מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך עד 1200 שח ? חייב עזרה!!!

Toledo87

Recommended Posts

אז ככה, אני כבר שבועות יושב וחושב על מפרט מחשב, ולאחר שהגעתי למסקנה אני מתלבט רק איזה כרטיס מסך לקנות במחיר של 1200 שח.

השאלה היא אם לקנות את ה Redon 1950 pro או את ה- 8600GTS. מצד אחד ראיתי בהרבה ביקרות ובחינות של שני הכרטיסים שה- Redon

לוקח את ה- , אך מצד שני ה- תומך ב DX10. האם זה שהוא תומך זה די חשוב והכרחי?

או שמא, בכלל עליי לחכות כחודש (למרות שלא ממש בא לי לחכות) לכרטיסי המסך החדשים של Redon שיוזילו את המחירים של שאר הכרטיסים?

ואם כן לחכות, איזה כרטיס כדי לי לקנות לאחר ההוזלה במחיר?

תודה מראש לכל אלה שיעזרו לי להחליט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה זה יהיה קצת טיפשי לא לקנות היום כרטיסי DX10

אפילו שבמחיר של 8600GTS אתה יכול להביא כרטיס חזק יותר ולהישאר עם עודף

ככה שאלא אם כן הלוח שאתה מתכנן לא כולל כרטיס מסך מובנה ואין לך כוח לחכות לך על ה-8600GTS

ואם אתה רוצה להיות שקט תנסה "להשיג" עוד 400 שקל ל-8800GTS 320MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותה בעיה כמוך,מצאנו תקופה ממש גרועה לקנות כ.מ ...

שמע זה הולך ככה :

בביצעים עד מה ששמעתי עכשיו 8600GTS לא נופל בהרבה מ 1950P אבל לפי התוצאות של

3DMARK הוא יותא חזק מ 2600XT, למרות שזה לא כזה אמין...

בעניין הDX10 לפי דעתי שווה לחכות 10 ימים (ולא חודש) אפילו בישביל 10 משחקים מאשר לא לחכות

ואז להצטער על שנתיים... למרות שבעקבות ההנחה הזאת אני מחכה לכ.מ כבר 3 חודשים ! ואני כל הזמן דוחה את זה !

אם הייתי יכול לחזור אחורה בזמן הייתי קונה 1950P וסוגר ענייו, אבל כרגע שה- 2600XT\2800GTO

כבר ממש עומדים בפתח (מחרותיים ההשקה) חבל לא לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אני כבר שבועות יושב וחושב על מפרט מחשב, ולאחר שהגעתי למסקנה אני מתלבט רק איזה כרטיס מסך לקנות במחיר של 1200 שח.

השאלה היא אם לקנות את ה Redon 1950 pro או את ה- 8600GTS. מצד אחד ראיתי בהרבה ביקרות ובחינות של שני הכרטיסים שה- Redon

לוקח את ה- , אך מצד שני ה- תומך ב DX10. האם זה שהוא תומך זה די חשוב והכרחי?

או שמא, בכלל עליי לחכות כחודש (למרות שלא ממש בא לי לחכות) לכרטיסי המסך החדשים של Redon שיוזילו את המחירים של שאר הכרטיסים?

ואם כן לחכות, איזה כרטיס כדי לי לקנות לאחר ההוזלה במחיר?

תודה מראש לכל אלה שיעזרו לי להחליט ...

אכן נתקלת בסוגיה קשה, אני אישית היתי הולך על כרטיס 8600GT (לא GTS), שעולה כ850, או על איזה 7600GT.

אך כרגע לסוגיה שלך, הX1950 יתפגר בעוד שנהוחצי-שנתיים, מכיוון שכנראה אז המשחקים יחיבו תמיכה חומרתית בDX10.

ה8600GTS שלמרות הצפי שלי יצא עלוב למדי, יחזיק אני מאמין כ2.5 שנים, אך לאחר שנה כבר תזדקק להרצה בהגדרות בינוניות.

ולאחר שנתיים, תיקח איזה רזולוציה לא הגיוני של 800 על 700 באיכות LOW כדי להריץ משחקים שיצאו אז.

כלומר שני הכרטיסים הם לא משתלמים כרגע, אך אם אתה מוכן להתפשר על איכות התמונה אני ממליץ על 8600GTS.

