ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

MalGano

Recommended Posts

"זעם בכרמיאל ובחיפה, בעקבות ירי זיקוקים באזורים המאוכלסים בערבים, במהלך טקסי יום הזיכרון. תושבים טוענים כי מדובר בפרובוקציה, ולכל הפחות בחוסר רגישות. המשטרה בודקת את הדיווחים"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3391062,00.html

wtf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהי שלמדה איתי וגרה עכשיו ביפו סיפרה לי על זיקוקים ביום כיפור כי היתה חתונה של ערבים בשכונה שלה. קשה לי להאמין שזאת פרובוקציה ואני לא חושבת שהם צריכים להתחשב במועדים ובחגים שלנו, כשם שאנחנו לא מתחייבים להתחשב במועדים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שכן, אין פה עניין של "שלנו" ו"שלהם" אל תשכחי שגם ערבים ודרוזים נפלו במערכות .

זה סתם עניין של כבוד בסיסי, הם רוצים שיכבדו אותם על זה כל התרבות מושתתת, והם לא יכולים לכבד את היום הזה?

חוץ מזה שזה לא ממש חג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהי שלמדה איתי וגרה עכשיו ביפו סיפרה לי על זיקוקים ביום כיפור כי היתה חתונה של ערבים בשכונה שלה. קשה לי להאמין שזאת פרובוקציה ואני לא חושבת שהם צריכים להתחשב במועדים ובחגים שלנו, כשם שאנחנו לא מתחייבים להתחשב במועדים שלהם.

אני לא מצפה מהם שלא יתחתנו בימים כאלו או משהו, אבל המינימום זה להתחשב ובטח שלא להפריח זיקוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מה אכפת לי? זה באמת לא "שלהם" ולרוב הדרוזים והערבים בארץ אין קשר למועד זה כי רובם לא מתגייסים לצבא (וטוב שכך, הם צריכים להישאר במיעוט או שתהיה להם השפעה והם ינסו לדחוף לשם את האינטרסים שלהם או להקל על האחים שלהם מהגדה). רובם מרגישים בישראל כ"עבדים שבעים" ולא רוצים בכלל לחיות תחת שלטון ישראל. אני לא מצפה לכלום מהאנשים האלו. בשבילינו זה יום , בשבילם החיים ממשיכים כרגיל. אתם מוציאים את זה מפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם חלק גדול מהציבור הערבי תמך בנסראללה בזמן המלחמה אז אל תתפלאו על זה מי שחשב אחרת קיבל עוד הוכחה היום

חוצפנים.

גועל נפש

ברצינות פשוט לא מגיע להם להיות פה

שיתבישו להם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילינו זה יום , בשבילם החיים ממשיכים כרגיל. אתם מוציאים את זה מפרופורציה.

אני מצטער אבל זה לא נקרא להוציא מפרופורציה, אם זה אירוע או משהו למה אי אפשר לדחות את זה למחר בערב?

גם לי יש היום יום הולדת אבל חגגתי אותו שבת בערב, אם אני יכול גם הם יכולים... ואני לא רוצה בכלל לדמיין מצב שהקטע

הזה היה מכוון כי אז זה כבר ממש ממש מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...