התלבטות רצינית בין ה-2007FP ל-2007WFP - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות רצינית בין ה-2007FP ל-2007WFP

dudulr

Recommended Posts

בדיוק

תפסת את העניין!

זה נכון גם לכל מי שיש כרטיס MID RANGE ולא מתכוון לשדרג ל-HIGH END כל שנתיים. כואב אבל נכון...

יוצאים מן הכלל אילו שמשחקים SIMS או שבאמת לא דורשים משאבים כבדים - אבל גם אז רצוי מאוד לפחות כרטיס MID RANGE עם מסך כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פה אני נוטה שלא להסכים עם tmpusr, בתור אחד שיש לו 2407WFP ומכרטיס מסך מסוג X800XT-PE בחריץ AGP

אני יכול לומר שבעת משחקים ובייחוד משחקים אינטנסיביים כמו FEAR או HL2 פשוט לא שמים לב לירידה האיכות התצוגה

עקב ירידה ברזולוציה אך כן שמים לב לעליה במספר ה FPS, בחלק מהמשחקים כגון HL2 או C&C3 הכרטיס סוחב

1920X1200 בצורה טובה ובמשחקים כמו FEAR אני יורד ל 1400X900 ועל ידי כך שומר על יחס גבהים נכון ומקבל

תוספת ביצועים אשר עדיפה על פני משחק מקרטע ב 1920X1200.

מכיוון שהמסך הוא הקשר שלנו עם המחשב עדיף להשקיע במסך טוב, לא כל החיים זה משחקים ומי שמוכן לשחק עם 7300GT יאלץ להיתפשר

גם במסך 24"(או 20") וגם במסך 19" זה לא אומר שהוא לא יכול לפנק את עצמו במסך גדול ואיכותי, חוץ ממשחקים לא תהיה לאף כרטיס בעיה

להריץ מסך גדול בתנאי שיש לו יציאת מתאימה כגון DVI ולשימושים כמו או עריכת מסמכים מסך איכותי וגדול

כמו ה 2007FP הוא תענוג, במשחקים זה כבר העדפה אישית. אני רוצה לשרדג את המחשב אבל כרגע זה לא מפריע לי לשחק ברזולוציה

לא טבעית כי ברוב המשחקים אני כמעט ולא שם לב לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החלק הראשון - כמו שאמרנו זה עניין של העדפה ושל חווית המשתמש. שאלו פה לגבי שימוש למשחקים ולא לשימוש כללי ובמקרה הזה אין טעם להשקיע במסך ברזולוציה גבוהה ולשחק ברזולוציה נמוכה.

החלק השני שלך מתייחס לשימוש כללי וגם כאן תסכים איתי שזה אסון לא לעבוד ברזולוציה הטבעית. עבור השימוש שאתה מתאר בהחלט כדאי לקנות 2007FP/WFP כדי להנות בשאר השימושים ולהתפשר במשחקים. פה אין לי ויכוח כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הסתבכתי למען האמת...

אם אני לא מתכוון לקנות כל פעם כרטיס High End אתם ממליצים לי לנסות מסך 19" טוב וזהו?

כי גם עכשיו לא תכננתי להוציא 1500 ש"ח על כרטיס מסך.

מצד שני, אני לאו דווקא משחק בדברים הכי תובעניים שיש, לפעמים זה משחקים של פעם בלי כל מיני פילטרים וכו'.

אז במצב כזה עדיף מסך פשוט יותר, או מסך טוב כמו של בידיעה שגם כרטיס מסך בינוני יוכל להסתדר איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

למרות שהשאלה אולי קצת אידיוטית בעיניך, יכלת גם לרשום תשובה. בכל מקרה הייתי צריך לקרוא 4 עמודים בפורום כדי להבין שהמסך הזה הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה, כולל זמן תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל בכול ת'ראד על המסך הזה יש משיהו ששואל/אומר שהמסך הזה לא טוב למשחקים

תאמין לי שאנשים פה לא טיפשים ואם יש 4657 ת'ראדים על המסך הזה ובניו אז יש סיבה טוב

הנחתי כך, אך רציתי לקבל הסבר מדויק שלפני כן לא מצאתי בסקירה או בחיפוש..

אחרי הכל מדובר במסך דיי יקר ורציתי להיות בטוח בקשר להכל. אני מציע שתעלו עליו סקירה מקיפה יותר בסטיקי.

כבר את הרוב כתבו עליו צריך רק לחבר הכל ביחד להודעה אחת ואז כל מי שישאל משהו יפנו אותו קודם לסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נחזור לנושא, זה מאוד חשוב לי.

לגבי עניין הרוזולוציה - אני יכול גם לשחק ב-800*600, זו רוזולוציה שכרטיס המסך שלי יסחב בלי בעיה, וגם האיכות לא תיפגע כי זה בדיוק חצי מזו של ה-FP.

אם מדובר ברחב אז אפשר אולי ב-960*600 שזה מאוד קרוב לחצי מהרזולוציה שלו, אבל אני לא בטוח שמשחקים תומכים בה בכלל...

גם אם אני משחק ברזולוציה נמוכה, עדיין המסך גדול, וזה בדיוק מה שאני רוצה! לאו דווקא לראות יותר שטח מהמשחק, אלא לפעמים פשוט לראות הכל יותר גדול.

ועדיין לא הבנתי אם אפשר לקבוע לגבי כל משחק שלא תומך במסך רחב שיימתח קצת לצדדים או שיישאר שטח מת. זה מאוד חשוב להחלטה שלי!

לכן אני צריך את דעתכם - בהתאם לשימושים שציינתי קודם, ללכת על הרחב או על הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה אתם ממליצים על מסך 20 אינ'ץ עם זמן תגובה של 16MS למשחקים?

למשחקים צריך 12MS ומטה...

זה 16MS אמיתים, משחור ללבן, לא כמו כל ה5MS ו2MS שאתה רואה שהם מאפור לאפור...=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח... אבל מה לגבי המשחקים שלא תומכים במסך רחב?

אני רוצה לקבוע לכל משחק כזה שיימתח לצדדים. אפשר לעשות את זה??

זה עיקר ההתלבטות שלי בין שני המסכים... כי אם אי אפשר אני אקח את הרגיל וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך יש פונקציות של מסך מאוד מענינות בהגדרה של משחק,בכל רזולוציה,אני מכולם נהנה.

בכל אחת מהאפשרויות האלה יש פשרה משמעותית:

1. איכות תמונה גרועה משמעותית

2. תמונה מתוחה ומעוותת

3. תמונה חדה ואיכותית - אבל קטנה משמעותית מגודל המסך (1:1).

יש לי גם את ה-2007FP וגם את ה-2407WFP והאמן לי שאני יודע על מה אני מדבר.

העיקר שאתה נהנה - זה בעצם מה שחשוב.

בשבילי אלו פשרות לא מתקבלות על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...