לפני קניה! AMD X2 3800 "vs" D915 - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קניה! AMD X2 3800 "vs" D915

ozwrx

Recommended Posts

כמה דברים:

יש לי מצויין ל-OC? - לפני כמה הודעות קראו (יותר נכון GGuyZ קרא) לקירור שלי "בינוני"... שמח על העקביות בפורום...

את הקירור קניתי משום שראיתי את המעבד שלי עובד בקונפיגורציה שווה אך עם מאוורר סטוק והטמפ' שלו הרקיעה שחקים, ולכן כדי לא לקחת סיכון, החלטתי להשקיע קצת בקירור יותר איכותי.

הציניות שלך לא במקום, ההבנה שלי בתחום 'קצת' יותר גדולה משלך.

הקירור שלך יקר סתם, וביחס למחירו הוא בינוני. סה"כ מדובר בקירור לא רע, אך הוא מתומחר במחיר גבוה בהרבה ממה שהוא צריך, בהשוואה לביצועים.

אין לי כוונה לתקוף אותך וגם אף אחד אחר לא מנסה לעשות זאת, אך העובדה היא שיש לך מפרט לא מאוזן, וממנו עולה מסקנה פשוטה - הורידו לך במחיר בחלק מהרכיבים וזה נעשה על חשבון רכיבים אחרים. אין קיצורי דרך ופתרונות זולים - יש התפשרות, וזה לא תמיד דבר רע.

אגב, יש לי בבית שני מחשבים ג'נריים בני כמעט 5 שנים מאייבורי שעובדים מצויין, ומעולם (תפו תפו תפו) לא נתקלו בבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הציניות שלך לא במקום, ההבנה שלי בתחום 'קצת' יותר גדולה משלך.

אתה לא יודע מה ההבנה שלי - כן, אני יודע שתגיד שלפי מה שכתבתי בנוגע לספק אתה מבין כי.... בוא נאמר ככה: אל תתיימר לדעת מה שאני יודע, כמו שאני לא מתיימר לדעת כל מה שאתה יודע...

הקירור שלך יקר סתם, וביחס למחירו הוא בינוני. סה"כ מדובר בקירור לא רע, אך הוא מתומחר במחיר גבוה בהרבה ממה שהוא צריך, בהשוואה לביצועים.

אולי הוא יקר, אך אתה אפילו לא יודע כמה אני שילמתי עליו...

אין לי כוונה לתקוף אותך וגם אף אחד אחר לא מנסה לעשות זאת, אך העובדה היא שיש לך מפרט לא מאוזן, וממנו עולה מסקנה פשוטה - הורידו לך במחיר בחלק מהרכיבים וזה נעשה על חשבון רכיבים אחרים. אין קיצורי דרך ופתרונות זולים - יש התפשרות, וזה לא תמיד דבר רע.

כנראה שיש לך איזה בעיה עקרונית להבין את מה שאני מנסה לומר לך בנוגע למחיר הרכיבים. אולי פשוט קשה לך להאמין שאפשר להשיג באייבורי מחירים טובים על רכיבים טובים בלי קשר לשאר הדברים שאתה קונה שם (אם תעבור על ההודעות שלי עוד פעם, תבין למה אני מתכוון). לי נמאס כבר לנסות להצדיק את עצמי בפניך, ולכן מכאן אומר לך יפה שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחת את 'הבנתך הגדולה' בחומרה בהרבה מקרים לכל אורך הת'רד. אני ממש לא מתמקד בעניין הספק.

למעשה בכל הודעותייך אמרת הרבה אך לא אמרת כלום.

תשתי מלחזור על עצמי, אבל כפי הנראה אתה מנסה לראות בכל הזדמנות כתקיפה אישית עלייך. אני לא מטיל ספק בכך שניתן למצוא מחירים זולים בחנויות שכשאלה, אני רק מציין שזה תמיד יבוא יחד עם התפשרות על חלקים מסויימים, וכמובן התפשרות בנושא השירות והאחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...