לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ?

yosizach

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתפלאו אבל יש מבחני ביצועים שראיתי .....בין ה 2900XT ל GTS ול GTX .....לא זוכר איפה אין לי כוח לחפש .(לפני כמה ימים )

והביצועים .....היו לטובת ATI האמת ....אבל בסדר נירא מה יהיה מחירו בעד 5 -10 אחוז יותר ביצועים לא שווה לשם עוד 500 -1000 שח . :xyxthumbs:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=345&Itemid=34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית החלטתי ממש לא מזמן על קנייה של מחשב חדש, למרות שזו תקופה כספית לא טובה בשבילי בכל זאת החלטתי להתפנק במחשב.. אני עם אותו 4 כבר 5+ שנים

עכשיו, אני מבין את כל אלה שחיכו הרבה זמן ונמאס להם לחכות וקנו 8800GTS ולדעתי עשו בשכל... בדיוק כמו שאני לא יחכה לערכות השבבים החדשות (P35 וכו')

אבל אצלי המצב שונה שכן אני לא מחכה כבר חודשים כי רק עכשיו אני מעוניין במחשב אז המצב שונה.. כמו כן אני יודע שאוטוטו יוצאים הכרטיסים החדשים והם יהיו חזקים מאוד וגם יגרמו למלחמת מחירים אז אין לי שום בעייה לחכות בנתיים

אני חושב שאם לא דחוף לך אז בסופו של דבר תרוויח הרבה..

אני אישית מחכה מצד אחד בקוצר רוח מצד שני בסבלנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות קצת יהיה חכם יותר.

ה - HD2800XT יעלה 399$ ויציג ביצועים ברמה של 8800GTX בערך, משתלם מאד לדעתי כי הוא מתומחר במחיר של ה - 8800GTS 640MB שיהיה חלש ממנו בהרבה כנראה.

א. זה HD2900XT

ב. בשביל חצי שנה + המתנה בשביל כרטיס שווה ברמה ל8800GTX במחיר קצת יותר זול ,לזה אני קורה בושה

ג. יכולה להוריד מחירים ולהפוך את הכרטיס ללא רלוונטי.

אני אומר תחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אמרתם כל כך הרבה דברים שאני לא בטוח

אוף :s07: :s07: :s07:

"החיפזון מהשטן" עכשיו אנחנו כבר ב-19 לחודש, בתאריך 23-24 לחודש הזה שים בכבלים/יס את התחנה של תוניסיה ואז תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ערוץ זה ? זה עוד כמה ימים ...

אמממ מה ומה הכוונה לחכות ? לחכות שהמחירים ירדו בגלל התחרות ואז לקחת נוידיה מה שרציתי תמיד או לחכות בגלל שהכרטיסים של ati יהיו חזקים הרבה הרבה יותר שיהיו שווים את ההמתנה

תראה הכטיס הזה קורא לי הורידו את המחיר ב 200 שח הוא עולה 2190 במקום 2400 הכנתי בצד .. הוא פשוט קורא לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ערוץ זה ? זה עוד כמה ימים ...

חחח... זה היה בצחוק ;D

ההשקה של AMD+ATI תהיה בתוניסיה 23-24 לחודש הזה, אומרים ששם יציגו את כל הדוגמאות של R600 וכנראה יעשו בנצ'מרקים בשביל העתונות.

בקיצור עוד כמה ימים חכה ותראה ואז תחליט, יכול להיות מאוד שאנוידיה תרצה להרוס להם את ההשקה ואז היא תוריד את המחירים דרסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות תמיד אפשר , אפשר גם לחכות לכרטיסים של שיצאו כתשובה לכרטיסים החדשים של ATI

בגדול אני מסכים איתך אבל מדובר על ימים בודדים עד לחשיפה הרשמית של הR600 ככה שזה ממש לא ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני מסכים איתך אבל מדובר על ימים בודדים עד לחשיפה הרשמית של הR600 ככה שזה ממש לא ביג דיל.

צריך לזכור שמדובר בהכרזת נייר , או הכרזת דמה !

מה שלא פחות חשוב זה מתי הכרטיסים יהיו זמינים בחנויות (גם בארץ) ובאיזה מחירים ? , יש למישהו תשובה ברורה ? , לי אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שמדובר בהכרזת נייר , או הכרזת דמה !

מה שלא פחות חשוב זה מתי הכרטיסים יהיו זמינים בחנויות (גם בארץ) ובאיזה מחירים ? , יש למישהו תשובה ברורה ? , לי אין

לא משנה מה יהיה בהכרזה הזאת כשמדובר בארבעה ימים זה טיפשות שלא לחכות, במיוחד כשעומדים להוציא סכום של 2000+ שקל.

ואני דיי בטוח שיספקו את כל המידע לגבי זמינות הכרטיסים בהשקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

לאן כולם ממהרים פתאום?

לא מבין את בהלת הכרטיסים הזו פתאום.

מי ישמע,יצא איזה משחק קטלני קוטל קנים שתומך DX10 וחייבים לשחק...

מה הבעיה להמתין גם חודש?

עוד חודש גג,כל העולם יידע למי יש כרטיסים איכותיים יותר ומשתלמים יותר,

אז הבחירה הופכת לקלה ביותר.

ATI יפגיזו בביצועים ,ניקח כרטיס שלהם.

אנבידיה תישאר מובילה ,נחכה לכרטיס הבא של ATI :lol:

סתם,נקנה אנבידיה בכיף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהרבה אנשים (כולל אותי) איבדו את האמון ב-ATI לגבי תאריכים ! , וזה בדיוק הבעייה

הבנצים של ה-R600 בהחלט מעניינים

אני אישית חיכיתי וחיכיתי שלושה חודשים ל-R600 , ובסוף קניתי 8800

אם ה-R600 זמין , למה ההכרזת הנייר ? , אתם בטוחים שלא יהיה דחייה נוספת בהשקה ? , יש שמועות שחלק מהכרטיסים יצאו במועד מאוחר יותר וחלקם בכמויות מוגבלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...