אם חשוב לך לראות סופר ביצועים עכשיו הX1950PRO יהיה התשובה בשבילך, אך התשובה הזאת מוגבלת בזמן ידוע, להבדיל מה8600GTS

שכעקרון אינו מוגבל, אם תקח את הDX10 כל המשחקים של ה-3 שנים הבאות (אני מקווה שזה לא הערכה אופטימית מדי...) תוכל להריץ, אך

כנזכר למעלה עלול להריץ את המשחקים בפריימים נמוכים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי 8600 GTS של לידטק אני מפסוט ממנו עד השמיים מריץ סטלקר בקלי קלות עם כל ההגדרות הכי גבוהות( 1280X1024 זה הכי גבוה שיש לי למסך שלי)

C&C הכל פשוט הכל

הוא קריר ביותר לא עולה את 60 מעלות במאמץ

ולא בצעתי בו שום אובר קלוק עדיין...ככה שהאופציות עוד פתוחות

המלצה שלי בכל אופן...1165 פי סי סנטר הגיע תוך יומיים בדואר מהיר 35 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות לדעתי לא חכמות וחסרי כל ראייה רצינית. ה8600GTS הינו כרטיס (וזאת עובדה) ברמת הX1950PRO כלומר מתי שה X1950 ייתפגר - גם הוא ייתפגר! .

ה 2600XT וכל הכרטיסים הללו הם בזבוז של כסף, אם הולכים על R6XX אין מקום לדיון בכלל וחובת הלקוח לקנות R600 אורגינל על מנת להינות באמת מכרטיס עוצמתי אחרת זה בזבוז משווע של כסף. אני בדעה שמי שלחוץ על מחשב חדש ולא יכול לחכות לR600 יותר כדאי לו לקנות מחשב עם 1GB זיכרון וכרטיס של 8800GTS מאשר 2GB זיכרון ואיזה כרטיס 8600 שלא מצדיק כלל וכלל את מחירו האסטרונומי - כרטיס ברמה של X1950 (שהינו כרטיס HIGH END) אשר יצא לMAINSTREAM כביכול כלומר הMID RANGE, הכוונה כאן לטווח הביניים אלו שאין להם ממש את האמצעים לרכישה של GTS... בגלל זה הוא לא מצדיק את המחיר שלו כאן בארץ - 1200 שח... לדעתי לקנות כרטיס עכשיו זה אך ורק 8800GTS שייתן לך באמת ביצועים שלא מלך אפילו אם תקנה עימו 1GB זה ייתן לך ביצועים לא רעים למשחקים עכשוויים. כיום רוב המחשבים מפעילים מערכת הפעלה שאומנם תיתן ביצועים הרבה יותר טובים עם 2GB אבל יחד עם זאת 1GB מספיק לגמרי לכמה חודשים הקרובים ואז תוכל לרכוש עוד סטיק של 1GB במחיר של 400שח ובכך לסיים את השידרוג חומרת המחשב אצלך לפחות לשנתיים.

אם חשוב לך השקט מאוד אז תפסיק לקרוא עכשיו | תיקח ספק מינימלי ל8800 שאפשרי לעשות איתו OC ותקצץ במעבד ותקנה קירור ותעשה OC. פרסמת ת'רד במפרטים? אם כן בבקשה שים קישור לפה ככה שאני ימשיך לייעץ לך עכשיו במפרט הכולל.

ע"י קניית 8600 אתה עושה טעות מרה שהרבה שילמו עלייה בזמני הFX (סדרת ה5200,5500,5700 של נוידיה) שקנו 5700 שנתון ביצועים כל כך עלובים, לעומת זאת ה5900 עד היום נותן ביצועים סבירים במשחקים שיצאו גם 3 שנים לאחר השקתו. מכאן ניתן להסיק כי כרטיס HIGH END משתלם כמו ה8800GTS 320MB הינו כרטיס חובה למערכות שנקנות בתקופה הזאת.

חפירה רצינית הייתה פה מעניין לי ת*** תקרא תקרא. כל אחד שקונה מחשב ולא יודע את זה חשוב שייקרא\יידע...! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. בתקציב הזה.. לא הייתי מביא כרטיס מסך כרגע. זה נואר בעייתי.

לדעתי, תחכה עוד שבוע + - ותראה מה קורה עם הכרטיסים של ATI-..

מה שכן, ה8600GTS, יהיה שווה ת1000 שקל עם התמיכה שלו בDX10.

כרגע הוא עולה 1200... אולי עם הכניסה של ATI זה יירד קצת לכיוון ה1000.

או לחילופין, מחיר ה8800GTS יירד אף הוא אולי לאיזור ה1500 ויהיה יותר ממשתלם לקנות אותו.

שיקול שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות לדעתי לא חכמות וחסרי כל ראייה רצינית. ה8600GTS הינו כרטיס (וזאת עובדה) ברמת הX1950PRO כלומר מתי שה X1950 ייתפגר - גם הוא ייתפגר! .

