לנעול זה כבר לא מעניין לי ת'חריץ--תודה - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנעול זה כבר לא מעניין לי ת'חריץ--תודה

א אוהל

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקום ראשון שובבב :)

אבל הפולנים ממש ממש קרובים אלינו שוב..

יופי! תעדכנו הרבה, למה אפילו את התוצאות אני לא יכול לראות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא יכול לראות.פשוט נתנו באן.

לי זה לא זיהה אוטומטית וכל הזמן עשיתי אותו דבר(שילוב של 2 תוכנות שאחת מהם מקליקה כל שנייה פעם אחת בכפתור ימני והשנייה במהירות של 94 מילישניות לקליק) ככה שכנראה הם עשו שכשמישהו עושה מעל X הקלקות זה מודיע להם והם בודקים איך הוא עושה ורואים שזה פשוט כל הזמו אותו דבר עם 2 תוכנות והכל באותה מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי די הרבה בכל התוכנות שהביאו ולא היתה לי שום בעיה עד שהשתמשתי בסקריפט ג'אוה הזה.

בכל מקרה אני שוב יכול להקליק, שינוי אייפי אכן עוזר לזה, ואני עוד פחדתי שהם עושים באנים לפי Address...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לאל הצלחתי לשנות את הIP שלי!!!

יאללה אנחנו חייבים לעלות למקום ראשון ולהוביל

עריכה:

התוכנה שלי מקודם, רק יותר מהיר, ולא צריך להיות בחלון :)

תכנסו לאתר, אחרי שיש את החלון של ה Click!. פשוט תכניסו את הקוד הבא לכתובת הדפדפן (במקום מה שהיה רשום) ותלחצו enter:(אפשר לשכלל את זה, אבל צריך לעשות את זה בזהירות, כי הם מנהלים מעקב אחרי כמה פרמטרים ויכולים לגלות זיופים איתם). וגם אל תעשו את זה יותר מפעם אחת בכל רגע נתון

אני מעדיף לא להתעסק עם לשנות את זה,אז מה אני צריך לכתוב כדי שזה רק יקליק 850 הקלקות וישנה את המהירות שבין כל הקלקה להקלקה יש יכול להיות בין 100 ל200?אני מתכוון שכל פעם זה יהיה שונה.ואני לא רוצה שזה גם ילחץ אוטומטית על ADD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי די הרבה בכל התוכנות שהביאו ולא היתה לי שום בעיה עד שהשתמשתי בסקריפט ג'אוה הזה.

בכל מקרה אני שוב יכול להקליק, שינוי אייפי אכן עוזר לזה, ואני עוד פחדתי שהם עושים באנים לפי Address...

הם לא יכולים לראות את הmac address שלך וגם את זה אפשר לזייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...