שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אא.. אף אחד... סתם טענה שהסכמנו (אני ועוד כמה חבר'ה...) עליה לפני איזה שנתיים ;D

ושים לב לעריכה...

ועם עדיין לא מובן:

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

יענו בצחוק... תסכול של מהנדסים שבאמצע הלילה, באמצע חרישה על עבודה כלשהי רואים חבורה של מדעי הדשא חוזרת ממסיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם עדיין לא מובן:

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

יענו בצחוק... תסכול של מהנדסים שבאמצע הלילה, באמצע חרישה על עבודה כלשהי רואים חבורה של מדעי הדשא חוזרת ממסיבה...

מהנדסים לעתיד IG, לעתיד... אל תשכח את זה...

האמת דיי מפתיע שאתם רואים אותם חוזרים מהמסיבה... נורא קשה לראות אנשים חוזרים ממקום כלשהו כשאתה תקוע במרתף של בניין 90 (AKA 93) באיזה מעבדה כלשהי נטולת מיזוג כלשהו או אפילו סוג של אוורור כותב תוכנה כלשהי לקורס כלשהו בשעה כלשהי בין 1 ל- 5 בלילה/לפנות בוקר. (וזה תסכול שלי מסמסטר קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה נראה עכשו? ::):smile1:

מקווה שלא... לא בא לי להשאר פה סתם רק בשביל לסיים את הפרוייקט :P

שמע לפחות זה לא תוקע אותנו עם קורסי קדם... :)

MC, לעתיד, כן עוד חודשיים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, גם אתה מסיים השנה ?

וואי זה ממש מבאס, כולם מסיימים פתאום, אני עוד תקוע בסוף שנה ב' עם קורס חוזר על הראש.

באמאשלכם, שמישהו ישאר עוד שנה או שלפחות יגיד לי שהוא שנה א'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנדסים לעתיד IG, לעתיד... אל תשכח את זה...

האמת דיי מפתיע שאתם רואים אותם חוזרים מהמסיבה... נורא קשה לראות אנשים חוזרים ממקום כלשהו כשאתה תקוע במרתף של בניין 90 (AKA 93) באיזה מעבדה כלשהי נטולת מיזוג כלשהו או אפילו סוג של אוורור כותב תוכנה כלשהי לקורס כלשהו בשעה כלשהי בין 1 ל- 5 בלילה/לפנות בוקר. (וזה תסכול שלי מסמסטר קודם)

שמע, למזלי לא יצא לי להיות במעבדות מחשבים של המחלקה שלכם ::) (אין לנו הרשאות להיכנס אליכם...). חדר המחשבים שלנו עם חלון ענק, שני מזגנים ::) ו(עד לאחרונה) מחשבים שעושים טובה שנדלקים...

ואתה לא יודע מה זה חום עד שלא היית במעבדות של בניין 33 (מתחת לביטחון) בנובמבר- דצמבר בשעות של הלילה... אחרי כמה שעות בלי איורור, המחשבים שם מחממים כל כך את החדר (ולא, אין מזגן) שזה נהייה כמו סאונה :P

ואל תדאג... אני אהייה תקוע עם הפרוייקט שלי לעוד כמה חודשים לפחות...

במקרה הזה ("מי שמך" :P אהמפלצנותהם) נראה לי הכנו שיעורים בחדו"א או משהו כזה במעונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שלאן שלא תלך בבן גוריון תתקל באותן מעבדות אפקטיביות :) מסכים מרעישים, מסכים מחממים, אין איוורור, אין , אין גישה לעולם החיצון ממש כמו בתוכניות ריאליטי, רק בלי הכסף בסוף, המצלמות באמצע והבחורות שזורקות תחתונים בניצנים.

אבל לא משנה מה תגידו, הכי כיף שבעולם לעשות לילה לבן עם חצי מחלקה במעבדות.

דרך אגב, למי שמתעניין היו כמה דברים מאוד מעניינים היום בהפגנה הגדולה, מלבד הדברים הרגילים כמו התעמתות עם שוטרים יס"מניקים ויחידות האופנוענים ואפילו מסוק קטן שחג מעלינו שמענו קצת דיבורים מיושב ראש הגמלאים שטען כי יצביע נגד שוחט בממשלה, על זה שהולכים להציע הצעת חוק נגד העלאת שכר הלימוד במסלול עוקף שוחט, היו דיבורים על זה שמה שמו "עיני" מההסתדרות יצטרף אחרי הבחירות אצלהם, ארגון המורים תומך, ארגון המכללות לאומנות הצטרף למאבק גם הוא. אבל הכי חשוב זה שהסטודנטים כבר לא מנהלים את המאבק בעצמם הרי תאכלס שונשיין וברדה לא יכולים לנהל משא ומתן, מה הם מבינים בזה, לכן נשכר משרד עורכי דין שינהל את המשא ומתן כאשר החלטת קבלה/דחיה נעשית על ידי הארגון והתאחדות הסטודנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...