ה 2600XT וכל הכרטיסים הללו הם בזבוז של כסף, אם הולכים על R6XX אין מקום לדיון בכלל וחובת הלקוח לקנות R600 אורגינל על מנת להינות באמת מכרטיס עוצמתי אחרת זה בזבוז משווע של כסף. אני בדעה שמי שלחוץ על מחשב חדש ולא יכול לחכות לR600 יותר כדאי לו לקנות מחשב עם 1GB זיכרון וכרטיס של 8800GTS מאשר 2GB זיכרון ואיזה כרטיס 8600 שלא מצדיק כלל וכלל את מחירו האסטרונומי - כרטיס ברמה של X1950 (שהינו כרטיס HIGH END) אשר יצא לMAINSTREAM כביכול כלומר הMID RANGE, הכוונה כאן לטווח הביניים אלו שאין להם ממש את האמצעים לרכישה של GTS... בגלל זה הוא לא מצדיק את המחיר שלו כאן בארץ - 1200 שח... לדעתי לקנות כרטיס עכשיו זה אך ורק 8800GTS שייתן לך באמת ביצועים שלא מלך אפילו אם תקנה עימו 1GB זה ייתן לך ביצועים לא רעים למשחקים עכשוויים. כיום רוב המחשבים מפעילים מערכת הפעלה שאומנם תיתן ביצועים הרבה יותר טובים עם 2GB אבל יחד עם זאת 1GB מספיק לגמרי לכמה חודשים הקרובים ואז תוכל לרכוש עוד סטיק של 1GB במחיר של 400שח ובכך לסיים את השידרוג חומרת המחשב אצלך לפחות לשנתיים.

אם חשוב לך השקט מאוד אז תפסיק לקרוא עכשיו | תיקח ספק מינימלי ל8800 שאפשרי לעשות איתו OC ותקצץ במעבד ותקנה קירור ותעשה OC. פרסמת ת'רד במפרטים? אם כן בבקשה שים קישור לפה ככה שאני ימשיך לייעץ לך עכשיו במפרט הכולל.

ע"י קניית 8600 אתה עושה טעות מרה שהרבה שילמו עלייה בזמני הFX (סדרת ה5200,5500,5700 של נוידיה) שקנו 5700 שנתון ביצועים כל כך עלובים, לעומת זאת ה5900 עד היום נותן ביצועים סבירים במשחקים שיצאו גם 3 שנים לאחר השקתו. מכאן ניתן להסיק כי כרטיס HIGH END משתלם כמו ה8800GTS 320MB הינו כרטיס חובה למערכות שנקנות בתקופה הזאת.

חפירה רצינית הייתה פה מעניין לי ת*** תקרא תקרא. כל אחד שקונה מחשב ולא יודע את זה חשוב שייקרא\יידע...! ! !

תפסיק לבלבל תמוח טוב.

התקופות שונות אי אפשר להשוות FX5200

ההבדל בין DX10 ל 9C לא גדול בכלל כך שה 8600 יהיה אפקטיבי וטוב גם ב עוד שנה

ואתה לא נביא או הארי פוטר כל שהוא. לא כולם חולי מחשב ויוציאו 3000 שקל שזהו סכום אסטרונומי

1000 שקל בעד 8600 GTS זו עיסקה מצויינת וממש לא מחיר אסטרונומי כמו שאתה טוען לא יודע מאיפה הבאת את זה...

ופעם הבאה שאתה מפיץ מסרים עדיף שזה לא יהיה משהו בסגנון "אז מה אם אין לכם כסף וצורך זה הכי טוב "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר מאינפנטיליות גמורה והערצה לכרטיס שלך. אתה לא אובייקטיבי. ההבדלים בין משחקי DX10 לDX9 הם עצומים, תחכה שיגיע GTAIV ותבין על מה אני מדבר. sh2006 הוכחת בעבר ואתה מוכיח שוב אתה לא מסיק מסקנות כמו שצריך תאסוף עוד נתונים ותבין על מה אני מדבר.

אם אפשר דעת מומחה אמיתי (דובי זובי טרג'ן... מחכה לכם...) ורצינית - אם אני טועה אפשר להסביר לי למה ואם אני צודק אז... גם...!

הכרטיס שאני מדבר עליו הינו 8800GTS 320MB אמרתי את זה בפוסט הקודם שלי אם לא שמת לב ומחירו כיום כולל משלוח עומד על כ1800שח אז תפסיק לבלבל תמוח "3000שקל לא כולם חולי מחשב" תבין לא צריך להיות חולה מחשב בשביל לבקש תמורה מקסימלית לכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toledo87 ,אל תתעכב בגלל כרטיס מסך.

הפעולה הכי חכמה כרגע לעשות היא פשוט לדלג על רכישה של כרטיס מסך+ספק כח ולקנות את המחשב היום.

תשתמש בחודש הקרוב בכרטיס מסך OB שעל לוח האם שלך.

בעוד חודש כולנו נהיה חכמים יותר .

תוכל לקנות איזה כרטיס מסך שרק תרצה ,יהיו באנצ'ים לכל הכרטיסים החדשים

נדע גם במדויק איזה ספק צריכים כרטיסי ATI החדשים.

אין לך מה לחכות.

*אל אם כן אתה לחוץ לשחק היום על הגדרות גבוהות ולא יכול לחכות בגלל זה (תתאפק :bash::lol:)

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...