בעיה עם בחורה. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם בחורה.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

די מבאס אבל צריך להמשיך הלאה.

שיטוס לבד, הוא ימצא כבר בחורה שם..

חושב שקודם יש לברר וללבן את העניין, בכל זאת לא בכל יום (ז"א, בכל יום חוץ משבתות) קורה שחברת ילדות מחליטה לחרבן קשר, משהו כאן מריח כמו הפה של הכלב שלי. שיברר, שילבן, ואחרי שהכל סודר שיחליט אם הוא רוצה בכלל מישהי שלא מוכנה להקשיב לו.

כמו כן, שקול ברצינות ובכובד ראש את האפשרות שהוא כן נישק אותה, בכל זאת, חברת ילדות, קשר חזק בטח, קורה גם.

עריכה: אם קשה לו לעזוב אותה רק בגלל שהיא נראית טוב, אולי כדאי שתשכנע אותו בעצמך לנטוש את הספינה, כי בן אדם שקשה לו לעזוב מישהי רק כי היא יפה הוא בן אדם עם בעיה קשה שעדיף כבר להתמודד איתה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאא איזה בעסה... טוב באמת מבאס לשמוע על סיפור "טלנובלי" שכזה...

תשמע אני לא כל כך בטוח שהכל תמים כאן, אני מנסה להתכל על זה בלי להיות נאיבי וזה קשה... אך אפשרי! יש מצב שהבחורה לא מעוניינת בו ורוצה לסיים תקשר מסיבות כאלה ואחרות אז אם היא מציגה את זה כמו שהיא מציגה... לך תדע... הם כבר גדולים ויכולים להתגבר על זה אבל מצד שני זה בטוח פגע במערכת האמון שביניהם... נראה כי האמון ביניהם לא יחזור להיות מה שהיה פעם...

וVITNIR... שוב פעם את מנסה להתרעם ולהרים את האגו שלך? את לא גבר תפנימי אין לך אגו את בחורה בת אישה ילדה נקבה בחברה הישראלית ובתרבות שאני גדלתי בה אין מקום אצל בנות לאגו ולמשחקים של בנים בחטיבה... אני לא אוהב סריגה כל כך.... ניסיתי וואלה לא הלך... יפה שאת משווה אותי לפסיכופאטים ומנודים שהיו כאן לפניי, קבעת שהם פסיכופטים ע"י אבחנה מדוייקת מאחורי צג המחשב... צריך להעניק איזה פרק... אולי להמציא.. פרס נובל לפסיכולוגיה? ללא ספק את אחת הבחורות בעלות האופי שפחות מושכות אותי בייקום הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שצריך לעשות זה

1. מה שהוא צריך : אקדח וכמה מחסניות מלאות עם כדורים

2. ללכת ולהרוג אותה

3. אחרי שעתיים לחזור ולהעמיד את כל החברות מול הקיר ולהרוג אותן

4. להתאבד

(או אולי זה כבר קרה באיזה מקום השבוע :s05:)

אגב למה את שואל שאלות כאלו בפורום מחשבים ?

מה הבעיה "קיל ביל"? פורום כללי מיועד ליעוץ בבעיות כלליות (גם ביחסים שבינו לבינה. תגובתך הצינית מוכיחה אינפנטיליות... תגיד בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק את אחת הבחורות בעלות האופי שפחות מושכות אותי בייקום הזה....

ועל כך אני מודה לאלים שעשוני כך, כי אם כל הגברים היו כמוך, כל הנשים היו לסביות.

אני לא יודע אם היא עשתה זאת בכוונה, אני יכול להגיד לך בוודאות שהיא אוהבת אותו.

נו אז מה הבעיה? שכל אחד ישים את הכעס והעלבון שלו בצד ויפסיק לשחק ב"אני לא מתנצל/ת, שהוא/היא יתנצל/תתנצל" וידברו על זה. באמת אבל באמת שאין שיטות ואין קסמים. פשוט לבוא ולדבר בגלוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי באותו מצב, הייתי בא אל חבר שלי ומדבר איתו ב4 עיניים, ממש שיחה עניינית בין חברים טובים תשמע מודאג ותראה אכפתיות.

תגיד לו שיבוא אליה בהפתעה, שיגיד לה שהוא אוהב אותה, ואם היא מעדיפה להאמין להם, ואין לה אמון בחבר שלה, אז אולי עדיף שכל אחד ילך לדרכו.

שיזכיר את זה שהוא אוהב אותה הרבה פעמים. אם אחרי שיחה כזאת היא לא מתקשרת אליו ואומרת שהיא מצטערת והכל, אז... הם פשוט לא נועדו להיות ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טלנובלה. אחי אתם עוד צעירים ותעברו הרבה בחיים. במבט לאחרו הסיפור יראה כעוד אפיזודה חולפת. היא לא מאמינה לו אז שיפרדו יש עוד אלפי בחורות ולמרות שזו קלישאה, עדיין הוא צריך לטעום קצת יותר מהחיים. כך שבסך הכל זו סתם סערה בכוס תה והם יפרדו ותהיו בצבא, עבודה, אוניברסיטה........והיא תכיר נוספים והוא יכיר נוספות והעולם כמנהגו נוהג..................

Vitnir את משעשעת אבל העולם לא שחור ולבן ויש הרבה דיעות והרבה "אופי" אז את לא צריכה "להיפגע" מכל תגובה צינית על גבול ה"שובניסטיות" :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=253993.msg2241193#msg2241193 date=1176906469]

בנות חרא של העם בת שיש לה הרבה חברות תפוס מרחק! זה אסון לא רק שהן סכסכניות הן גם מעצבנות וסביר להניח חטטניות

תכלעס, יש בזה משהו. חלק ניכר מהנשים פועלות מתוך רגש אחד - קנאה. אם זה בגלל שהן מקנאות בחברות שלהן, או בגלל שהן רוצות לגרום להן לקנא. אם מלצרתם פעם בחתונה ושמעתם את שיחות האורחות (דגש אורחות, לא אורחים) תבינו למה כוונתי. לא יפתיע אותי שהבחור אכל מהצד כמו שלא יפתיע אותי שהבחורה ניסתה לסכסך כי פשוט כאב לה לראות אנשים אחרים מאושרים.

שורה תחתונה, זה בטח לא הקשר האחרון שיהיה לו, יהיו לו עוד 20 בנות ויום אחד הוא יצחק על כל הסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, רוב הנשים כך. בגלל זה אין לי חברות בנות.

לא זה בגלל שאת טום בוי...

סתם.

בקיצר תגיד לחבר הזה שלך שיעשה לה איזו הפתעה...

(למרות שתבכ'לס זה לא עובד, אבל שווה לנסות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...