שלום, מעוניין לקנות מצלמת DSLR. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, מעוניין לקנות מצלמת DSLR.

Fire Storm

Recommended Posts

קנון לא בא בחשבון[400D קטנה מידי בשבילי]

גם ניקון לא כל כך[המצלמות כניסה שלה לא מרצות אותי]

אז מה נשאר לי?

התקציב הוא מקסימום 5000 ש"ח בשביל קיט, אני יכול גם גוף+עדשה טובה בתקנה בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לא מרצה אותי בניקון? D40 אין מנוע AF. זה מרגיז אותי ועל הפרינציפ אני לא אקנה את המצלמה הזאת. שאר המצלמות שהם מעל רמת כניסה, אמ, פשוט יקרים לי מידי. 400D קטנה מיגי לידיים הגדולות שלי וגם די יקרה, לדעתי יותר מידי.[br]פורסם בתאריך: 1.05.2007 בשעה 21:13:27

אה כן, אני רוצה זווית רחבה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשיג עדיין D50 מחודשת או יד שניה, אחלה והמחיר ביד שניה מצויין (אפשר להביא אותה ב1,700 ביד שניה).

עצמיות רחבות אפשריות:

18-70 שF3.5-4.5 בהתאמה -עצמית ניקון מצויינת עם עיוותים מרחביים מינימליים, מהירות פיקוס גבוהה(מדבר מנסיון אישי) ומשתלמת מאוד. אפשר להביא אותה בסביבות ה1000 מיד שניה או 1,700 חדשה.

17-50 F2.8 - עצמית טמרון שעולה כ2,400 ש"ח חדשה. העצמית עצמה נחמדה מאוד אבל החסרון שלה הוא כמות הלימונים (עותקים לא חדים) שיש להם, ולכן אם אתה צריך צמצם 2.8 ומוכן להתפשר על פוקוס פחות מהיר משל ה18-70 תיקח אותה -כמובן אחרי בדיקה של כמה עצמיות מדגם זהה ע"מ למצוא את העצמית החדה ביותר.

יש בנוסף את הסיגמה 17-70 DC MACRO אבל היא לא ממש איכותית לטעמי, ולכן לא פירטתי עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pentax.

לדעתי הגופים הכי משתלמים כיום. באים עם יצוב תמונה מובנה בגוף.

עוד שבועיים יש לי K100D חדשה, כי גם אני כמוך, אין לי טעם ללכת על קאנון/ניקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי, והE330 נראית לי הרבה יותר אטרקטיבית.

אתה צודק. היא בנויה יותר טוב מה-E500, יש לה Live View עם מסך מסתובב, והמחיר שלה כרגע ברצפה (כנראה כי הופסק הייצור שלה). 4100 ש"ח כולל שתי עדשות מקוריות של אולימפוס עם טווח כולל שמקביל ל-28-300. שום דבר אחר שתקנה במחיר הזה לא ייתקרב מבחינת תמורה ותועלת.

אם לא קריטי לך צילום ללא באור חלש, אז ה-E330 הקנייה הכי אטרקטיבית שאני רואה כרגע בשוק הנמוך. אם צילום כזה כן קריטי לך, אז ה-K100D של פנטקס היא הבחירה המתבקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...