המחשב נשרף לי מחום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נשרף לי מחום

Lyor

Recommended Posts

שלום אני דיי חדש כאן, אני רציתי לדעת אם אני יכול לקבל עזרה פה בקשר לבעיית החום במחשב שלי.

המחשב שלי בזמן האחרון כל הזמן נתקע (זה התחיל מאז שהחלפתי כרטיס מסך) אחר כך ראיתי גם שהוא ממש רותח מחום שנוגעים בו

אז הורדתי תוכנה שבודקת טמפרטורה (EVEREST Ultimate Edition) ואני לא יודע מה הנתונים האלה אומרים לי ואם זה בסדר.

אני רוצה לדעת בבקשה מה צריך לעשות קודם ועל מה להסתכל בתוכנה הזאת כי כולם אומרים לי שהיא טובה לדברים כאלה

http://img87.imageshack.us/my.php?image=47013976tr0.jpg

הכנסתי תמונה שאני מקווה שתבינו את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך בעיה רצינית של חום,וזה רק בכרטיס מסך.

דבר ראשון תבדוק אם הטמפ' ממשיכה להיות ככה גם כאשר המחשב פתוח.

אם לא עוזר תנסה להצמיד מאוורר נוסף לקירור של הכרטיס מסך.

תעדכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעודכן לחלוטין אבל אתה בטו שכל שאר הדברים סבירים כי זה בזמן מנוחה

הכרטיס מסך יכול להגיע גם ל73 מעולת ולפי מה ששמעתי פעם מעל 40 זה לא בסדר או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעודכן לחלוטין אבל אתה בטו שכל שאר הדברים סבירים כי זה בזמן מנוחה

הכרטיס מסך יכול להגיע גם ל73 מעולת ולפי מה ששמעתי פעם מעל 40 זה לא בסדר או משהו..

התכוונתי שתדכן את התר'ד לאחר שתנסה לבצע את הפעולות הבאות...

אז מה הפתרון?

כמו שאמרתי,תנסה להוסיף עוד מאוורר שמכוון לכרטיס מסך - ואז נוכל לראות אם זה ישפיע בצורה כלשהיא על הטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטמפרטורות יהיו ככה לא יהיה בכלל טוב למחשב שלך בכלל ...

תנסה להוסיפ מאוור לו או שהמאוור יבוא מתחת לכרטיס מסך כי אם לא תעשה את זה יום אחד תאבד את הכרטיס מסך שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה אבל לא הבנתי ממש מזה התר'ד הזה שאתם מדברים עליו כל הזמן (כפי שאמרתי אני חדש פה) ודרך אגב בקשר להספת מאוורר נוסף אני בטוח שזה לא מה שיעזור בגלל שאני ניסיתי להוציא אותו כדי לנקות אותו מאבק וכל זה ושפתחתי את המחשב גיליתי גם שהוא עושה המון רעש בלי שסמתי לב.

אני שהסרתי אותו אני ראיתי שהוא קצת חורק ואולי זאת הבעיה שלו...

בקיצור אני התייתי רוצה לדעת אם כדי להסיר את המדבקה ולשמן את הציר של הכרטיס ואם כן אז אם איזה שמן כדי להשתמש?

וגם לאחר מכן שהחזרתי אותו ראיתי שהוא פעול על טמפרטורה של 58 מעלות אבל אני בטוח ב100 אחוז שאם אני אריץ איזה תוכנה או משחק כבדים אז הוא יחזור ל70 מעלות בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לאחר מכן שהחזרתי אותו ראיתי שהוא פעול על טמפרטורה של 58 מעלות אבל אני בטוח ב100 אחוז שאם אני אריץ איזה תוכנה או משחק כבדים אז הוא יחזור ל70 מעלות בערך.

ובגלל זה תזדקק למאוורר נוסף,למטה - שיכניס.

בקיצור אני התייתי רוצה לדעת אם כדי להסיר את המדבקה ולשמן את הציר של הכרטיס ואם כן אז אם איזה שמן כדי להשתמש?

אם המאוורר עושה רעש זה אומר שקשה לו להסתובב והוא מסתובב יותר לאט ממה שהוא צריך,במקרים כאלה הטמפ' גבוהה יותר מהנורמה.

בעיקרון יש המון סוגים של שמן מכונות,אבל לך על WD40, 1020 וכד'.

מקווה שעזרתי,

בתודה.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל MuTaTiOn תגיד אם במקרה משהו הישתבש לי אז אתה מוכן להמליץ לי על מאווררים כגיבוי שאני אוכל לסים במקום המקורי?

זה נורא קטן אז זה בטח לא עולה הרבה

ודרך אגב תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה גודל המאוורר?

אם אני הייתי במקומך ומשהוא היה משתבש אני הייתי כבר קונה חדש,

כי זו הסיבה העיקרית להתחממות שלו.

תוכל לתת לי עוד קצת פרטים על הכרטיס מסך?

או שתביא לינק שמראה תמונה של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...