לפני קניה! AMD X2 3800 "vs" D915 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קניה! AMD X2 3800 "vs" D915

ozwrx

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי לציין בקשר למחירים באייבורי ולהצהרה שברגע שחורגים מהמפרטים המוכנים המחיר קופץ:

אני קניתי שם מחשב בחלקים (הרכבתי לבד), וכאשר באתי לקנות, באתי עם רשימה של הרכיבים (רכיבים איכותיים) שלכל רכיב צירפתי את המחיר הזול ביותר שהצלחתי למצוא באיזושהי חנות, והאיש מכירות שאיתו ניהלתי את העסק (דודו) הביא לי מחיר לפחות שווה למחיר הזול שמצאתי לכל חלק ולחלק מהרכיבים קיבלתי מחיר נמוך יותר...

לידיעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי טיפה אחרי שחבר שלי הלך לקנות מחשב אצלם (סניף באר שבע נדמה לי זה היה) עם מפרט כתוב שאני נתתי לו (ללא מחירים)

במקום ה-Compucase 6A19 עם ה-300W מצא את עצמו במפרט "מארז מפואר P4"

כשאמרתי לו שלא יתפשר בקטע הזה ויבקש את ה-6A19 פתאום המחיר קפץ ב-400 ומשהו שקל! (100 ומשהו שקל יותר מהעלות של ה-6A19 עצמו!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PolishMan - מהניסיון שלי עם אייבורי(והוא לא קטן), אני בספק גדול שמה שאתה אומר נכון.

הזיכוי שם על מוצרים שאתה רוצה להוריד הוא תמיד נמוך, והמחיר לתוספות תמיד גבוה בהרבה מהמציאות. וזה כמובן בלי להתייחס לעובדה שהכל, אבל הכל ג'נרי.

ואיכשהו בסוף תמיד מכוונים אותך ללוח שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו אחד שאתם לא מבינים

המחיר הוא באמת טוב!

ואני לא משנה בכללללל את המפרט! אני לוקח בדיוק מה שהם רשמו! ב 1570! בדיוקק מה שהם רשמו לא משנה שום דבר

רק את הלוח אני אחליף במקום 6100 ל 6150 בדיוק! אין הבדל במחיר אני אגיד להם שאני לא מוסיף שקללל אם לא אז להתראות

קניתי מהם כבר 3 מחשבים! על שמי והם אמורים לתת הנחה או משהו..בקיצור אני יודע לדבר..זאת לא תהיה הבעיה עם הלוח

את המארז אני מקבל את זה עם הידית נכון שהוא חרטה ברטה עם ספק של 250 וואט שהם קוראים לו REAL חחחחחחח

עלק REAL זה ג'נרי מסריח ודרך אגב איך שראיתי שהוא 250 וואט אמרתי להם אני לא לוקח את המחשב עד שיש כאן 500 והם החליפו לי על המקום ל 500

"לאא זה לא 250 רגיל זה 250 REAL" חחח אני נשפכתי מצחוק אמרתי לו על מי אתה מסתלבט תגיד לי מה אני ילד תשים עכשיו 500 והוא החליף

המחשבים שלהם הם בסדר זה סה"כ חלקים מוכרים רק לא לגעת ב חברה זבל לא סובל אותה. אם זה מה שיש להם שם אז עדיף גיגבייט!

ועל זה אני הולך! בדקתי בכל החנויות והם הכי זולים אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו אחד שאתם לא מבינים

המחיר הוא באמת טוב!

ואני לא משנה בכללללל את המפרט! אני לוקח בדיוק מה שהם רשמו! ב 1570! בדיוקק מה שהם רשמו לא משנה שום דבר

רק את הלוח אני אחליף במקום 6100 ל 6150 בדיוק! אין הבדל במחיר אני אגיד להם שאני לא מוסיף שקללל אם לא אז להתראות

קניתי מהם כבר 3 מחשבים! על שמי והם אמורים לתת הנחה או משהו..בקיצור אני יודע לדבר..זאת לא תהיה הבעיה עם הלוח

את המארז אני מקבל את זה עם הידית נכון שהוא חרטה ברטה עם ספק של 250 וואט שהם קוראים לו REAL חחחחחחח

עלק REAL זה ג'נרי מסריח ודרך אגב איך שראיתי שהוא 250 וואט אמרתי להם אני לא לוקח את המחשב עד שיש כאן 500 והם החליפו לי על המקום ל 500

"לאא זה לא 250 רגיל זה 250 REAL" חחח אני נשפכתי מצחוק אמרתי לו על מי אתה מסתלבט תגיד לי מה אני ילד תשים עכשיו 500 והוא החליף

המחשבים שלהם הם בסדר זה סה"כ חלקים מוכרים רק לא לגעת ב חברה זבל לא סובל אותה. אם זה מה שיש להם שם אז עדיף גיגבייט!

