שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

"אם אתה מטומטם- אל תפתח את הפה ותוכיח את זה לכולם"... נכון גם לגבי כתיבה בפורום...

ולכול מי שמשמיץ מכללות, שילך ללמוד באורט בראודה ואז ידבר...

אתה לומד בבראודה? מה אתה לומד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG לומד בבן גוריון.

אולי נפסיק לדבר על נושאים אישיים, נסכים ש-SIKL לא מייצג את האנשים בטכניון (אולי את אלו שחושבים שהם שווים יותר מכולם, אבל אנחנו מכפכפים אותם כל יום אז זה בסדר) ונחזור לנושא?

עכשיו יש ישיבת יו"ר פקולטיים בטכניון. ב-15:00 קבענו ללכת לאכול עם היו"ר שלי, אז אני אעדכן אתכם מה היה שם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מטומטם- אל תפתח את הפה ותוכיח את זה לכולם

ועכשיו כצפוי ירדת לצטט קלישאות. :s07:

כי אתה תוקף את כל המכללות

אני תקפתי את מכללות על רקע ההחלטה שלהם לבגוד במאבק הסטודנטים. אתה חושב שהם מתנהגים בסדר?

יש לי חבר שלומד איתי עכשיו ברופין שעזב את ת"א בשביל מכללה, ולו רק בגלל שהאנשים שם חסרי יכולות חברתיות

בלי להעליב את החבר שלך נשאלת השאלה - הוא :screwy:? הוא בא לשם ללמוד או מה? לעבור למוסד אחר כי "אנשים שם חסרי יכולות חברתיות" זה כמו ילד מסכן שמרביצים לו בכיתה והוא כל פעם בורח לבית ספר אחר במקום להגן על עצמו. לא היו מספיק מסיבות או שאף אחד באוניברסיטת תל אביב לא קם וצעק "הידד, כל הכבוד חמודי" כל פעם שהוא קיבל ציון טוב? אם זה כל כך חשוב לו אז תמליץ לו להצטרף לאיזה כת שבו כולם אוהבים אותך ומחזיקים ידיים ובסוף גורו של כת יעניק לו תואר שני באינפנטיליות :lol:

חברים ותחביבים יש בבית. לאוניברסיטה באים ללמוד. רוב החברים שלי לא לומדים בטכניון. חלקם לא לומדים בכלל ובכל זאת אנשים מצויינים אז למי איכפת מה"יכולות חברתיות" של אלה שיושבים איתך בכיתה בזמן ההרצאה?

כי אתה תוקף את כל המכללות בלי ידע מינימלי בנושא ועם התנשאות מפה על להודעה חדשה.

המבחן היחיד שמעניין זה עד כמה המוסד שלך מדורג בעולם. זה בעייתי ולא צודק אבל זה המצב. את טכניון ואת אוניברסטאות תל-אביב וירושלים מכירים טוב מאוד עם לא מעט זוכי פרס נובל שיש לנו בין השאר'. לאונברסיטאות ב"ש , חיפה ובר-אילן יש מוניטין סביר גם כן אבל המכללות ישראליות...... אנשי המדע בעולם מכירים היטב את טכניון אבל תבוא ותגיד שיש לך תואר ממכללת *****. יצחקו עליך אולי לא ישר לפרצוף אבל בכל זאת יצחקו כי עבור האמריקאים ואירופאים זה ישמע בדיוק כמו "תואר מאוניברסיטת זימבווה" או "תואר ממכללת טמוטרקן". אולי זה מוסד מצויין אבל בכל זאת אף אחד לא יקח את התואר שלך ברצינות וזה בדוק. אז תתפלל שלא תצטרך בחיים לעבוד בחו"ל כי שם התואר שלך לא שווה ניירת שעליה הוא מודפס וזאת בניגוד לתוארים של טכניון ואוניברסיטאות שלנו. אבל למרות שאתה מנסה לעצבן אותי אני מאחל לך הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשי המכללות בכלל לא חתמו על כלום... הכל ספין תקשורתי... שאתה אוכל בלי מלח.

