מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!!

Toledo87

Recommended Posts

אתה מדבר מאינפנטיליות גמורה והערצה לכרטיס שלך. אתה לא אובייקטיבי. ההבדלים בין משחקי DX10 לDX9 הם עצומים, תחכה שיגיע GTAIV ותבין על מה אני מדבר. sh2006 הוכחת בעבר ואתה מוכיח שוב אתה לא מסיק מסקנות כמו שצריך תאסוף עוד נתונים ותבין על מה אני מדבר.

אם אפשר דעת מומחה אמיתי (דובי זובי טרג'ן... מחכה לכם...) ורצינית - אם אני טועה אפשר להסביר לי למה ואם אני צודק אז... גם...!

הכרטיס שאני מדבר עליו הינו 8800GTS 320MB אמרתי את זה בפוסט הקודם שלי אם לא שמת לב ומחירו כיום כולל משלוח עומד על כ1800שח אז תפסיק לבלבל תמוח "3000שקל לא כולם חולי מחשב" תבין לא צריך להיות חולה מחשב בשביל לבקש תמורה מקסימלית לכסף שלך.

הורד את אפך.

אם היית בכלל טורח לקרוא את כותרת הדיון "מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!!"

לא היית מעלה הצעה מטופשת לקנות כרטיס ב 1800, חשבון פשוט יראה לך שחרגת בהרבה.

אז דבר ראשון כדי לקבל תמורה מקסימלית לכסף מן הסתם שתג המחיר של התמורה יהיה לפחות שווה ערך לסכום ההשקעה.

1000 שקל לכרטיס 8600GTS לידטק מסך בעל DX10 מעבד זרימה, LUMENEX ושאר הנפלאות +2 משחקי מחשב מתנה +3 תוכנות מתנה

זו תמורה מקסימלית ואתה יודע מה נשאר לבחור עוד 200 שקל!

אני עשיתי את זה אחרי מחשבה ואני ממליץ לו גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי מחכה עוד אפילו 3 חודשים עד שכרטסי הDX10 יתחילו להתבסס בשוק בצורה טובה וכבר כול המתחרים יצאו.

ככה עדיף, מאשר למהר, לקנות עכשיו ואז להתחרט.

בכול מקרה עדיף 1950 על 8600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא רואה בשום אתר ישראלי כרטיס 8600GTS חדש שעולה כ1000שח.

אתה עשית את הטעות עקב טמאות, עיניים גדולות, רצית כל כך להשתמש בכרטיס חזק ולהתגאות שיש לך 8600GTS שהתעוורת ולא שמת לב אל העובדה שהוא אחד הכרטיסים הפחות משתלמים שקיימים בשוק.

הצעתי לו לשנות את התקציב הכללי כלומר להקצות יותר כסף לקניית כרטיס מסך ונתתי לו הסבר מקיף לסיבות שאני מציע לו.

הורד את אפך? :lol: :lol: בן כמה אתה? לפי התגובה הזאת זה נראה כאילו אתה מנסה להישמע בוגר בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא רואה בשום אתר ישראלי כרטיס 8600GTS חדש שעולה כ1000שח.

אתה עשית את הטעות עקב טמאות, עיניים גדולות, רצית כל כך להשתמש בכרטיס חזק ולהתגאות שיש לך 8600GTS שהתעוורת ולא שמת לב אל העובדה שהוא אחד הכרטיסים הפחות משתלמים שקיימים בשוק.

הצעתי לו לשנות את התקציב הכללי כלומר להקצות יותר כסף לקניית כרטיס מסך ונתתי לו הסבר מקיף לסיבות שאני מציע לו.

הורד את אפך? :lol: :lol: בן כמה אתה? לפי התגובה הזאת זה נראה כאילו אתה מנסה להישמע בוגר בכוח.

מה הקשר טמאות ועיניים גדולות :kopfpatsch:, אני קניתי ב970 ש"ח.

זה שאתה לא מוצא זו בעיה אישית שלך אף שלפי דעתי גם 1160 זו הצעה טובה.

להגיד שעשיתי טעות? מי אתה שתקבע, משחק לי אותה פרופסור תמשיך לצטט משפטים מרחבי הרשת אולי מישהו יאמין לך אי פעם שבאמת חשבת על זה.

נחש מה? אתה הבן אדם הראשון שאני לא סובל בפורום הזה :yelclap:

נ.ב

להוריד את האף שלך לא יועיל אולי את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

להוריד את האף שלך לא יועיל אולי את הראש.

