ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

MalGano

Recommended Posts

ואולי בכל זאת כהנא צדק?

כן וגם היטלר.

קשה לי להאמין שהם עושים את זה במכוון זה דבר טיפשי שלא משיג כלום חוץ משנאה.

זה כמו הקטע שבן אדם שבאמת רוצה לדקור אותך לא ינפנף מולך בסכין אלא ידקור אותך בהפתעה

ורצוי בזמן שלא תסתכל... עכשיו אם זה כמו שאתם טוענים שהם רוצים להשמיד יהודים להשטלט על המקום וכו'

למה להם להראות את זה בצורה כזו בוטה ולא מאורגנת? זה נראה לי טיפשי. או שיכול להיות שמדובר בכמה ערבים

שרצו לעורר שנאה וכל השאר פשוט לא היה אכפת להם... אבל להסיק מזה מסקנות לגבי כולם נראה לי דבר מאוד מאוד לא

נכון לעשות, זה כמו להגיד שכל היהודים תומכים במתנחלים וכל החרא שהם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני די בטוח שזה בגלל האגו שהתנפח להם מהמלחמה האחרונה. אם פעם שררה מן דעה שצה"ל הוא בלתי מנוצח - ודעה זו ללא ספק הביאה לשקט - הרי שעכשיו הם אלה שמרגישים בלתי מנוצחים, ולכל הקשור למלחמות עכשיו הם יתחילו לזלזל עד טיפת התרבות האחרונה.

לדעתי אנחנו נשמע עוד דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתחיל לעשות סיפור מכל דבר גם אם אפילו הם עושים את זה במכוון אז מה? אם זה מה שמנחם אותם שיתבשם להם הרי אתם יודעים מי מסתפק בדברים הכי נמוכים...

ובקשר למקרה בחיפה אני יודע ממקור ראשון שזה בגלל חתונה של איזה בחור שמתחתן עם מישהי ממשפחה "מכובדת " בחיפה אז חוגגים כל השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מה אכפת לי? זה באמת לא "שלהם" ולרוב הדרוזים והערבים בארץ אין קשר למועד זה כי רובם לא מתגייסים לצבא (וטוב שכך, הם צריכים להישאר במיעוט או שתהיה להם השפעה והם ינסו לדחוף לשם את האינטרסים שלהם או להקל על האחים שלהם מהגדה). רובם מרגישים בישראל כ"עבדים שבעים" ולא רוצים בכלל לחיות תחת שלטון ישראל. אני לא מצפה לכלום מהאנשים האלו. בשבילינו זה יום , בשבילם החיים ממשיכים כרגיל. אתם מוציאים את זה מפרופורציה.

מה את רוצה מהדרוזים? או שעוד פעם את נכנסת לויכוח שגדול עלייך בכמה מידות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה את רוצה מהדרוזים? או שעוד פעם את נכנסת לויכוח שגדול עלייך בכמה מידות?

באמת שכלום. הסברתי לך שאלו לא המועדים שלהם ואין סיבה שיכבדו אותם. לדרוזים זה אמנם פחות שייך, כי מעולם לא ניסו להשיג עצמאות או הביעו רצון להקים מדינה משלהם ובעצם מסתדרים עם הלאום של המדינה תחת השלטונה הם חיים. תלמד הבנת הנקרא אח"כ תספר לי מה המידה שלי.

למה רק מסתכלים על הערבים

אתמול בערב עשו בר מצוה בבני ברק

מצד אחד זה מפתיע, כי חודש ניסן (בו אסור להיות באבל) כבר נגמר. מצד שני, מה אכפת להם? חלקם מאמינים שאסור להתגייס לצבא וצרייך ללמוד תורה כי ככה אלוהים יגן עלינו. תהילים נגד טילים, אתם יודעים... אז מדוע שיהיו באבל ביום הזכרון? בטח מדובר בקיצוניים שבהם. אותם אנשים שמתקוטטים עם שוטרים בזמן צפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורקס פיצה צודק

רוב הדרוזים מתגייסים וחלקם הגדול גם חותמים קבע (הייתי לפני כמה שנים בטקס נגדים מצטיינים, והרוב המוחלט שם היו דרוזים, ומדובר על בערך 80% מהנגדים המצטיינים!)