תראה, אני לא יודע אם שמעת, אבל עבודת צוות עם אנשים שאתה מסתדר זה אחד הדברים הכי טובים בעבודה, אף אחד לא צריך איזה זאב בודד שהבנאדם היחיד שהוא יודע להסתדר איתו זה עם עצמו.

חחח אם אתה חושב שכל פעם שמישהו מקבל ציוןן טוב ההנהלה באה ולוחצת לו את היד אתה טועה.

אבל צדקתי אתה באמת מתנשא... ובא לי באופן אישי לתת לך כאפה ולהוריד אותך למציאות שבה אתה לא בגובה האוורסט... נראה מי ימצא עבודה קודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם אתה מטומטם- אל תפתח את הפה ותוכיח את זה לכולם"... נכון גם לגבי כתיבה בפורום...

ולכול מי שמשמיץ מכללות, שילך ללמוד באורט בראודה ואז ידבר...

יש ויש כל האונברסיטאות בארץ ברמה גבוהה מאוד לגבי המכללות יש ויש בראודה ורופין דוגמא למכללות טובות מאוד אבל יש גם פחות טובות כמו מכללת צפת ויש מכללות בכלל שרק שוטרים הולכים לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשי המכללות בכלל לא חתמו על כלום... הכל ספין תקשורתי... שאתה אוכל בלי מלח.

נו, נו, נראה.

אבל עבודת צוות עם אנשים שאתה מסתדר זה אחד הדברים הכי טובים בעבודה

בעבודה כן. מה זה קשור ללימודים? אם לא שמת לב, למעט מקרים מסוימים כגון פרויקטים, מעבדות והכנה למבחן, ל"שיתוף פעולה" במהלך הלימודים יש שם - העתקה. חבר שלך סוציאופט ושאר הסטודנטים לא נתנו לו לעתיק תרגילי בית או שלא הצליח למצוא שותף לפרויקט ואז ברח? אבל ברצינות, נפסיק עם העניין של החבר שלך כי אולי אתה לא מבין את זה אבל זה לא מכובד לדבר על אדם שלא נוכח כאן בדיון ולא יכול להגן על עצמו אז תפסיק להזכירו.

אבל צדקתי אתה באמת מתנשא

לא הבנת אותי בכלל. אבל פגעת בול ברגשותי. אני כבר הולך לבכות :lol::smile1::cool2:

לתת לך כאפה ולהוריד אותך למציאות שבה אתה לא בגובה האוורסט

למה אוורסט? בסה"כ 190 ס"מ :lol: וכאפות תתן לאבא שלך כי בניגוד עלי הוא אולי לא יפרק אותך לחתיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשתצליח להמציא מדד אחר ספר לי על כך. אם זה לא מדד סביר לחוכמה אז אתה בטח חושב שתלמידים עם פסיכומטרי 500 כקבוצה יותר חכמים מאלה שקיבלו 700 אז כנראה שאתה מאלה שקיבלו 500 :lol::smile1:.

אתה שם 100 שקל שהוצאתי יותר ממך בכל מבחן פרה-אקדמי שעשית? פסיכו', אייקיו, בגרויות - you name it.

אז לפי מה שאתה אומר, זה הופך אותי לחכם? לא חמודי, זה לא.

אתה רוצה מדד אחר? בבקשה. להצליח בטכניון זה קשה. מי שמוציא ממוצע טוב לאורך זמן בטכניון - הוא חכם. סתם דוגמה שעלתה לי לראש, אני מניח שיש עוד.

א-ב-ל!! זה שהוא חכם, לא אומר עליו שומדבר מעבר לזה. אני מכיר גאונים שהם אחלה בני אדם, ואני מכיר גאונים שהם חארות, ואני מכיר גאונים שהם, well, סתם, regular joes. קיצר, זה לא אומר כלום. הבנו שאתה כועס על המכללות, אבל אני מציע לך לרדת מהר מהעץ שטיפסת עליו, כי עם כל פוסט שלך אתה רק מוציא את עצמך יותר ויותר עקשן, אטום, וכן, טיפש.

ד"א, sikl, תגיד לי, אתה במקרה qet1 מהפורום של אס"ט?

היי, יא סוטה מתועב, ברחת מהמעבדה? אני אספר לאהרון...

