לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחכות לה r 600 או לקנות 8800 ולתת בראש מה אתם עושים ?

yosizach

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו אמנם עדיין לא יודעים פרטים על ה-R600, אבל אם אתה מתכוון לחכות לו- אתה צריך סבלנות.

אם כסף זו לא הבעיה שלך ואתה חושש רק מבחינת הביצועים- הייתי אומר לך לקנות את ה-8800 ולא לחכות ל-ATI.

אם המחיר הגבוה מטריד אותך-

בטוח שברגע שה-R600 ייצא לשוק תתחיל מלחמה של מחירים ו- יהיו חייבים להמשיך להוזיל את ה-8800 שלהם.

כלומר שאם אתה כן מתכוון לחכות אני מניח שתרוויח או כרטיס יותר טוב (אם ה-R600 יוכח) או מחיר יותר זול על ה-8800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים בערך על ה-R600 אנחנו יודעים, מחיר עדיין לא.... תחכה לראות מה קורה, כי אתה משקיע בכרטיס מסך, יכול להיות שיצאו הכרטיסים של ATI יהיה ירידה במחיר של הכרטיסים של אנוידייה ואז יהיה לך יותר קל לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פרטים אנחנו יודעים בדיוק על ה-R600?

שהוא יתמוך ב-Directx10 ויהיה כרטיס High End?

דיברתי על מבחני ביצועים של הכרטיס, השוואות שלו ל-8800 שמן הסתם אין כרגע.

לגבי ירידת המחירים- בטוח שתהיה כזאת כש-ATI ישחררו את הכרטיס לשוק (ידוע מתי בערך?), השאלה היא מה ההתלבטות של פותח התר'ד-

לחכות מסיבה כספית או מסיבה של קניית הכרטיס הכדאי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה באמת זה מתי הם ישחררו אותו.

היו כבר מספר דחיות ויש הבדל גדול מאוד בין חודש ו3 חודשים.

אם זה לא דחוף לך ואתה יכול לחכות אז מומלץ שתחכה אתה לא יכול להפסיד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פרטים אנחנו יודעים בדיוק על ה-R600?

שהוא יתמוך ב-Directx10 ויהיה כרטיס High End?דיברתי על מבחני ביצועים של הכרטיס, השוואות שלו ל-8800 שמן הסתם אין כרגע.

לגבי ירידת המחירים- בטוח שתהיה כזאת כש-ATI ישחררו את הכרטיס לשוק (ידוע מתי בערך?), השאלה היא מה ההתלבטות של פותח התר'ד-

לחכות מסיבה כספית או מסיבה של קניית הכרטיס הכדאי יותר.

http://en.wikipedia.org/wiki/Radeon_R600

זה מספיק לך לדעת פרטים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על זה שוב בשבילך ידידי, אין כרגע מבחני ביצועים = בנצ'מרקים.

אם כרגע הכרטיס היה בשוק והוא היה רוצה לדעת איזה מהם עדיף- לשם הוא היה פונה.

ככה שהפרטים "השוליים" נכון לעכשיו שמצאת לא מסייעים לו בהחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו אמנם עדיין לא יודעים פרטים על ה-R600, אבל אם אתה מתכוון לחכות לו- אתה צריך סבלנות.

אם כסף זו לא הבעיה שלך ואתה חושש רק מבחינת הביצועים- הייתי אומר לך לקנות את ה-8800 ולא לחכות ל-ATI.

אם המחיר הגבוה מטריד אותך-

בטוח שברגע שה-R600 ייצא לשוק תתחיל מלחמה של מחירים ו- יהיו חייבים להמשיך להוזיל את ה-8800 שלהם.

כלומר שאם אתה כן מתכוון לחכות אני מניח שתרוויח או כרטיס יותר טוב (אם ה-R600 יוכח) או מחיר יותר זול על ה-8800.

לפי מה שכתבת אני הבנתי שאתה צריך פרטים, ולא מבחני ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני מתקין את ה 8800 gts 640mb ...לדעתי זה מעל ומעבר..כרטיס מסך ל 3 שנים הבאות...אם s.t.a.l.k.e.r. עובד אצלי לא רע על גרפיקה בינונית אם הכרטיס מסך שלי כרגע...ati x550 אחד הכרטיסים המעפנים שיש...אז תחשוב לאיזה בצועים ולכמה זמן ירזיק 8800 ...לך אל זה...אל תחכה ל ati ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלאו אבל יש מבחני ביצועים שראיתי .....בין ה 2900XT ל GTS ול GTX .....לא זוכר איפה אין לי כוח לחפש .(לפני כמה ימים )

והביצועים .....היו לטובת ATI האמת ....אבל בסדר נירא מה יהיה מחירו בעד 5 -10 אחוז יותר ביצועים לא שווה לשם עוד 500 -1000 שח . :xyxthumbs:

כך את ה GTX8800 או אם ה GTS 320 MB מספיק לך וזהו (דעתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות קצת יהיה חכם יותר.

ה - HD2900XT יעלה 399$ ויציג ביצועים ברמה של 8800GTX בערך, משתלם מאד לדעתי כי הוא מתומחר במחיר של ה - 8800GTS 640MB שיהיה חלש ממנו בהרבה כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי במצב שלך לקנות או לחכות ל-ATI

בסופו של דבר קניתי 8800GTS 640MB

יש לי כרטיס למספיק זמן וכרגע אני נהנה מגרפיקה מדהימה עם כרטיס חזק

לי כבר נמאס מהמשחק של ATI כל הזמן דוחים את ההשקה ומשחקים בנו הצרכנים

אני את הבחירה שלי עשיתי וכייף לי .

עכשיו תורך לעשות את השיקולים ולהחליט .בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...