ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

MalGano

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת אמת- ה"מסיבה" התחילה בשעה תשע וחצי בכלל(בשמונה וחצי הרב עוד היה בשיעור). כל המסיבה הייתה ארוחה לרגל יום הולדתו ה13 שמה לעשות חל אתמול-לא ובטח שלא זיקוקים(למי שניסה להשוות).

מוזיקה אין סיכוי שהיה כי פשוט אסור.

הבר מצווה של הנכד של האדמור מגור היא למיטב ידעתי בכלל ביום שבת.

מה פה פסול???

לא קלטת את הציניות אאה? :-*

זה מכוון אליי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שיש 2 גרסאות אחרי הפרסום ששוללות את זה שהיא התקיימה בזמן הצפירה, האדמור מגור אמר שהמסיבה הייתה בין 4 ל6 כי הוא קבע ככה כדי לא לפגוע ברגשות הציבור, ואילו אלישיב אמר שהמסיבה בכלל התחיל ב9 בערב.

אני אתמוך בזה ששניהם משקרים, והמסיבה באמת הייתה בזמן הצפירה 7 עד 9 בערב כפי שפורסם בראשונה. הסיבה היחידה שלא הייתה מוזקיה זה בגלל ספירת העומר, לולא הספירה הם היו חוגגים יפה מאוד.

צריך לתלות את כל מי שנוכח במסיבה הזאתי מהכיפה, ולא לא זאתי שיושבת על הקודקוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה? ערבים שונאים אותנו ורוצים לפגוע בגל דרך אפשרית. גם כן סקופ, כאילו לא ידענו. מישהו ציפה מהם למשהו אחר :nixweiss:?

אם דבר כזה היה קורה בארה"ב בטקס לחללי 9\11 וערבים היו עושים חגיגות בסמוך למקום היו שוחטים אותם על המקום. או נגיד ברוסיה במהלך טקס לחיילים הרוגים בצ'צניה היו באים צ'צ'נים ומתחילים לחגוג - החברה המקומיים לא היו משאירים מהם שום דבר שניתן לזיהוי. אבל אנחנו כאן רגילים שהערבים יורקים לנו לפרצוף ולא מפחדים מכלום, אז הם מרשים לעצמם הכל.

ממש לא.

אני לא יודע אם אתה מכיר את קבוצת התמהונים הקטנה הנקראת westboro baptist church (תגגל אותם) אבל לא רק שהם מפגינים בטקסים של 11\9 הם גם הפגינו בהלוויות של ההרוגים עם שלטים שכתוב עליהם "טוב שהבן\בת שלך נהרגו, זה קרה כי אלוהים שונא את אמריקה" , הם גם אוהבים לעשות את זה בהלוויות של חיילים שנהרגו בעירק. וכל זה במסגרת החוק ובליווי שוטרים שיעצרו את מי שינסה לפגוע בהם פיזית, כי זאת זכותם הדמוקרטית לחופש הביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני גרסאות כי זה שתי מסיבות שונות.

המסיבה שהייתה היום אצל האדמו"ר מגור זה בכלל

לרגל סיום מסכת(לעילוי נשמת חללי השואה ומלחמות לידיעתך).

מעניין שאתה מעדיף גירסה של עיתונאי שבכלל לא היה בעיר של המסיבה ולא מאמין לזה שאירגן אותה :xyxthumbs::kopfpatsch::screwy:

ופתאום לא הייתה מוזיקה???

ולמ צריך לתלות?? הם פגעו בך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרוזים משרתים בצה"ל במסגרת גיוס חובה, בדיוק כמו היהודים (ואפילו יותר, אם מחשיבים את החרדים) תחת חוק שעבר בשנות ה50' לבקשתם. הם איבדו מאות אם לא אלפי לוחמים בשירות זרועות הבטחון. אז כן, יום הזכרון לחללי מערכות כן נוגע לדרוזים.

ובאמת הגיע הזמן שתרדי מהעץ הגבוה שלך

אמרתי משהו רע על הדרוזים?

ואני לא מטפסת על עצים, ירדתי מאחד לפני 3 מיליון שנים, אני לא יודעת מה איתך.

