עזרה עם הויסטה הזו!(תמונת מצב) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם הויסטה הזו!(תמונת מצב)

musari

Recommended Posts

אהה תודה אחי אבל איך אני מבטל את כל ההרשאות האילו כל פעם אני לא יכול להיות מראש המנהל?

עריכה: ולמה זה טוב לעשות האפשרות הזו להיכנס כלא מנהל עם משתמש אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסו לחקות את יוניקס (שם אפילו למשתמש על יש גם משתמש רגיל כדי לא לעשות סתם פאדיחות).

ואתה בטח חושב שמערכת ההרשאות ביוניקס עובדת נפלא, אז זהו שממש לא! ויותר גרוע מזה לעבוד במערכות יוניקס עם הרשאות ברשת זה כבר חור בראש.

לפחות בויסטה לא צריך לבצע תיקוני הרשאות מיותרים, או להריץ סקריפטים הזויים בטרמינל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עניין של צורך, תמיד טוב שיהיה משהו שלא תשתמש בו מאשר שלא תהיה לך אופציה (בלינוקס, תעבוד תמיד בתור root, בחלונות, בטל UAC ועבוד כ administrator).

אבל אם למשל משתמשים במחשב יותר מאיש אחד (לוקלית או מרחוק), תמיד עדיף שתהיה אופציית השראות וניהול משתמשים. בניגוד לאיך שהמצב ב (אם כמה אנשים משתמשים במחשב, אפילו על חשבונות שונים) הוירוסים מגיעים והתולעים עוברים בלי בעיה, בלינוקס אם אתה לא משתמש root הרבה יותר קשה סתם ככה לדפוק את המחשב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בלינוקס, תעבוד תמיד בתור root, בחלונות, בטל UAC ועבוד כ administrator).

אין לי נסיון עשיר בלינוקס, אבל מנסיון עשיר על מערכות יוניקס אחרות תמיד השימוש ברמת ROOT דפק את המערכת, עד כדי כך שמפתחי התוכנה הפצירו בי לעבוד כמשתמש רגיל, ואני מדבר על חברות שמספקות תחנות עבודה מקצועיות ולא חאפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר עניין של כמה אתה מתעסק עם הגדרות המערכת ודברים כאלו (שהרי אם אתה לא, אין ממש צורך לעבוד בתור משתמש root). בכל מקרה, אין אף בעיה לעבוד עם root סתם ככה וזה עובד פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתיהיו בעיניינים, אין לכם הרשאה לגעת בקיבצי מערכת בויסטה (ולא בקבצים מוגנים).

אבל מה, אם אתה מנהל אתה יכול להרשאות לעצמך להתעסק בקובץ, ואת זה אני אוהב בויסטה!

לי יש וויטסה, למשתמש שלי ב- יש סיסמא, ואי אפשר לגשת לו אל התיקיה מחוץ למשתמש.

אז בויסטה רציתי להכנס למסמכים שלי (של XP), ולא הצלחתי, אז הרשאתי לעצמי להכנס (ואז התגלה שחסמתי את , ואז פשוט הרשאתי לכולם להכנס ופתרתי את הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...