התיעצות לפני קניה, מפרט למשחקים כבדים וסרטים תקציב עד 18K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות לפני קניה, מפרט למשחקים כבדים וסרטים תקציב עד 18K

vantic

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Or23, אם אתה לא לוקח את ה-24", ממש, אבל ממש אין טעם לקחת GTX.

אל תפחד לקחת GTX אומנם היום אתה לא חייב אותו אבל אני מאמין שהוא יחזיק אותך יופי גם שנה הבאה (למרות שגם הGTS יספיק וחסכת לעצמך עוד 1000 שקל).

שוב הוא לא חייב, אבל מכיוון שהוא לא יעשה OC לGTS ואם התקציב מאפשר הוא בהחלט יכול לקחת GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המסך לא ינצל את הביצועים של ה gtx- למסך כמו שרשמת יספיק ה gts..

זה לא מדויק הוא פשוט לא ינצל את כל ה"כוח" של הGTX ותמיד ישאר לו "עודף" אבל עוד שנה אני בטוח שזה לא יהיה המצב, ולכן לדעתי כדאי לשים עוד 1000 שקל אם זה בתקציב ולקחת את הGTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הגרסאות של ה-gts שמגיעות כבר מומהרות. אלו של BFG או של למשל. ההבדלים במחירים לא כאלה נוראיים.

מבחינת הבעייתיות עם סט הרמקולים, התכוונתי לגודל הפיזי של הרמקול האחורי, ובמקרה של הלוג'יטק גם לסך-כל המקום שאמור לתפוס הסט המלא. אפשר לקבל איזה מושג לגבי המימדים/מידות של ה-z-5500? חיפשתי ולא כ"כ מצאתי.

כרגע המקום הטבעי לרמקול אחורי אצלי הוא על זוג מדפים לצד המחשב שקצת מוגבלים מבחינת גובה/רוחב (זה חלק משולחן-ארון מקובע שתופס שני קירות מהחדר, אז אין מקום להרבה נגרות). בינוני יחסית יכול להיכנס על המדפים, אבל לא משהו גדול כמו שהלוג'יטק וה-gt5051 של אלטק לנסינג נראים לי. ובטח שאין לי מקום למשהו שיעמוד על הרצפה, החדר יחסית קטן. קראתי באיזו הערכת מוצר בזאפ על ה-z-5500 שבמצב כזה של חדר טיפה צפוף חבל ללכת עליו.

אני מניח שכל עוד הרמקול הגדול וכל הנלווים יכולים לשבת כולם על שולחן אז זה בסדר (השולחן אצלי גדול וארוך והכל בסדר) אבל זה בכל זאת נראה שזה יתפוס הרבה מקום. הייתי רוצה לדעת שאני יכול לקנות את הלוג'יטק z-5500 בשקט ולדעת שיהיה מקום לכל הסט הענק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש איזה סט איכותי אחר שיכול להתאים לי? גם אם טיפה גדול אז זה לא משנה, זה יישב על השולחן במקום על המדפים ואז זה יכול להיות בעצם בכל גובה. העיקר שיהיה מעולה מבחינת האיכויות והחוויה.

ולגבי עניין המסך/כ"מ... אני אשמח לשמוע חוות דעת על המסך ''2007FP 20, אם הוא באמת מהמוצלחים, חזק ומהיר, ולא בינוני כמו שהוא נשמע. זה יעזור לי לעשות את ההחלטה הסופית בינו לבין ה-2407WFP. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך באמת שתוכל לעבוד שוטף עם המחשב עם 24 אינטש?

כמו שמישהו פה קודם אמר, הוא החליף אותו כי הוא היה גדול מדי בשביל מחשב.

אחרי הכל זה החלטה שלך, אני הייתי גם מעדיף את ה 2007FP 20' , לא הרחב, למרות שפה זה יותר סוביקטיבי.

שאלה לכל המבינים שפה: למה להמליץ על GTS 640MB כשה GTX 768MB יותר טוב וינוצל בכל אופן עוד שנה נניח, ולבן אדם יש תקציב של 18K!

ה GTX יותר טוב בלי שום קשר לגודל המסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...