האם אני מזהה כאן איום לרצח???

אתה הבאת ב970 ככל הנראה דרך מבצע\הנחה\יד2\EBAY\גנוב\קומבינה\מזל. אני מדבר על הלקוח הפשוט ולדעתי פשוט כדאי לו להוסיף את ה600שח הללו על חשבון רכיבים אחרים במפרט.

אתה לא סובל אותי? הרבה לא סובלים אותי כאן, זה לא מעניין אותי אני בדרך כלל מנסה להציג דעה רצינית ואובייקטיבית ככל האפשר ולא אומר:

אחי יש לי 8600 GTS של לידטק אני מפסוט ממנו עד השמיים מריץ סטלקר בקלי קלות עם כל ההגדרות הכי גבוהות( 1280X1024 זה הכי גבוה שיש לי למסך שלי)

C&C הכל פשוט הכל

הוא קריר ביותר לא עולה את 60 מעלות במאמץ

ולא בצעתי בו שום אובר קלוק עדיין...ככה שהאופציות עוד פתוחות

המלצה שלי בכל אופן...1165 פי סי סנטר הגיע תוך יומיים בדואר מהיר 35 שקל.

מריץ סטאלקר בקלי קלות? C&C קריר , 1165...

בקיצור הראייה שלך עיוורת לחלוטין ואתה עוד אחד מהיישראלים האלו שמנסים וימשיכו לנסות לשכנע את עצמם ובעיקר את הסובבים אותם שיש להם כרטיס מסך הכי טוב שיש ושהם עשו קומבינה והם כלים ותותחים וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני מזהה כאן איום לרצח???

אתה הבאת ב970 ככל הנראה דרך מבצע\הנחה\יד2\EBAY\גנוב\קומבינה\מזל. אני מדבר על הלקוח הפשוט ולדעתי פשוט כדאי לו להוסיף את ה600שח הללו על חשבון רכיבים אחרים במפרט.

אתה לא סובל אותי? הרבה לא סובלים אותי כאן, זה לא מעניין אותי אני בדרך כלל מנסה להציג דעה רצינית ואובייקטיבית ככל האפשר ולא אומר:

מריץ סטאלקר בקלי קלות? C&C קריר , 1165...

בקיצור הראייה שלך עיוורת לחלוטין ואתה עוד אחד מהיישראלים האלו שמנסים וימשיכו לנסות לשכנע את עצמם ובעיקר את הסובבים אותם שיש להם כרטיס מסך הכי טוב שיש ושהם עשו קומבינה והם כלים ותותחים וכו'....

מריץ סטאלקר בקלי קלות? C&C קריר , 1165... " אני מדבר לאנשים תכלס בצורה פשוטה שיהיה מובן אין צורך בחפירה לגבי על עיניין

מי עשה קומבינה מי תותח תגיד יש לך בעיות נפשיות? בחיי אתה לא נורמלי :silly:

אני מדבר אל אנשים כאלו :

אבל אנשים, מה עם אלה שכבר קנו מחשב ויש להם תקציב של עד 1000 ש"ח לכרטיס מסך? כמוני... ;D

אם לא נעים לך בעין לראות מה שאני כותב אל תסתכל. אני חושב שאמרתי דברים ברורים ולעיניין 1000 שקל זה מחיר מצוייין במיוחד שזה מגיע עם 2 משחקים ושלל תוכנות

אני במקרה השגתי בזול קרוב משפחה שלי עובד נמל יש לו קשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפירה רצינית הייתה פה מעניין לי ת*** תקרא תקרא. כל אחד שקונה מחשב ולא יודע את זה חשוב שייקרא\יידע...! ! !

פייי... טמטום כזה נחרץ ושמציג את עצמו כביכול כתגובה חכמה ומוסמכת לא קראתי כבר הרבה זמן.

מצטער, אני אפילו לא אטרח לפרט..

עריכה: פותח הדיון, אני גם במצב דומה רוצה לקנות כרטיס מסך במחיר הזה. אני אישית מחכה קצת ל2600XT שייצא בקרוב, לראות את הביצועים (והמחיר) שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מחודש.

במהלך השבועות הקרובים נקבל אינדיקציה לביצועי הכרטיסים של ATI

תוכל לקבל החלטה במהלך הזמן הזה.

בכל מקרה היום יש את ה 8600GT שעולה 780 ש"ח

תעשה לו OC ותקבל כרטיס מסך לא רע ביחס למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...