בעיה עם בחורה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם בחורה.

pain_killer12

Recommended Posts

יש לי חבר, ויש לו חברה כבר חצי שנה בערך.

ומדי פעם הוא נפגש עם חברת ילדות שלו (לא משהו רציני- היא כמו אחות בשבילו) נקרא לה ד'.

אז ד' סיפרה לחברה שלו שהם התנשקו וגם חברות הכי טובות של חברה שלו סיפרו לה את אותו הדבר-יש לציין שאין כמעט קשר בין ד'(הסכסכנית) לבין החברות הכי טובות שלה.

הוא מכחיש הכל כמובן ואני בעצמי לא מאמין שהוא מסוגל לעשות את זה.

היום הוא התעמת עם חברות שלה ונראה שהן "ניצחו" בעימות וחברה שלו לא מאמינה לו שלא קרה כלום.

הבן אדם שבור, ואני מנסה לחשוב על דרכים לעזור לו אבל אני לא מצליח בבקשה תנו רעיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מה שצריך לעשות זה

1. מה שהוא צריך : אקדח וכמה מחסניות מלאות עם כדורים

2. ללכת ולהרוג אותה

3. אחרי שעתיים לחזור ולהעמיד את כל החברות מול הקיר ולהרוג אותן

4. להתאבד

(או אולי זה כבר קרה באיזה מקום השבוע :s05:)

אגב למה את שואל שאלות כאלו בפורום מחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר אמיתי יש משהו שנקרא אמון וזה בסיס להכל. אם אין ביניהם אמון, והחברה שלו מעדיפה להאמין לילדה סכסכנית וללול תרנגולות מאשר לחבר שלה, זה אומר עליה משהו - שהיא חסרת בטחון וניתנת לתמרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס אני דווקא מאמין שהוא לא היה נאמן. אם כן היה נאמן, אז שיצור קשר עם החברות האלה, ושישאל אותם בשקט למה הם עשו לו את זה... ואז נראה מה הם יענו... וכן, שיקליט את כל זה עם נגן . ואז שישמיע את כל האמת לחברה לשעבר שלו. ואז כשהיא תגיד שהיא מצתערת, אז שיזרוק אותה. ככה גם לא יהיה לה חבר, וגם היא לא תאמין יותר לחברות שלה, וגם תרגיש רע מכל הסיפור. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אני יודע שזה אומר משהו עליה ועל הקשר אבל אין לי לב להגיד את זה לחבר שלי, בכל מקרה שניהם כרגע במצב רע שניהם עצובים.

הם אוהבים אחד את השני כמו לא יודע מה, חייבת להיות דרך לתקן את זה.

בבקשה תנסו לתת ביקורות\הצעות לא משנה מה.[br]פורסם בתאריך: 18.04.2007 בשעה 15:22:12

בסדר, אני יודע שזה אומר משהו עליה ועל הקשר אבל אין לי לב להגיד את זה לחבר שלי, בכל מקרה שניהם כרגע במצב רע שניהם עצובים.

הם אוהבים אחד את השני כמו לא יודע מה, חייבת להיות דרך לתקן את זה.

בבקשה תנסו לתת ביקורות\הצעות לא משנה מה.

חן, אני חושב שאתה די צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהההההה אני לא נושםםםםםםםםםם1!!!! חחחח איזה יופי שאת מודה בזה!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:

אמרתי את זה מליון פעם על גבי הפורום ומעולם לא הכחשתי. יש לי חברה אחת ואני יותר סובלת אותה מאשר נהנית מחברתה. אני גם מעולם לא הסתדרתי עם אמא שלי, או עם שאר הנשים במשפחה. כל החברים שלי גברים וטוב שכך. יותר מעניין אותי בירה ולעשות גרעפסים מאשר מניקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יכול לאהוב כזאת בחורה?!? לא מאמינה לו? שיישבע לה בכל מה שיקר לו... אם היא לא מאמינה לו אז מה אומר לך ידידי היקר שייזרוק אותה לקיבינימאט... אלא אם כן היא פצצה אז ש*ז*** אותה ושייזרוק אותה... אני אישית שמעתי על 2 סיפורים כאלה של ז*** ווזריקה... יעני של פצצות... זה מה שמגיע להן... שייתנהגו כמו בני אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה מליון פעם על גבי הפורום ומעולם לא הכחשתי. יש לי חברה אחת ואני יותר סובלת אותה מאשר נהנית מחברתה. אני גם מעולם לא הסתדרתי עם אמא שלי, או עם שאר הנשים במשפחה. כל החברים שלי גברים וטוב שכך. יותר מעניין אותי בירה ולעשות גרעפסים מאשר מניקור.

אז את בעצם בחור.....רילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדריה אמרה, היא צריכה להאמין לו בעיניים עצומות. אם זה לא ככה, אין סיבה לקשר והוא יכול לזרוק תאהבלה הזאת ביחד עם הפוסטמה חברת הילדות.

ואם הוא לא יעשה את זה, יש לו אפילו פחות עמוד שדרה מחברה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...