לגבי הדוסים גם ברמת בית שמש, הם שמים איבר מין גברי על היום, על הצפירה, ועל הדם של חיילי צה"ל שנהרגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שכלום. הסברתי לך שאלו לא המועדים שלהם ואין סיבה שיכבדו אותם. לדרוזים זה אמנם פחות שייך, כי מעולם לא ניסו להשיג עצמאות או הביעו רצון להקים מדינה משלהם ובעצם מסתדרים עם הלאום של המדינה תחת השלטונה הם חיים. תלמד הבנת הנקרא אח"כ תספר לי מה המידה שלי.

הדרוזים משרתים בצה"ל במסגרת גיוס חובה, בדיוק כמו היהודים (ואפילו יותר, אם מחשיבים את החרדים) תחת חוק שעבר בשנות ה50' לבקשתם. הם איבדו מאות אם לא אלפי לוחמים בשירות זרועות הבטחון. אז כן, יום הזכרון לחללי מערכות כן נוגע לדרוזים.

ובאמת הגיע הזמן שתרדי מהעץ הגבוה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים ירו זיקוקים אחרי הצפירה

ומה? ערבים שונאים אותנו ורוצים לפגוע בגל דרך אפשרית. גם כן סקופ, כאילו לא ידענו. מישהו ציפה מהם למשהו אחר :nixweiss:?

אם דבר כזה היה קורה בארה"ב בטקס לחללי 9\11 וערבים היו עושים חגיגות בסמוך למקום היו שוחטים אותם על המקום. או נגיד ברוסיה במהלך טקס לחיילים הרוגים בצ'צניה היו באים צ'צ'נים ומתחילים לחגוג - החברה המקומיים לא היו משאירים מהם שום דבר שניתן לזיהוי. אבל אנחנו כאן רגילים שהערבים יורקים לנו לפרצוף ולא מפחדים מכלום, אז הם מרשים לעצמם הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב אלישיב ערך בר מצווה בזמן הצפירה ואתם נטפלים לערבים?

שוב אני אומר- אין סיכוי!!!!!!!

בורקס פיצה צודק

רוב הדרוזים מתגייסים וחלקם הגדול גם חותמים קבע (הייתי לפני כמה שנים בטקס נגדים מצטיינים, והרוב המוחלט שם היו דרוזים, ומדובר על בערך 80% מהנגדים המצטיינים!)

לגבי הדוסים גם ברמת בית שמש, הם שמים איבר מין גברי על היום, על הצפירה, ועל הדם של חיילי צה"ל שנהרגו

לפי מה שאני יודע לפי הדתיים חייל במדים זה כמו כוהן בשמונת מחלפותיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד עם מציין את יום הזיכרון לחללי צה"ל, בבני ברק חגגו. מספר אירועי בר מצווה התקיימו אמש בעיר, בהם בר מצווה לנינו של מנהיג הציבור הליטאי, הרב יוסף שלום אלישיב. מקורב לרב אלישיב הדגיש כי האירוע נערך בלא , בשל העובדה שהימים הם ימי "ספירת העומר" וממילא נחשבים לימי אבל.

בר מצווה נוספת נערכה אתמול לנכדו של מנהיג הציבור החסידי, האדמו"ר מגור.

בבית התבשיל ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, התקיימה אמש חגיגת בר-מצווה פרטית ואחד מהמשתתפים, חרדי תושב העיר, הגיב בצורה ביקורתית יותר למתרחש. "נכנסתי לאירוע בסביבות עשר בלילה והייתה שם שמחה גדולה ומוזיקה חזקה", סיפר תושב העיר, "חורה לי שעושים בר-מצווה ביום כל כך קדוש. אני חרדי בעצמי, ויודע שאין לציבור בבני ברק שום כוונה לעשות בר מצווה דווקא ביום הזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...