לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ?

yosizach

Recommended Posts

אם יש לך סבלנות חכה למשחק ה-DX10 הראשון שיצא.

עד אז גם תדע את כל הפרטים שתוכל לדעת על הכרטיסים השונים.

וגם תהיה לך סיבה אמיתית לקנות את הכרטיס שיהיה כבר הרבה יותר זול.

אלה אם כן הכרטיס הנוכחי שלך לא מחזיק היום משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני עם GF 4 MX 440 ואני מצליח להפעיל דיי הרבה משחקים... אבל זאת באמת לא הנאה כזאת גדולה

אפשר להפעיל עם הכרטיס הזה כל משחק שיצא לפני 2006 על רזולוציה 600*800 ועל הגדרות מינימליות ללא פילטרים

אני אישית משחק 2 עם הכרטיס הזה ואני מריץ את המשחק על 20 FPS בממוצע ו AA מופעל על x2

מה שבאסה זה שהוא DX7 וכל הגרפיקה מעפנה והמשחק נראה כאילו הכל גזור מעיתון או משהו... (המשחק סוס פשוט הכרטיס לא סוחב)

כל מי שיש לו כרטיס חלש מ 6600GT חייב לשדרג אבל לחכות בידיוק לרגע המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ...לקחתי לעצמי עוד שיקולים זה לא מהיום אני רוצה את הכרטיס הזה 2190..הוא עולה חסכתי ...אני עדיין כל כך רוצה לקנות אותו

זה והם יודעים מה הם עושים

הוא גם עם אוברקלוק

ויש לו 640 זיכרון

והמסך שלי לא עובד על רזלוציות כאלה גובהות

אז הכרטיס הזה יוכל להחזיק לי כל מסך אפשרי על המקסימום ...מבלי לחכות בכלל

ואני לא יודע אני מחכה להורדת מחיר ...אני מחכה לראות להשוות בין משהו , במילים פשוטות אני מחכה לתושבה של המתחרה ...אבל נשמעתם כאילו זה יכך עוד הרבה זמן אני לא חסיד גדול של ati ...כי שקניתי לפני כמה שנים טובות את הספינת דגל שלה זה ביאס אותי ...רציתי ללכת על ...כי אני לא קונה כל כמה חודשים כרטיס מסך .

לזה שהתייחס להתלבטות של אייפוד אני לא בקטע של אייפוד אני בקטע של מוזיקה אז חשבתי זה יהיה נחמד עם איזה ...טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממחר או שתהיה הצפה של קניית 8800GTS (כי ATI יעשו עוד דחיה) או שהכרטיס יצא מחר ויתברר שהכרטיס שווה ואז תצטרך למצוא דרך חדשה .

גל תפסיק לקרוא לעצמך גלית ;D (זה חבר שלי ומשעמם לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תיזהר מהחבר הזה למה שהוא יקרה לעצמו גלית ? בכל אופן אולי כן אולי לא ...

אני חיכיתי .

אולי אני ירווח מזה בנתיים אני יכל להיות רק המרוויח כי הכסף נשאר אצלי ..תודה לכולם תודה אישית כמובן על עצות עם נסיון .

אממ אני מחכה בקוצר רוח לראות מה קורה עם ati .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...