לפי מה שאני יודע לפי הדתיים חייל במדים זה כמו כוהן בשמונת מחלפותיו

אל תגזים, זה באמת תלוי בזרם של אותם דתיים. מה הגונה של הליטאים למשל, מצידם שנישרף כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק מסתכלים על הערבים

אתמול בערב עשו בר מצוה בבני ברק

LOL

הרב אלישיב ערך בר מצווה בזמן הצפירה ואתם נטפלים לערבים?

LOL בגדול!

בעוד עם מציין את יום הזיכרון לחללי צה"ל, בבני ברק חגגו. מספר אירועי בר מצווה התקיימו אמש בעיר, בהם בר מצווה לנינו של מנהיג הציבור הליטאי, הרב יוסף שלום אלישיב. מקורב לרב אלישיב הדגיש כי האירוע נערך בלא , בשל העובדה שהימים הם ימי "ספירת העומר" וממילא נחשבים לימי אבל.

בר מצווה נוספת נערכה אתמול לנכדו של מנהיג הציבור החסידי, האדמו"ר מגור.

בבית התבשיל ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, התקיימה אמש חגיגת בר-מצווה פרטית ואחד מהמשתתפים, חרדי תושב העיר, הגיב בצורה ביקורתית יותר למתרחש. "נכנסתי לאירוע בסביבות עשר בלילה והייתה שם שמחה גדולה ומוזיקה חזקה", סיפר תושב העיר, "חורה לי שעושים בר-מצווה ביום כל כך קדוש. אני חרדי בעצמי, ויודע שאין לציבור בבני ברק שום כוונה לעשות בר מצווה דווקא ביום הזיכרון

:nixweiss:

מעניין שיש 2 גרסאות אחרי הפרסום ששוללות את זה שהיא התקיימה בזמן הצפירה, האדמור מגור אמר שהמסיבה הייתה בין 4 ל6 כי הוא קבע ככה כדי לא לפגוע ברגשות הציבור, ואילו אלישיב אמר שהמסיבה בכלל התחיל ב9 בערב.

אני אתמוך בזה ששניהם משקרים, והמסיבה באמת הייתה בזמן הצפירה 7 עד 9 בערב כפי שפורסם בראשונה. הסיבה היחידה שלא הייתה מוזקיה זה בגלל ספירת העומר, לולא הספירה הם היו חוגגים יפה מאוד.

צריך לתלות את כל מי שנוכח במסיבה הזאתי מהכיפה, ולא לא זאתי שיושבת על הקודקוד...

^^^מה שהוא אמר.

יש שני גרסאות כי זה שתי מסיבות שונות.

המסיבה שהייתה היום אצל האדמו"ר מגור זה בכלל

לרגל סיום מסכת(לעילוי נשמת חללי השואה ומלחמות לידיעתך).

מעניין שאתה מעדיף גירסה של עיתונאי שבכלל לא היה בעיר של המסיבה ולא מאמין לזה שאירגן אותה :xyxthumbs::kopfpatsch::screwy:

ופתאום לא הייתה מוזיקה???

ולמ צריך לתלות?? הם פגעו בך??

תרשה לי לפקפק על אמיתות המשפט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לשמוע יותר פרטים מפי AQUIARIOUS לפני שכולכם קופצים לתלות את החרדים... גרסה שניה לא הרגה אף אחד

מעבר לכל זה, איך שזה שיש כאן יותר אנשים שמצדיקים תלייה של חרדים בלי לדעת את כל הפרטים, ולעומת זאת מנסים לתרץ את העובדה שהערבים שמחים ביום הזכרון, השואה, בשבת, ושורפים דגלים בנכבה.

מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזין, שלא יהיו פה במדינה אם קשה להם לקבל את זה שהם לא הרוב פה. כן, קצת לא מוסרי ולא הולם שהם שמחים מאותה הסיבה שאנחנו בוכים על אנשינו שמתו בידי אחיהם המרצחים ימ"ש.

באותה המטבע, מה אתה מצפה מחדרדים להזדהות איתך? אין להם אותם רעיונות כמוך, הם לא תומכים באותו אידאל וכו'. למה אתה יכול לבוא בטענות כלפי החרדים וכלפי הערבים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...