האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 25 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אם הוא גר שם ואומר את זה אז כנראה שהוא גם צודק

אם אתה לא תיבהל מהערס אתה תתפקע מהסאבמונסטר שיש לו בבאגאז' ומהמיזרחית הבוכיה שלו

כנופיה WTF ? אתה חי בסרט אם אתה חושב ששם עוברת מכונית בלי קשר לאף אחד ויורה עליך בתותח 120 מ"מ מהאמר שלהם או מהטנק הפרטי שיש שם לכל אחד

האזור המדובר לא אמיתי אבל בכל מצב אם אתה פוחד אתה תמיד יכל לא לגור בתוך ה"גטו "

יש משהו חשוד בבילבו ומודי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שהם לא יורים עליו בתותחים, ואני יודע שבקושי תמצא שם כנופיות אם אתה חיי במקום טוב, אבל גם בארץ, ובמיוחד בהרצליה, ממש אין לך לפחד מלטייל בלילה. חוץ מזה, אולי אתה לא מודע לזה, אבל לארה"ב יש בעייה חמורה של כנופיות "מיעוטים" במיוחד שחורים, אסיאטים ופורטוגזים למיניהם שהיא לא ממש מצליחה להשתלט עליה. אולי לא תראה את זה ביום-יום אם אתה לא מעורב, אבל אתה לא יכול להכחיש את קיומן.

אתה לא אוהב מזרחית? אחלה סיבה להגר, שיכנת אותי.

כנראה שהבנאדם פרנואיד בטירוף אם הוא מרגיש איום מכל מכונית שעוברת לידו.

ובכללי, תגדיר לי ערס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר בהרצליה?! נו, עכשיו הכל ברור למה אתה חושב שכל המדינה היא מגש של כסף ושכל מי שלא רוצה הוא "מפונק".

תגור בפ"ת או בגני-אביב או ברחובות או בטירת הכרמל או בכרמיאל או בקריות או באשקלון או באשדוד או בשדרות ועם הכנסה חודשית של 2 ההורים של פחות מ-7,000 שקל ואז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצליה (לא פיתוח) היא לא מקום כזה טוב לחיות בו... הוא לא נחשל בצורה מטורפת אבל הוא גם לא מהמקומות האמידים...

ושוב אין הכוונה לפיתוח.

הייתי קורא לו סביר, לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני גר בהרצליה, אלא הבחור ההוא שאמר שהוא מפחד ללכת שם ברחוב, והוא עוד זה שמתלונן.

אני גר בנצרת עילית, עיר שמוקפת בערבים [גם עוינים כמו כפר כאנא שבה חטפתי מטח אבנים על האוטו בתחילת האינטיפאדה ויצאתי עם נזק של 8 אלף לאוטו (מזל שיש ביטוח), אום אל פאחם שדואגים להוציא הפגנות של החמאס פה ושם ולא שוכחים להוציא מחבלים לבצע פיגועים (פעמים אחדות המחבלים נתפסו אצלנו בעיר מתגוררים בדירות שכורות בדרכם לביצוע פיגוע) וגם נצרת שההפגנות נגד דולפות מתוכה לתוך העיר שלנו ומנצפצים את השמשות בקניון שלנו]. לא מזמן נרצח בחור בן 19 אצלנו בעיר (הרצח השני בתקופת זמן די קצרה שארע בעיר).

איך זה שאני עדיין חיי ואוהב את ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סמים ושום כלום, אני פשוט יודע להסתכל גם על הצדדים הטובים במדינה.

לכל המתלוננים, בשיא הרצינות:

תכינו רשימה של 20 דברים טובים בישראל. דברים רציניים, לא כמו "המכולת של שלמה מול הבית וזה ממש נוח" או "שקר כלשהו", תחשבו לעומק ותנסו להגיע ל-20 דברים טובים בישראל שאין בשום מקום אחר בעולם. אתם לא תצטערו, תשקיעו כמה דקות מעצמכם, אתם עוד תודו לי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשימה צריכה להיות של 20 דברים טובים בישראל שאין במקום אחר, אחרת זה לא שווה כלום

20? נראה אם מישהו ימצא 5. (וכן , יש חומוס במדינות אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה למצוא, לא ימצא אפילו אם זה יהיה מתחת לאף שלו.

זאת הנקודה.

cleric, אתה יודע מה, קבל תיקון, 20 דברים טובים בלי קשר לארצות אחרות.

פשוט תנסו לחשוב על דברים טובים שיש בישראל. אם מצאתם כ"כ הרבה דברים טובים בגרמניה ובארה"ב, אני בטוח שתוכלו למצוא אותם גם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר בהרצליה?! נו, עכשיו הכל ברור למה אתה חושב שכל המדינה היא מגש של כסף ושכל מי שלא רוצה הוא "מפונק".

תגור בפ"ת או בגני-אביב או ברחובות או בטירת הכרמל או בכרמיאל או בקריות או באשקלון או באשדוד או בשדרות ועם הכנסה חודשית של 2 ההורים של פחות מ-7,000 שקל ואז תדבר.

בדיוק איזה מסכנים אנחנו דריה פ"ת sucks וישראל אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצליה והרצליה זה לא בדיוק אותו הדבר. זה כמו שתגיד שלחיות ברמת אביב ג' זה כמו לחיות במרכז או דרום תל אביב. הרצליה היא כמו כל עיר גדולה אחרת בישראל ויש חלקים טובים יותר של העיר וחלקים פחות טובים של העיר. גם בערים כמו פ"ת, אשדוד, כפר סבא ועוד יש שכונות של אנשים שחיים הרבה מעל הממוצע.

בקשר לרשימה של ה20 דברים אני יעבוד על זה מחר. יש עבודה עוד 5 וחצי שעות ורצוי שאני ישן קצת לפני :). לילה טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצליה והרצליה זה לא בדיוק אותו הדבר. זה כמו שתגיד שלחיות ברמת אביב ג' זה כמו לחיות במרכז או דרום תל אביב. הרצליה היא כמו כל עיר גדולה אחרת בישראל ויש חלקים טובים יותר של העיר וחלקים פחות טובים של העיר. גם בערים כמו פ"ת, אשדוד, כפר סבא ועוד יש שכונות של אנשים שחיים הרבה מעל הממוצע.

בקשר לרשימה של ה20 דברים אני יעבוד על זה מחר. יש עבודה עוד 5 וחצי שעות ורצוי שאני ישן קצת לפני :). לילה טוב לכולם.

אני גר בדירה מעל הממוצע בפ"ת אבל העניין הוא שהעיר היא פשוט חור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...