(ואתה אמור לתמוך בו עם ה-800 העגול שלך, לא? :-X)

אהרון יודע :-X אני באמת צריך לקפוץ לשם פעם להגיד שלום. יש דברים מעניינים בהלפדסק?

בכל מקרה, אם אני וה-800 שלי לא תומכים בו, זה רק מראה מה בדיוק הדעה שלו שווה. בכלל, פסיכומטרי זה חרא של דבר, שלא מייצג כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאפות תתן לאבא שלך כי בניגוד עלי הוא אולי לא יפרק אותך לחתיכות.

*אל.

ועוד משהו - בנאדם שמנת המשכל שלו יותר גבוהה זה כנראה לא בזכות משהו שהוא עשה. זה לא "הישג". למרות שייתכן לסביבה יש השפעה כלשהי, מנת המשכל היא כנראה דבר מולד. ואם מוצרט היה עושה מבחן IQ ייתכן שהוא היה מקבל 120 - כי לא מודדים יכולות מוזיקליות (ומוצרט מת עני מאוד, למרות שזכה להערכה בימי חייו). כנ"ל מייקל ג'ורדן או וורן באפט (שבעצמו אמר Investing is not a game where the guy with the 160 IQ beats the guy with 130 IQ).

אתה יכול להיות תלמיד של 100 ולהכשל בחיים האמיתיים. ו-IQ גבוה לא מבטיח לך הצלחה, עושר או אושר. זה מקסימום כלי עזר שיכול, אולי, לסייע לך בחיים האמיתיים. ד"א - כנ"ל פסיכומטרי.

קח דוגמה מ-Top Gun.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אתה רומז שטופ גאן, למרות שהוציא 800 בפסיכו' הוא עדיין מפגר? ::):smile1:

(צוחק... לא לקחת קשה... פשוט ככה זה נראה ממה שהוא רשם :P)

RK, לגבי בראודה- אני יודע... בגלל זה רשמתי את זה... אני מכיר מישהו שנשר מבראודה והלך ללמוד בטכניון, ושם הייה לו קל יותר :P

ואני מכיר מישהו שמלמד עכשו במכללת אריאל, ואם יש שם עוד מרצים כמוהו, אז אני פשוט מקנא בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אתה רומז שטופ גאן, למרות שהוציא 800 בפסיכו' הוא עדיין מפגר? ::):smile1:

(צוחק... לא לקחת קשה... פשוט ככה זה נראה ממה שהוא רשם :P)

RK, לגבי בראודה- אני יודע... בגלל זה רשמתי את זה... אני מכיר מישהו שנשר מבראודה והלך ללמוד בטכניון, ושם הייה לו קל יותר :P

ואני מכיר מישהו שמלמד עכשו במכללת אריאל, ואם יש שם עוד מרצים כמוהו, אז אני פשוט מקנא בהם...

גם אני מכיר מישהוא שעבר ללמוד לבראודה מהטכניון ואמר ששם יותר קשה לו זה די מוזר לי כי חשבתי שאי אפשר לעשות את זה יותר קשה ממה שזה עכשיו

אבל את האמת יש לי הסבר לזה זה כי שם לא יורדים איתם לעומק העיניין לא מסבירים להם למה זה ככה ולכן הם לא מבינים את ההגיון ופשוט צריכים לזכור דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייל מאגודת הסטודנטים ת"א:

עדכון קצר:

השביתה ממשיכה גם מחר, יום שני .

בישיבת התאחדות הסטודנטים הארצית שהחלה בשעה 16:00 לא מצליחים יושבי ראש האגודות להגיע להחלטה. מוקדם יותר היום, הוגשה לנציגי הסטודנטים הצעה משופרת ממשרד ראש הממשלה. כפי שצויין בהודעות קודמות, אגודת הסטדנטים של אוניברסיטת ת"א החליטה להתנגד להסכם מכיוון שאינו עונה לדרישות המאבק.

לקריאת טיוטת ההסכם-

<http://www.student.co.il/?CategoryID=268&ArticleID=826&Page=1>

כאמור, השביתה ממשיכה גם מחר.

בברכה,

אגודת הסטודנטים

אוניברסיטת ת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...