שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט.

מה הם יעשו, יתנו לכולם בונוס של 20 נקודות?

למה זה טוב?

זה פשוט שוחד!

הם חושבים שאם הם ימרחו את הסטודנטים של היום הם יוכלו לתקוע את הסטודנטים של עוד שנתיים... מנווולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשביתה צודקת והמטרה נכונה והכל...

אבל קודם כל, ראיתם את ההבדל בין ההפגנות שלנו לשל האחרים?

כאילו באמת, מראים ב TV, הסטודנטים רוקדים שרים לא יודע מה...

כשעובדיי העירייה הפגינו, הנשים בכו, הגברים צעקו, וכמעט הלכו מכות!

הם השיגו את שלהם, ואנחנו לא נשיג, ההפגנות שלנו לא מעבירות את המסר!!!!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האגודה מתקפלת עכשיו, הם סמרטוטים והם יודעים את זה.

והאיום הזה של המרצים? פשוט שערויתי, הם קיבלו מה שהם רצו, ביטול הסעיף שלהם מהמלצות ועדת שוחט של ביטול החוזים הקיבוציים ומאז הם רק מאיימים על הסטודנטים.

אגב, לידיעתכם, לפחות ברופין הם קיבלו שכר מלא החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המרצים, זה ור"ה מי שמאיים - זה אותו גוף שאיתו המרצים רבו ושבתו נגדו.

אגב הקלות, בטכניון היחידי שיכול לקבוע את מדיניות הציונים בקורס (הקלות, חומר לימוד, סוג המבחן וכו) הוא מרצה הקורס - לא הדיקן ולא נשיא הטכניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלנו בטכניון, יש שביתה יום ראשון?

בטח.

היום בצהרים, לאחר ישיבה משותפת, פרסם ועד ראשי האוניברסיטאות (ור"ה) את ההודעה המאיימת על הסטודנטים שאלו שלא ישובו ללמוד ביום ראשון מסתכנים באיבוד נקודות זכות בסמסטר, ואלו שכן יגיעו יקבלו הקלות והשלמה של החומר החסר. להודעות של ור"ה בכלי התקשורת אין שום משמעות, נא לא להתייחס אליהן. חבל שור"ה יוצאת בהודעה חד-צדדית שעלולה לפגוע גם במטרותיה. נזכיר שהמאבק הוא לא על שכר הלימוד בלבד, אלא על כל העתיד והתקצוב של מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל שהוא אינטרס ברור גם של ור"ה. כמו כן זהו איום חסר שיניים. אין לור"ה דרך להבטיח הקלות לסטודנטים מסוימים או לוודא מי מהסטודנטים אכן הגיע להרצאות.
אס"ט מודיעה כי לא תיכנע ללחצים הן מבית והן מחוץ !

לאור המעורבות והאיכפתיות שמפגינים הסטודנטים בטכניון ברור לנו שאין כוונה לשבור שביתה ע"י אף סטודנט, שכן חשיבות עתיד ההשכלה הגבוהה עולה על הפגיעה האפשרית מבחינה אקדמית.

אס"ט מתחייבת לעמוד מאחורי כל סטודנט וסטודנט, ולוודא שהפגיעה בו תהיה מינימלית. השלמת החומר שאמור היה להילמד עד ליום החזרה ללימודים ותנאי החזרה מהשביתה יהיו חלק מההסכם אליו נגיע בסוף המאבק.

אס"ט תוודא שלא מתקיימים שיעורים בטכניון ביום ראשון (למעט המעבדות המאושרות), ותארגן פעילויות מחאה כנגד האיומים שנועדו להחליש את אחדות הסטודנטים בטכניון.

התקופה הזו היא באמת בעיתית לשביתת הסטודנטים כי הממשלה מתפוררת וייתכן שזו הייתה טעות לשבות עכשיו. אבל לדעתי אפשר להעביר קו דימיון בין השביתה הזו לבין מלחמת לבנון האחרונה - אולי לא היה צריך להתחיל בזה אבל אם כבר נכנסו למערכה אז חייבים להשיג תוצאות. דבר הכי גרוע שאפשר לעשות זה להפסיק מבלי להשיג תוצאות. הפסיקו להלחם בלבנון מבלי להשיג תוצאות וכולם רואים איך זה דפק את המורל בישראל והערבים חוגגים. אם נפסיק לשבות עכשיו זה ירסק את מחאת הסטודנטים להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש סטודנטים בטכניון שהולכים להרצאות, ומתקיימים לימודים או משו בסגנון.. =\ זה יכול להיות? :s05:

אני יודע שאצלינו(אוירונטיקה) אין לימודים יש רק מעבדות והמרצים שלנו תומכים בנו 100% אני בטוח שהם לא יצאו לעבוד ביום ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש סטודנטים בטכניון שהולכים להרצאות, ומתקיימים לימודים או משו בסגנון.. =\ זה יכול להיות? :s05:

אני יודע שבסמי שמעון בב"ש כל הקורסים של שנה א' (פיזיקה מבואות, אלגברה ליניארית, חדו"א 1) מתקיימים כרגיל (לצערי אני גם נכלל בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...