התלבטות רצינית בין ה-2007FP ל-2007WFP - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות רצינית בין ה-2007FP ל-2007WFP

dudulr

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח אבל לא קיבלתי תשובה וגם פותח התרד לא קיבל תשובה :bash:

אני גם רציתי לשאול את זה אבל יש כבר תרד על זה אז למה עוד אחד?

בכל אופן..

אם השימושים הם 80% משחקים 10% ו10% מה עדיף הWFP או הFP?

אני לא מתפשר על איכות. בשביל איכות צריך לשלם ואני כל כמה זמן אקנה כרטיס high end אבל איזה מבין המסכים עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השימושים הם 80% משחקים 10% אינטרנט ו10% סרטים מה עדיף הWFP או הFP?

אני לא מתפשר על איכות. בשביל איכות צריך לשלם ואני כל כמה זמן אקנה כרטיס high end אבל איזה מבין המסכים עדיף?

לסרטים - 100% עדיף WFP כי זה האספקט של רוב הסרטים היום.

למשחקים - באופן עקרוני עדיף WFP כי אתה מקבל שדה ראיה רחב יותר שגם דומה יותר לאספקט של שדה הראיה הטבעי של האדם.

שתי הסתייגויות פה:

1. לא כל המשחקים הפחות חדשים תומכים באספק רחב או שזה דורש התעסקות מסויימת ונבירה בפורומים.

2. 20' רחב הוא מסך "נמוך" מדי לטעמי ולכן אישית אני לא אוהב אותו כל-כך. הוא מרגיש לי קטן מדי.

לכל השאר - FP ללא צל של ספק.

תקרא גם פה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=251062.0

ועכשיו תעשה חשבון לבד - את זה אף אחד לא יוכל לעשות בשבילך... אפילו לא ppe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ppe בעניין... כל זה נכתב פה עשרות פעמים בפורום - רק לעשות חיפוש, להשקיע ולקרוא.

אבל אם אתה כאן ואתה מגיב לי למה לחפש למה?

למה? כי די נמאס לענות בפירוט וברצינות 1000 פעמים את אותה תשובה בדיוק - במיוחד למי שלא טורח לחפש ולקרוא אותן מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אי אפשר למצוא תשובה אחת נורמלית בפורום הזה.. הכל זה אם ואולי וכדאי פחות ולא כדאי ומחרפנים אותי..

תנו תשובה חד משמעית. אני רוב הזמן משחק! FP או WFP? משחקים חדשים מסוף שנת 2005 ומעלה..

הרבה אני משחק משחקי ובגלל זה.. אני פוחד לקנות ולהצטער.. למרות שאי אפשר להצטער גם עם הFP וגם עם הWFP אני רוצה לדעת שעשיתי את הבחירה הנכונה..

מה זאת אומרת נמוך יותר? בגלל שאני מקבל תוספת ברוחב אז יורד בגובה? האם זה מורגש עד כדי כך?

אגב לפי התמונות שלך על הFP הוא נראה רחב :\ טוב נראה לי אני הולך עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...