ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה? - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה?

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הוא לא יסתדר טוב עם משחקי DX9, אז לפי ההיגיון הוא יסתדר עוד פחות טוב עם משחקי ה - DX10 שצפויים להיות כבדים יותר.

הכוונה היא מבחינת דרייבר ייתכן שיש תאימות רבה יותר לDX10 מה שיתן יותר ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה,אנבידיה מוציאים כרטיסים חדשים ולא הכרחיים כרגע לנו,מלבד הדיירקס 10

עושים מיליונים על ה 8800GTS

כרטיס ה- 8600 נועד למצוץ מהצרכנים הבינוניים עוד כמה מיליונים.

http://hardwarezone.com/articles/view.php?id=2231&cid=3&pg=1

Firstly, the performance gap between the GeForce 8600 GTS and the GeForce 8800 GTS 320MB, is huge. Since the 8600 GTS is the bridge between the mid-range 8600 series and the higher end 8800 series, we expected the margin to be smaller. As it is, the scores we got from our benchmarks show our overclocked GeForce 8600 GTS having trouble fending off older cards like the Radeon X1950 PRO. What then for the standard version? We can't help but wonder if the 128-bit memory bandwidth is holding back the GeForce 8600 GTS, especially at the higher resolutions that we tested. After all, all the other competitors were using a 256-bit memory bus or wider. In other words, it seems that the GeForce 7900 and 7950 series have more longevity than we expected, since these cards still manage to be competitive with the newcomer.

DirectX 10 is the only differentiator.[br]פורסם בתאריך: 7.04.2007 בשעה 16:47:40

8600gts מומהר חלש מX1950P בדיי הרבה...כדי שNV תתחיל לעבוד על משהו קצת יותר יעיל

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=2231&cid=3&pg=1

אתר מדנמרק עם תוצאות דומות 8600GTS < 1950PRO

שימו לב בעיקר ל FEAR עם ההגדרות האלו:

F.E.A.R. 1280x960; 4xAA + 8xAF: min/average/max in fps

http://www.au-ja.de/review-club3d8600gts-5.phtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הכרטיס נראה כרגע כעסקה הכי משתלמת.

תשובה ניצחת תתקבל כשמשחקי DX10 יצוצו בשוק

אם הכרטיס יעבור משוכה זו בהצלחה ,אין ספק שהוא יהיה הכטיס המשתלם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי..... כמה תגובות שליליות..

חכו לעוד ביקורת, בנתיים הביקורת היחידה רצינית זו של -ZONE.

אל תשכחו 8600GTS נועד להחליף את 7900GT ו7950GT , אם הוא לא יעשה את זה טוב , הכרטיס לא שוה ..8800GTS 320MB עדיף..

כמו שהזכרתי בעבר: גם R630 יכלול רק 128 ביט לכן אין מה לרדת עליו בגלל זה(על 8600)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקינג שיט אנשים מה אתם חושבים לעצמכם?!?!!?

הR600 מזכיר את סדרת ה9XXX בזמנו?!!? FUCKING לא!!! ה - R600 זה כרטיס מפלצת אבל באמת....

תראו תדמו שלו עם מנוע RAGE... אני חשבתי שזה אנימציה ממוחשבת אותי זה הדהים....

לגמי הDX10 גימיק שיווקי?! על מה אתם מדברים ה-DX10 זה WHOLE 'NOTHER LEVEL WHOLE 'NOTHER STYLE.... אתם אומרים שזה גימיק שיווקי מה לא ראיתם תטריילר של GTAIV??? תטריילר שלOFFSET? את סרטוני ההדגמה של CRYSIS?! כאילו זה גרפיקה מ-ד-ה-י-מ-ה .... כל מי שייסתכל על משחקים כאלו שעובדים בצורה סבירה על מקסימום גרפיקה... יקבל שוק גם מי שלא מבין במחשבים.... זה גרפיקה פשוט אין אין לי מילים לתאר... ואני לא איזה פאן בוי ומה שתגידו אני אובייקטיבי אחושרמוטה... וה8800 תוך שנה וחצי יהיה כרטיס MID מה זה MID אפילו MID-LOW... תחשבו על הRAGE המושלם הזה... רק בGTA... זה לא נקלט אצלי פשוט... ה8800GTS 320 שלכם יריץ אותו כמו ש5500 מריץ את HL2 .... יש שיגידו שהוא מריץ לא רע... אבל תגיעו איתו להגרפיקה סבירה ברזולוציה של יותר מ1024X780 משו כזה... הFPS יישאף אולי להגיע ל40-30.... DROPS בלי סוף... הR600 זה מפלצת לדעתי ה2900XTX לא ייראה ממטר תCRYSIS.... תגידו מה שתגידו ה8600 וה8800 נועדו בשביל שוב פעם, לדעתי, להרוויח הרבה הרבה כסף כמו הFX.... ואז להביא תסדרה הבאה.... שהיא תיהיה כמו סדרה 6... ואז באמת כבר ייפתחו שמפניות בלי סוף.... סדרה 9XXX אם תיהיה כזו... צפויה לדעתי להיות כמו ה6XXX... כרטיסים עם ביצועים חזקים ביותר, אם מישו מחפש לקנות מחשב עוד שנה שנתיים... זה מה שצריך לקנות ונוידיה יעשו כסף על זה והרבה.... ה8600 לא גימיק ולא שום דבר זה סתם עוד כרטיס... בדיוק כמו ה5600 לא שווה תכסף שלו עדיף לחכות לR600 אלו יהיו מפלצות שיחזיקו כמו שה9800PRO החזיק... החזיק עד לפני שנה שנתיים היה כרטיס סבבה לגמרי....

חחחחח וווואייייי איזה חפירה חחח תקראו תקראו חחחחחחחח :screwy: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקינג שיט אנשים מה אתם חושבים לעצמכם?!?!!?

הR600 מזכיר את סדרת ה9XXX בזמנו?!!? FUCKING לא!!! ה - R600 זה כרטיס מפלצת אבל באמת....

מפלצות יש רק בחלומות , ואתה כנראה חולם , בנתיים ה-R600 הוא מקק שמסתתר

ושיהיה בנצים על ה-R600 תדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מפלצות יש רק בחלומות???? 512 ביט ?????? שיט בנאדם אתה מדבר פה על R600 תבחן תסרטוני הדגמה שלו טובבב טוב.... כי לא נראה לי שה8800 מסוגל לכאלו דברים.... באנצ'ים??? חחחחח רק שיבואו אני מחכה להם בכיליון עיניים.... רק תיבחו למה ATI מסוגלים.... יאללה כבר תשחררו תכרטיס!!! מצידי שיהיה בו באגים העיקר שיעבוד CRYSIS חלק חחחחחחח יאללהההההההההההההההה (איזה סטייה חדה מהנושא SOZ... חחח)

GUARDING ANGEL.... בקשר למה שאתה אמור לדעתי ייקח זמן... לפחות תחודשיים שלוש עד שתצא כזאת גרסא וחוץ מזה כל גרסה של ה8800 ו\או 8600 ו\או 8500 לא משתווה ולו בקצת לR6XX רק חכו ותראו תבאנצ'ים איאיאי שיבואו כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה נהיית מעריץ של ATI?

בינתיים הכרטיס שלהם לא אמור להגיע בקרוב

והכרטיסים הנוספים של אמורים להגיע עוד שבועיים(אולי פחות)

אז אין בכלל מה לדבר על הכרטיס הזה ועל הביצועים שלו כי זה כמו שנדבר מעכשיו על הדור הבא של ובעצם הדור הנוכחי עוד לא השתחרר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...