בעיה עם בחורה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם בחורה.

pain_killer12

Recommended Posts

אז את בעצם בחור.....רילה?

כן, ומאד גאה בזה.

איך הוא יכול לאהוב כזאת בחורה?!? לא מאמינה לו? שיישבע לה בכל מה שיקר לו... אם היא לא מאמינה לו אז מה אומר לך ידידי היקר שייזרוק אותה לקיבינימאט... אלא אם כן היא פצצה אז ש*ז*** אותה ושייזרוק אותה... אני אישית שמעתי על 2 סיפורים כאלה של ז*** ווזריקה... יעני של פצצות... זה מה שמגיע להן... שייתנהגו כמו בני אדם...

אתה כאילו ה-ANTI של ורדה גמליאל ז'יטון. :lol:

אלא שורדה נשואה הרבה שנים ואתה... בוא לא ניכנס לחיי הזוגיות שלך. ::)

כמו שדריה אמרה, היא צריכה להאמין לו בעיניים עצומות. אם זה לא ככה, אין סיבה לקשר והוא יכול לזרוק תאהבלה הזאת ביחד עם הפוסטמה חברת הילדות.

להאמין בעיניים עצומות לא צרייך לאף אחד, אבל אמון זה אמון. זה קודם כל להקשיב לאדם שאוהבים ולא לשים אנשים זרים (ואולי בעלי אינטרסים עויינים) לפניהם. מצד שני, אם אינך מכיר מספיק את הבן/בת-זוג שלך ואתה מרגיש שאינך יכול עדיין לסמוך עליו ב-100% אחוזים, אז למה בכלל להכנס לקשר? תכיר את הבנאדם לפני שאתה מתחייב אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה מוזמן לשלם כסף ליועץ עם תעודה על הקיר, או להתפדח בתכנית רדיו. בינתיים אני שמחה בחיי הזוגיות שלי ואני בחיים לא אתן עצה שלא הייתי לוקחת בעצמי. וכן, מאז שנרשמתי לאתר היו לי המווווווווון בקשות לעצות וכו'. הייתי צריכה להתחיל לקחת כסף כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות חוץ מלהפנט את החברה שלו, הוא לבקש ממנה שתדבר איתו ותקשיב לו, וממנו להסביר לה כמו שצריך שהוא אוהב אותה כך שאין המון סיכויים שהוא יעשה את זה. למשל, אם היא חברה טובה שלו והיא נישקה אותו, מן הסתם היא לא הייתה רצה לספר לחברה שלו כדי לא לעשות לו צרות. יש כאן טאם טאם טאאאאם רציני.

דבר שני, אולי כדאי ואפילו מומלץ בחום לברר למה ד' הנ"ל החליטה לסכסך, ואיך לעזאזל זה קשור לחברות של החברה של חבר שלך. נשמע לי (כאילו שאני מבין משהו) ש-ד' אוהבת מישהו בסתר או שהיא מקנאת.

ודבר שלישי, אפילו שהוא עלול להישמע קיצוני, אחרי שהוא מברר/מתייאש מלנסות לברר מה לעזאזל הקטע של ד', ועד כמה שזה קשה, שינתק איתה את הקשר.

כל זאת, כמובן, במידה והוא לא עשה את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי שיוכיח,אני מוסיף-, חומרית את אהבתו אליה וכמה שחשוב לו הקשר איתה.... חומרית אני לא מתכוון חומרתית שלא ייקנה לה QUAD

אם היא עוד לא בת 18 אז זה כמעט בטוח יתקן תמצב... כי הבנות בדר"כ בגילאים האלה לא מבינות את עצמם.... ואם הוא ייקנה לא איזה משו אנערף... חופשה כל דבר אסטרונומי היא תבין שהוא רציני... ואם הוא עני אז הוא מסכן... אם היא גם ענייה אז שייקנה לה שוקו ב-1.90שח... זה יספק אותה :lol:

לדבר איתה לפי מה שהבנתי כבר דיבר איתה וזה... או לפחות ניסה והכל... אז לא נראה לי שזה יייעזור אבל שווה לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^אני חושבת שקוראים לזה ויאגרה. :lol:

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות חוץ מלהפנט את החברה שלו, הוא לבקש ממנה שתדבר איתו ותקשיב לו, וממנו להסביר לה כמו שצריך שהוא אוהב אותה כך שאין המון סיכויים שהוא יעשה את זה. למשל, אם היא חברה טובה שלו והיא נישקה אותו, מן הסתם היא לא הייתה רצה לספר לחברה שלו כדי לא לעשות לו צרות. יש כאן טאם טאם טאאאאם רציני.

דבר שני, אולי כדאי ואפילו מומלץ בחום לברר למה ד' הנ"ל החליטה לסכסך, ואיך לעזאזל זה קשור לחברות של החברה של חבר שלך. נשמע לי (כאילו שאני מבין משהו) ש-ד' אוהבת מישהו בסתר או שהיא מקנאת.

ודבר שלישי, אפילו שהוא עלול להישמע קיצוני, אחרי שהוא מברר/מתייאש מלנסות לברר מה לעזאזל הקטע של ד', ועד כמה שזה קשה, שינתק איתה את הקשר.

כל זאת, כמובן, במידה והוא לא עשה את זה..

יש לך מושג בכלל אם זה מה שקרה? נגיד ובאמת היתה שם נשיקה? שאלת את חבר שלך?

נשמע כמו תסרית מאופרת סבון, אבל אולי הידידה הזאת שלו היתה מעויינת בו ורוצה לסכסך בדרך זו. לך תדע.

תתעמת עם חברה שלו, רק לאחר שיהיו בידיך כל העובדות על המקרה, ושכנע אותה לדבר על כל הסיפור עם חבר שלך.

אם היא גם ענייה אז שייקנה לה שוקו ב-1.90שח... זה יספק אותה :lol:

יש לנו פה עסק עם קזנובה אמיתי. בטח יש לו יותר בחורות מל-שב"כ ס'. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה עם בחורה.

זו בחורה עם בעיה.

ככה זה בגיל ההתפגרות, אנשים לא מבינים שהבן זוג שהם תופסים הוא לא האחרון שיהיה להם בחיים אז הם נתלים בו ומתנהגים כמו כלבים שרודפים אחרי כלבה מיוחמת.

אם איכפת לך מחבר שלך פשוט תשתמש במשפט של הבנים "עזוב אותך, היא במילא היתה מכוערת.." או אם אתה רוצה להיות ספציפי - "אם היא לא מאמינה לך, שתלך קיבינימאט.. סתם כלבה מושפעת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעלמתי משלך.

אז מה? עכשיו כי פגעתי באגו הקטן וחסר הערך שלך, אתה תחפש אותי על כל מילה כמו פסיכופאטים רבים (ומנודים) לפניך?

תמצא תחביב, זה יותר בריא. תנסה סריגה. לפחות תביא איזושהי תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...