שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתך, אבל אני בסמסטר הכי משעמם של התואר שלי, אז יאללה שביתה !!!

האמת שעם הזמן אני פחות ופחות מבין מה הסטודנטים רוצים לעזאזל.

ממה שאני יודע לכל אחד יש אפשרות לקחת הלוואה של סכום מסויים ו-5 אחרי הלימודים, להחזיר כל חודש 10% משכרם+תוספת קטנה כדי להחזיר את ההלוואה, זה לא רעיון רע כל כך.

ככה זה היה פעם, ומהרבה אנשים שלמדו באותו תקופה הבנתי שהם היו די מרוצים מההסדר הזה.

כי לא באמת כולם יכולים, כמו שאמרת, ככה זה היה פעם, ופעם כמעט ולא היו סטודנטים ממקומות חלשים באוכלוסיה למרות שהיו שם אנשים שיכלו להיות סטודנטים ולהצליח בלימודים האקדמאים.

מה שיותר גרוע זה שהם רוצים עכשיו לעשות שכ"ל דיפרנציאלי מה שיוביל לעליית שכ"ל בכל מקצוע הנדסי ומדעי, בקיצור כל מקצועות ההייטק, מה יעשו סטודטנים "עניים" יקחו מלגות, אבל כמה מלגות כבר יש לחלק ? את הכסף שהמדינה תחסוך מסבסוד שכ"ל היא תשלם במלגות. התוצאה הסופית היא הגדלת הרשמה למקצועות של מדעי הרוח שעם כל הכבוד אליהם (ותאמינו לי שיש) הם לא מנוע הצמיחה של המדינה.

IG אני לא הייתי בונה על זה שהשביתה תסתיים היום או מחר... אבל לך תדע, תמיד יש הפתעות ודברים כאלה לרוב באים כמו רעם ביום בהיר, רגע אחד שביתה רגע אחרי חוזרים ללימודים. נקווה שזה יקרה במהרה ואני לא אצטרך לעשות את כל ה-700 בחנים שמחכים לי ברגע שאני חוזר ללימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהייה לא טוב!

הסמסטר באמת יש לי קורסים מעניינים (לדוג' חומרים קרמיים, שכבות דקות...), ואין ממש לחץ, וממש חבל לי להפסיד את הקורסים האלה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב הזה אם השביתה תמשך עוד שבוע (מה שנכון להיום נראה סביר בהחלט לאור הדרישות הבלתי סבירות של הסטודנטים) יתחילו לדבר על להאריך את הסמסטר וזה הדבר האחרון שאני צריך :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה טיפה אדיוטי, יענו אתם הסטודנדטים משלמים ים כסף על הלימודים האקדמיים, ולאף אחד לא אכפת מזה שהכסף ששילמתם מתבזבז, ואתם בעצם מאריכים תלימודים, ומאריכים את הזמן עד שתמצאו עבודה נורמלית בגלל התואר שעשיתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חא*ות!

מה זה החוצפה הזו?

הם השיגו את שלהם ומנסים להוציא את הסטודנטים כסחטנים או משהו כזה? :pissed:

אהבתי...

חיזרו לכיתות - המרצים מחכים לכם

על איזה מרצים הוא מדבר?

בטכניון המרצים בטח פותחים את היום בתפילה שהשביתה לא תסתיים, ואצלנו רוב המרצים סטלאנים ולהגיע בבוקר לכיתה זה באמת הדבר האחרון שהם רוצים לעשות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברופין אני יודע שהם קיבלו הוראה להגיע וללמד אם יגיע מישהו, אנחנו כמובן שובתים, יד אחת.

אני מקווה שהשביתה תשיג את מטרתה, כי לי תוצאות השביתה לא ישנו אבל לפחות ל"דורות הבאים" יהיה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...