ועל זה אני הולך! בדקתי בכל החנויות והם הכי זולים אז למה לא?

ה-500 לא פחות ג'נרי מה-250

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, מצידנו, יהייה זה ג'נרי אפילו של 2000W, הוא עדיין מיוצר מרכיבים פנימיים זולים, הוא לא יציב, הברק הראשון שיעבור דרכו לא יבלם (כמו בספק איכותי), אלא סביר להניח שישרוף אותו ואולי אפילו ימשיך הלאה, לרכיבי המחשב שלך, בקיצור, תתרחק מספקים ג'נריים, הם ממש לא שווים את העוד 100-200 שקל שאתה חוסך עליהם, כי אתה סתם תאבד מחשב שעולה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שאף אחד לא ממליץ על הASUS M2A-VM או גירסת הHDMI שלו (אם יש צורך) ... או לוח של כל חברה המבוסס על ה 690G ?

עד כמה שידוע לי הX1250 המשולב שם (X700 במסווה) יותר טוב מה6150. אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה קשה להאמין למה שאמרתי, אבל כשהלכתי לאייבורי נחוש, באתי למוכר ספציפי (שידעתי שהוא מבין עניין) ותאמינו לי שאני לא משקר. גם אותי זה הפתיע, אבל זו עובדה. אתם יכולים לראות את המפרט שלי בצד, וכמעט הכל הגיע מאייבורי (חוץ מציוד היקפי). מה שמוכיח שברגע שאתה בא לחנות, לא מתפשר ומבין על מה אתה מדבר, אתה יכול לקבל את מה שאתה רוצה. תנו לי רק לציין שמקרה זה, אפילו לא הייתי צריך להתווכח ממש, כל רכיב שבאתי עם מחיר הכי זול שמצאתי, והמוכר קצת התעקש, פתחתי לו את האתר שמצע את הרכיב (אצלו במחשב בחנות), הראתי לו, והוא לפחות השווה לי את המחיר אם לא הוריד במחיר גם ככה. אייבורי קונים הכל בכמויות גדולות, בניגוד לחנויות קטנות שאינן חלק מרשת (כגון נעה, פנדה ועוד) ולכן המחירים שם זולים.

אני אפילו אספר לכם סיפור קטן שקרה לי במעמד הרכישה - רציתי מסויים במחיר מסויים, והמוכר הציע לי אותו במחיר יקר יותר. הפנתי את המוכר לזאפ שבו המחיר הזול ביותר היה של איבורי(!) והיה זול ממה שהוא הציע לי. המוכר אפילו לא ידע שיש בזאפ מוצרים של איבורי (וכנראה שבאמת אין, אך משום מה את הכונן הזה היה), והוא ישר הוריד לי את המחיר למה שרשום בזאפ - כלומר המחיר הנמוך ביותר שמצאתי.

ללמדנו, שלכל חנות יש יתרונות וחסרונות. לדוגמא באיבורי, היו לי המון דחיות עד שקיבלתי את הרכיבים, דבר שהכעיס אותי מאוד (שיטת העבודה שלהם במחסנים היא ממש נכונה לדעתי - אבל זה לדיון אחר), אבל מצד שני קיבתי את המחיר הזול ביותר שיכולתי לקבל מבכל מקום אחר. לכן ההמלצה שלי היא לא ללכת בצורה עיוורת, להתעניין (גם בפורומים דוגמת זה), לבנות מפרטים בכמה חנויות, ומתי שאפשר, פגישה עם נציג פרונטלי עדיפה על בניית מפרט דרך האינטרנט, בו אין לך קשר ממשי עם אדם.

מקווה שההודעה שלי תביא אנשים לחשוב על צורת הקנייה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...