ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

MalGano

Recommended Posts

אני מצטער אבל זה לא נקרא להוציא מפרופורציה, אם זה אירוע או משהו למה אי אפשר לדחות את זה למחר בערב?

גם לי יש היום יום הולדת אבל חגגתי אותו שבת בערב, אם אני יכול גם הם יכולים... ואני לא רוצה בכלל לדמיין מצב שהקטע

הזה היה מכוון כי אז זה כבר ממש ממש מגעיל.

אתה לא מבין שפשוט לא אכפת להם? מבחינתם הם חיים תחת כיבוש, אנחנו הכובשים ולא אכפת להם מאומה יום הזכרון או יום העצמאות שלנו. אני לא מצפה מהם לכלום וגם לא בוטחת בהם, הגיע הזמן שגם אתם תפסיקו. למה נראה לכם האנשים האלו מציינים את "יום הנכבה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו, איזה תובנה.

על אותו עיקרון אפשר לומר שהיהודים שונאים ערבים והסינים שונאים יפנים והצרפתים שונאים אמריקאים(במקרה האחרון זה דווקא די נכון, לפחות בהקשר של השפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שפשוט לא אכפת להם? מבחינתם הם חיים תחת כיבוש, אנחנו הכובשים ולא אכפת להם מאומה יום הזכרון או יום העצמאות שלנו. אני לא מצפה מהם לכלום וגם לא בוטחת בהם, הגיע הזמן שגם אתם תפסיקו. למה נראה לכם האנשים האלו מציינים את "יום הנכבה"?

לכל דבר יש זמן ומקום-הם רוצים להתרעם על זה שכובשים אותם, היו להם טונות של הסכמים והפגנות ואינטפאדות לפני זה, דווקא עכשיו ביום הכאב הלאומי?

ממש לא לעניין, אפילו לעם הכי נכבש בעולם, עניין של כבוד מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מילא, יום-יומיים אחרי המלחמה כאן בחיפה הם ירו זיקוקים... אני אישית מכיר איזה זקנה שכמעט חטפה התקף, התקשרו למשטרה ותשובתם "אין מה לעשות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקודם יעצרו את הפושעים הבדואים בב"ש ובנגב, ואת כל גנבי הרכב והמתכת, אח"כ נדבר על מעיפי הזיקוקים.

ממש לא לעניין, אפילו לעם הכי נכבש בעולם, עניין של כבוד מינימלי.

זה לא שהוא נכבש, הוא פשוט ניטלטל בעולם ובארצות שאינן שלו במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקודם יעצרו את הפושעים הבדואים בב"ש ובנגב, ואת כל גנבי הרכב והמתכת, אח"כ נדבר על מעיפי הזיקוקים. בזה אני מסכים איתך

זה לא שהוא נכבש, הוא פשוט ניטלטל בעולם ובארצות שאינן שלו במקור. זו כבר עובדה שניתן להתווכח עליה ונתונה לפרשנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...