ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה? - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה?

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דובי בובי אני רואה שאתה מבין באמת בכל מה שקשור לצ'יפסטים של כרטיסי מסך הא..

רציתי להביע דעתי על ה8600GT ועל כל הבבלצ שרץ פה ביומיים שלוש האחרונים.... לדעתי ה8600GT יצר לעצמו מן ציפייה לכרטיס שיהיה חייתי סטייל 6600GT וזה בגלל 6600GT... כי הוא היה כרטיס כל כךךךךךךךך מוצלח פשוט כרטיס תענוג לאותה תקופה ואפילו עד לא מזמן... ה7600GT היה חמוד אבל לא כמו 6600GT

בקיצור אין מה לצפות בכלל מנוידיה להביא כרטיסים שהם כל כך מתקדמים ומוצלחים בשנה-שנתיים הקרובות... כי אין ממש מה להתקדם ה6600GT יצא בתקופה טובה יחסית... עוד שנה וחצי בערך שנה שNVIDIA יביאו תסדרת 9XXX... אז באמת נראה לי שיש מה לצפות מנוידיה... הR600 הולך לכסח לN80 תצורה בלי לספור אותו בכלל כרטיס מעולה וגם הרבה ייקנו אותו כדי להריץ תGTA... חחחחחח עוד פעם אני מדבר על חחח D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי בובי אני רואה שאתה מבין באמת בכל מה שקשור לצ'יפסטים של כרטיסי מסך הא..

רציתי להביע דעתי על ה8600GT ועל כל הבבלצ שרץ פה ביומיים שלוש האחרונים.... לדעתי ה8600GT יצר לעצמו מן ציפייה לכרטיס שיהיה חייתי סטייל 6600GT וזה בגלל 6600GT... כי הוא היה כרטיס כל כךךךךךךךך מוצלח פשוט כרטיס תענוג לאותה תקופה ואפילו עד לא מזמן... ה7600GT היה חמוד אבל לא כמו 6600GT

בקיצור אין מה לצפות בכלל מנוידיה להביא כרטיסים שהם כל כך מתקדמים ומוצלחים בשנה-שנתיים הקרובות... כי אין ממש מה להתקדם ה6600GT יצא בתקופה טובה יחסית... עוד שנה וחצי בערך שנה שNVIDIA יביאו תסדרת 9XXX... אז באמת נראה לי שיש מה לצפות מנוידיה... הR600 הולך לכסח לN80 תצורה בלי לספור אותו בכלל כרטיס מעולה וגם הרבה ייקנו אותו כדי להריץ תGTA... חחחחחח עוד פעם אני מדבר על חחח D:

לא רץ פה שום בבלצ

מה שכתבת פה זה נקרא "בבלצ"

6600GT כרטיס טוב אבל מה אתה מגזים?

7600GT ביצועים טובים יותר...

8600GT גם יהיה טוב יותר

אתה לא יכול להשוות 2 דורות אחורה לדור הנוכחי

אי אפשר להשוות 6600GT ל 8600GT

הליבה של ה 8600GT הרבה יותר חזקה מהליבה של ה 6600GT וגם משל ה 7600GT

ככה שכן, יש מה לצפות מהכרטיס הזה ובטח שיש מה לצפות מ8600GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחי הבנת אותי לגמריייי לא נכון נשמה....

אתה לא יכול להשוות 2 דורות אחורה לדור הנוכחי

תיהיה בטוח שאני לא משווה... מה שאני כן משווה זה איך שהכרטיס יצא היה בהשוואה לכרטיסים בני זמנו....

ה8600 נחות לאללה יחסית לכרטיסים הקיימים... לעומת ה6600GT שיצא אז היה ממש כרטיס משתלם תותח מעולה מכל הבחינות... אתה מבין? אני לא משווה.. תקרא טוב טוב......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחי הבנת אותי לגמריייי לא נכון נשמה....

תיהיה בטוח שאני לא משווה... מה שאני כן משווה זה איך שהכרטיס יצא היה בהשוואה לכרטיסים בני זמנו....

ה8600 נחות לאללה יחסית לכרטיסים הקיימים... לעומת ה6600GT שיצא אז היה ממש כרטיס משתלם תותח מעולה מכל הבחינות... אתה מבין? אני לא משווה.. תקרא טוב טוב......

ולפי מה הגעת שה 8600GT לא יהיה כרטיס משתלם? כשהוא ייצא הוא יהיה הכרטיס הכי שפוי שאפשר לקנות אם רוצים DX10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי מה הגעת שה 8600GT לא יהיה כרטיס משתלם? כשהוא ייצא הוא יהיה הכרטיס הכי שפוי שאפשר לקנות אם רוצים DX10...

הסיכוי שכרטיס mid end דור ראשון יריץ לך אפליקציית DX10 אמיתית בצורה סבירה, הוא כמו הסיכוי שאני מחר יביא למדינה את מדליית הזהב בתריאטלון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...