שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

הייתי היום באסיפה של אגודת הסטודנטים שלנו בנושא השביתה, ואמרו שם שהשביתה נמשכת, וככול הנראה או שיבטלו חלקים מהסילבוס או שיאריכו את הסמסטר.

רוב הסטודנטים שהיו שם התנגדו לקיצוץ הסילבוס.. (ואני אחד מהם :))

אבל ממה שהבנתי זה רלוונטי בעיקר (או רק) לסטודנטים מבין גוריון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^ אצלנו בקמפוס מסתובבים רק חברה מתואר שני, שנה ד'- בלחץ לסיים את הפרוייקט (שצריך להציג עוד 3 שבועות :errrr:) וערבים (שכנראה גם בבית שלהם אף אחד לא רוצה אותם...)

בכול אופן, הבנתי שבימים הקרובים צריכה להיות (או הייתה כבר :P) איזה פגישה עם אולמרט והאוצר... יש למישהו עידכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשראיתי את זה כמעט נפלתי מהכסא מרוב בושה :kopfpatsch:.

http://www.asat.org.il/asat_in_strike

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3394303,00.html

ידעתי שיש לנו הרבה חנונים שאכפת להם רק מהציונים שלהם אבל לא חשבתי שמצב כה חמור.

פשוט ביזיון :pissed:.

הנה מכתב פתוח ששלחתי להנהלת אס"ט (אגודת הסטודנטים בטכניון):

לכבוד הנהלת אס"ט:

אני סטודנט בטכניון ויש לי שאלה - כולכם נפלתם על הראש? מכריזים שהסטודנטים בטכניון הם שוברי שביתה ועוד עושים את זה ב1 במאי מכל הימים. לא השגנו כלום ואתם שוברים שביתה - תתבישו לכם. שוב פעם הוכחתם שלסטודנטים בטכניון אכפת רק מהתחת של אצמם וזהו. בושה וחרפה. אני לא יודע איך אוכל להסתכל בעיניים של חברי מתל-אביב וירושלים בגלל מה שעשיתם. לא השגנו כלום ואתם מוכיחים שאם הממשלה תמשיך להתעלם מסטודנטים לא יקרה כלום, ילדים טובים יחזרו ללימודים והם יכלו להמשיך ולצפצף עלינו. "תודה" לכם. אני אבטל את החברות שלי באס"ט בהקדם האפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זו**ת >:(

וממה שאני יודע האגודה של הטכניון היא האגודה הכי חזקה בארץ (מבחינת ההשפעה על המוסד...).

מה נראה להם שיבטלו את הסמסטר?

זה התאבדות כלכלית לאוניברסיטה (היא תצתרך להחזיר את הכסף לאנשים...).

האגודה שלכם לא יכולה להשיג הארכה לסמסטר?

בושה!

ואני עוד חשבתי שבת"א האנשים מוכנים לטפס על גופות של חברים שלהם כדי להשיג לעצמם ציון...

אגב, עכשו אתם לא תקבלו שום דבר מהטכניון גם... השבועיים האלה הכלו לכם לגמרי- לא הארכה ולא כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשראיתי את זה כמעט נפלתי מהכסא מרוב בושה :kopfpatsch:.

http://www.asat.org.il/asat_in_strike

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3394303,00.html

ידעתי שיש לנו הרבה חנונים שאכפת להם רק מהציונים שלהם אבל לא חשבתי שמצב כה חמור.

פשוט ביזיון :pissed:.

הנה מכתב פתוח ששלחתי להנהלת אס"ט (אגודת הסטודנטים בטכניון):

אתה יודע מה החלק הכי מצחיק? יש לך טעות כתיב וניסוח נוראי במכתב ששלחת.. אולי כדאי בכל זאת שתחזור ללמוד ואז תדאג לאידאולוגיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ייתכן שזה לא סופי עדיין. יו"ר של האגודה הוא לא מלך ואני יודע בוודאות שהוא חותף חזק בשעות אלה ממש בגלל החלטה זו. הם כבר מריצים סקר ממוחשב באתר בקרב הסטודנטים בשביל לראות כמה תומכים וכמה מתנגדים להפסקת השביתה. וזה מעיד על זה שהבוסים באגודה פוחדים מהתגובות שקבלו ושוקלים לבטל את החלטה על סיום השביתה.[br]פורסם בתאריך: 1.05.2007 בשעה 17:30:40

אתה יודע מה החלק הכי מצחיק? יש לך טעות כתיב וניסוח נוראי במכתב ששלחת. אולי כדאי בכל זאת שתחזור ללמוד ואז תדאג לאידאולוגיה?

קודם כל, אני מהנדס ולא עיתונאי אז לא איכפת לי מטעות כתיב פה ושם.

שנית, השפה העברית היא לא שפת האם שלי. אני למדתי צרפתית, אנגלית, רוסית, איטלקית, יידיש, גרמנית ורק לאחרונה למדתי עברית. כשתוכל לדבר ב7 שפות ברמה כמו שלי אז תבוא בטענות. ולבסוף - מה קרה? נפגעת מהערה שלי על חנונים מפגרים - נושא שכואב לך אני רואה :cool2:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIKL, קצת ביקורת לא הרגה אף אחד, וגם לענות בפורום ולהשיב צריך לדעת איך.

נסה לתת כבוד לאנשים כמו שהיית רוצה לקבל.

----

אישית לא הייתי לא בישיבה המרתונית אתמול בטכניון (המשוגעים ישבו עד 2:00 בלילה) ולא הלכתי גם היום ב-20:00.

המשנה שלי לגבי השביתה די סדורה, ולמרות שבדיעבד (זה הכי קל אגב) ברור לכולם כולל כולם שהשביתה הייתה הכלי הלא נכון להפעיל, לרדת ממנה בלי הישגים לדעתי זו טעות ממדרגה ראשונה, כי היא פשוט מבטלת את הסטודנטים לכמה שנים הקרובות.

המילה הנכונה, ולא רק ליציאה מהשביתה אלא גם לכניסה לשביתה של כל הארץ, היא חובבנות, אבל זה הכי קל להגיד בדיעבד.

יש עכשיו ישיבה של אס"ט מה לעשות.

מבול הלחץ שמופעל עליהם לחזור לשביתה הוא גדול, ואני לא מקנה בתומר ובנציגים.

הכי קל לדרוש משהו, אבל הם צריכים להסתכל על התמונה הגדולה ולקחת אחריות.

מה שכן, זיגזג זה אף פעם לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להזכיר את המלחמה האחרונה ::)

ועוד אומרים שחכמים לומדים מההסטוריה ::) ::)

בכול אופן, מישהו יכול לסכם מה אולמרט הציע לסטודנטים אתמול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...