מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!!

Toledo87

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה - X1900GT פחות או יותר שווה ל - X1950PRO וכך אתה יכול להשוות ביניהם.

מי שהכרטיס הגיע אצלו ל - 100 מעלות זה או שהכרטיס תקול או שהקירור לא מחובר טוב או ללא משחה טרמית או שהמארז שלו בכלל לא מאוורר.

הכרטיס במצב נורמלי אמור להגיע ל 70-75 מעלות במאמץ עם הקירור המקורי והלא יעיל, אפשר להוסיף לו קירור חזק ושקט של AC ב - 105 ש"ח בלבד.

הנה דוגמא לעד כמה הוא טוב ב - OC, לינק - http://sg.vr-zone.com/?i=3646&s=9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת רישמית ראשונה בארץ ואמינה:

http://www.iopanel.net/forum/showthread.php?t=2148

מוכיחה כי אכן 8600GTS כרטיס משתלם ביחס מחיר וביצועים, קראו את הכתבה הפנימו את היתרונות הכרטיס (לא רק DX10).

blash הרי לך שצדקתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בדקו את הכרטיסים ברזולוציה נמוכה מדי - 1024X768 וה - X1950PRO לא הופיע שם, עם כל הכבוד הביקורת הזאת לא שווה כלום (חוץ מזה שהיא בעברית).

ה - 8600GTS כרטיס מאד לא משתלם, X1900GT, X1950PRO ו - 7900GS עדיפים עליו.

אבל אני רוצה DX10...

הוא לא יריץ לך אותם גם ככה, במשחקים עכשווים הוא אפילו מתקשה.

לך על הכרטיס שיריץ את המשחקים של עכשיו באופן טוב יותר ותהנה ממנו, לגבי העתיד עוד נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בדקו את הכרטיסים ברזולוציה נמוכה מדי - 1024X768 וה - X1950PRO לא הופיע שם, עם כל הכבוד הביקורת הזאת לא שווה כלום (חוץ מזה שהיא בעברית).

ה - 8600GTS כרטיס מאד לא משתלם, X1900GGT, X1950PRO ו - 7900GS עדיפים עליו.

הוא לא יריץ לך אותם גם ככה, במשחקים עכשווים הוא אפילו מתקשה.

לך על הכרטיס שיריץ את המשחקים של עכשיו באופן טוב יותר ותהנה ממנו, לגבי העתיד עוד נראה.

7900GS עדיף?

אולי באמת עדיף שתשאר בתחום הספקים והמארזים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כל כך לגבי ה7900GS אבל מה שבטוח שX1950PRO\X1900GT משתווים ל8600GTS ללא כל קושי, ולפעמים יותר חזקים.

sh2006 אני לא רוצה ליצור עויינות כלפי סה"כ זה רק פורום מחשבים ורציתי לבקש ממך סליחה אם נפגעת בכל צורה שהיא, ולבקש ממך להפסיק את הוויכוח המאוד סתום כי באמת שהדרך היחידה לדעת את זה בסופו של דבר זה עם הזמן.

בהנחה שלא ייקרה לי שום דבר עוד שנה ונמשיך להיות בפורום הזה אני ייעלה את הת'רד הזה ורק אז אתה תוכל לראות שאני צדקתי. עם זאת אני מסייג ואומר שיש סיכוי שטעיתי ושחברות המשחקים פועלים עם נוידיה ומכינים משחקים במיוחד ל8600GTS שלא יהיה לו כבר מדי (^^) . אז בוא נסיים את הוויכוח הסתמי הזה ונחיה ונראה.

לגבי THE SULTAN אתה יודע מה נכון להיום אם תיקח 8600GTS או X1950PRO זה יפעיל לך את המשחקים בצורה כמעט שווה. ה8600GT יהיה די טוב אבל אם תעשה לו OC יגיע לרמה של 8600GTS ואולי גם לX1950PRO (לא בטוח בלבד).

הייתי רוצה לסיים כאן את הת'רד הזה אלא אם כן יש לך (THE SULTAN\פותח הת'רד) שאלות נוספות ורלוונטיות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כל כך לגבי ה7900GS אבל מה שבטוח שX1950PRO\X1900GT משתווים ל8600GTS ללא כל קושי, ולפעמים יותר חזקים.

sh2006 אני לא רוצה ליצור עויינות כלפי סה"כ זה רק פורום מחשבים ורציתי לבקש ממך סליחה אם נפגעת בכל צורה שהיא, ולבקש ממך להפסיק את הוויכוח המאוד סתום כי באמת שהדרך היחידה לדעת את זה בסופו של דבר זה עם הזמן.

מתקבל חבר, גם אני מתנצל אם הבעתי את עצמי בצורה פוגעת.

הלוואי שרק יהיו צרותינו בחיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת רישמית ראשונה בארץ ואמינה:

http://www.iopanel.net/forum/showthread.php?t=2148

מוכיחה כי אכן 8600GTS כרטיס משתלם ביחס מחיר וביצועים, קראו את הכתבה הפנימו את היתרונות הכרטיס (לא רק DX10).

blash

לא הבנתי מה יתרונות הכרטיס גם אחרי קריאה מקיפה של הביקורת הרשמית הראשונה הישראלית ברשת האינטרנט....

מגוחך למדי שאין השוואה ולו אחת לכרטיס של ATI

אפילו לא אחת :s05:

מה לעשות,עם כל הכבוד על העבודה הרבה שעשו שם והרצון הטוב,

הביקורת לוקה בחסר.

אהה,עכשיו אני רואה שאת הכרטיסים "נידבה" נועה מחשבים.

טוב,הם מייבאים את BFG לארץ ,BFG מייצרת אנבידיה.

נועה מרוויחה הכי הרבה ממכירות של כרטיסי BFG ,

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^_^ ברוח טובה בקטע של מבחינתי לא אכפת לי להמשיך עם זה כי זה לא מזיז לי אבל זה סתמי מאוד וסה"כ אין לנו סיבה אמיתית לריב אז כדאי בכל אופן לא לריב.

עכשיו אחד אחד פתח מתחת ל1000 שח ^_^ חחחחחחחחח בוא לא נתחיל לפתוח את זה אני בכלל לא יגיב לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כי יש לו DX10 ואני רוצה לעשות לו OC.

ז'אקו תודה רבה!

בכיף אחי :xyxthumbs:

7900GS עדיף?

אל תזלזל בו סתם

הוא לא מאלה שסתם זורקים תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7900GS עדיף?

כן, הוא עדיף ואפשר לראות את זה בכל ביקורת של ה - 8600GTS.

ואין לך מה להתנשא פה, יש מספיק אנשים שמבינים הרבה יותר ממך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...