true image או פירמוט רגיל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

true image או פירמוט רגיל

most

Recommended Posts

שלום לכולם

שמעתי על תוכנת הגיבוי הנ"ל ואני שואל:

נגיד שפירמטתי והתקנתי את ה WIN על קשיח של נגיד 4 ג'יגה התקנה חלקה ללא תוכנות , וכו'

האם אני יכול להשתמש בתוכנה הנ"ל כדי ליצור BOOTABLE CD שישמש אותי במקום לפרמט מהדיסק של הווינדוס להעלות ישר את ה WIN על כל דיסק קשיח שארצה (אפילו חדש ריק) ??

אם כן האם כשאעלה את ה WIN נגיד לקשיח של 80 ג'יג'ה הוא יצור פרטישן של 4 ג'יגה כמו הדיסק שעליו התקנתי במקור את ה WIN ?

אני מודה מאוד למשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח ידידי הרוכב שאתה לגמרי צודק :s05:

אני זוכר שפעם אצל חבר לא יכולנו לפרמט את הקשיח ואז בא מישהו עם גוסט שהיה לו והוא העלה את המחשב עם המערכת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

it could be that the cd he had is a bootable windows XP aka windows live cd (one that loads from the cdrom), there is lots of them out there but they got to do with True Image, true image creates images and after u restore these images u get ur computer back to the state it was when the images was created but that includes restoring the image to the harddrive, if eather ur friend restored the image to the hardrive or he had a bootable cd, but u dont create a bootable cd's with true image, u create backups and with true image bootable cd u restore these backups to the hardrive

anyways, if ur not gonna believe ppl then y are u asking and why am i answering!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NO

True image is for creating backups, ull have to restore the backedup file to the harddrive and it will run only if the hardware is similar

it DOES NOT make a bootable win cd

:o

אתה יכול.. פשוט אל תתקין .. זה הכל..

ואני לא יודע באיזה תוכנה אתה משתמש ליצור את הghost אבל ברובן אתה יכול לבחור במחיצה והוא גפ מפרמט לך אותה לפני שהוא מעתיק את הקבצים

ואם אתה ממש רוצה להגדיל תתקין את כל התוכנות שאתה אוהב ותעה sysprep ככה אתה גם תוכל להגדיר הכל מחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא ידידי הרוכב חס וחסה :kopfpatsch:.

אין כאן עניין של חוסר אמון פשוט רציתי לעורר גם תגובות של אחרים

ובאמת ראיתי את מה שכתבתי לכן רציתי להתעניין בנושא.

ואם נגיד לכל מחשב אני עושה גיבוי כזה אז זה אפשרי במקום פירמוט לשחזר מה גיבוי את המערכת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YES[br]פורסם בתאריך: 3.05.2007 בשעה 19:29:14

:o

אתה יכול.. פשוט אל תתקין .. זה הכל..

ואני לא יודע באיזה תוכנה אתה משתמש ליצור את הghost אבל ברובן אתה יכול לבחור במחיצה והוא גפ מפרמט לך אותה לפני שהוא מעתיק את הקבצים

ואם אתה ממש רוצה להגדיל תתקין את כל התוכנות שאתה אוהב ותעה sysprep ככה אתה גם תוכל להגדיר הכל מחדש..

i thought he was asking if he can boot from the cd, thats why i said NO, as of the ghost itself, there is still cases that different chipsets wont boot after restoration

lets say an image created on sis chipset on pentium 2 wont boot on VIA chipset with P4 or even system

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YES[br]פורסם בתאריך: 3.05.2007 בשעה 19:29:14

i thought he was asking if he can boot windows from the cd, thats why i said NO, as of the ghost itself, there is still cases that different chipsets wont boot windows after restoration

lets say an image created on sis chipset on pentium 2 wont boot on VIA chipset with P4 or even system

אני מעולם לא נתקלתי בזה, אתה פשוט מתקין נכונים אחרי השחזור..

תיקון: אבל אני לא אומר שזה לא יכול לקרות, תנסה יעבוד סבבה לא יעבוד.. לא נורא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

after creating a bootable CD with true image, yeah u can use the restore the image to a partition and resize it as u wish

note that the image u created is not found in the cd created with acronis true image, u eather add it manualy or have it on the harddrive or a different cd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...