ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה? - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מוקדמת על 8600GT : אכזבה?

lmlm

Recommended Posts

כל יום שה-R600 מתעכב הופך אותו לפחות רלוונטי ואת ה-G90 ליותר אקטואלי !

בקיצור כל יום שחולף נראה יותר ויותר ש-ATI מפגרים בדור אחרי , וחבל שזה כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין צורך להיות קיצוניים, לא לקטול את ATI ולא להעריץ אותם (כנ"ל לגבי כל חברה אחרת).

כשהכרטיסים החדשים של שתי החברות ייצאו, נראה אם ההמתנה היתה שווה את זה או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להיות קיצוניים, לא לקטול את ATI ולא להעריץ אותם (כנ"ל לגבי כל חברה אחרת).

כשהכרטיסים החדשים של שתי החברות ייצאו, נראה אם ההמתנה היתה שווה את זה או שלא.

אני לא אומר את זה מתוך "שמחה לאיד" , פשוט העובדות מדברות בעד עצמם

שוב , כל יום שחולף ה-G90 נושף יותר ויותר בעורפו של ה-R600

וזה לא משנה אם ה-R600 יהיה חזק ככל שיהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שכמו שיש ת8900... יהיה אחרי X2900XT X2950.... אל תשכחו את זה... וחוץ מזה הדור הנוכחי של נוידיה שוב פעם כנראה לא חידדתי את זה מספיק - תוך שנתיים יהיה MID-LOW... בדיוק כמו סדרת הFX... אני לא מעריץ חחחחח אני חולה על הR600 פשוט אבל בעקרון אני אוהב גם ... כרטיסים אמינים יחסית וטובים יש לי גם ATI בבית וגם נוידיה אמנם ישנים אבל שניהם עובדים סבבה ואני נהנה משניהם באותה מידה... אני חולה על הR600 בגלל הדרך שבה הוא מריץ תRAGE שזה גם המנוע של GTAIV.. ואני כבר לא יכול לחכות לראות תגרפיקה של המשחק הזה על המחשב... זה הסיבה שאני מת לR600 כבר... חחח שלא תחשוב שאני מעריץ... פאןבוי או מה שתקרא לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שכמו שיש ת8900... יהיה אחרי X2900XT X2950.... אל תשכחו את זה... וחוץ מזה הדור הנוכחי של נוידיה שוב פעם כנראה לא חידדתי את זה מספיק - תוך שנתיים יהיה MID-LOW... בדיוק כמו סדרת הFX... אני לא מעריץ חחחחח אני חולה על הR600 פשוט אבל בעקרון אני אוהב גם ... כרטיסים אמינים יחסית וטובים יש לי גם ATI בבית וגם נוידיה אמנם ישנים אבל שניהם עובדים סבבה ואני נהנה משניהם באותה מידה... אני חולה על הR600 בגלל הדרך שבה הוא מריץ תRAGE שזה גם המנוע של GTAIV.. ואני כבר לא יכול לחכות לראות תגרפיקה של המשחק הזה על המחשב... זה הסיבה שאני מת לR600 כבר... חחח שלא תחשוב שאני מעריץ... פאןבוי או מה שתקרא לזה...

איך אתה יודע שה8800 לא מריץ את זה באותם ביצועים ואפילו יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח שיבואו הבאנצ'ים כבר אייי איי אייי אי אפשר להבין כמה NVIDIA מטומטמים לחזור על אותה טעות פעמיים.... שיבואו הבאנצ'ים למשחקי DX10 אתם תראו....

תסתכל על באנצ'ים נוכחיים של ה8800 לדוגמא מצויינת למשחק קצת ישן שהיה בזמנו חזק מאוד:

http://www23.tomshardware.com/graphics.html?modelx=33&model1=608&model2=606&chart=196

הגדרות מינימליות (רזולוציה יחסית סבירה...) ובכל זאת ה8800 פשוט כרטיס שמראה תפתאטיות שלו שוב.... תגידו שהוא ייראה ביצועים בDX10 אבל גם במשחקים של DX10 הוא לא יחזיק משו ובטח ובטח שלא יחזיק משו בעוד חצי שנה ועוד שנה בכלל כבר משחקים שייצאו יהיו כבדים עליו.... אני לא חוזה עתידות אבל לעניות דעתי זה מה שיהיה ורק ימים יגידו... נראה תבאנצ'ים מCRYSIS ומהמשחק הזה OFFSET מUNREAL3 אלו יהיו באנצ'ים שיוכיחו לכם באמת כמה בולשיט זה כל הסדרה 8 ביחסית לATI... יוווו נוו כבר יאללהההההההההההה תפסיקו לעכב את זה STOP DELAY THE REALEASE FOR THE R600 CHIP CARD PLEASE PLEASE PLEASSSEEEEEEEEE FUCKING PLEASE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח שיבואו הבאנצ'ים כבר אייי איי אייי אי אפשר להבין כמה NVIDIA מטומטמים לחזור על אותה טעות פעמיים.... שיבואו הבאנצ'ים למשחקי DX10 אתם תראו....

תסתכל על באנצ'ים נוכחיים של ה8800 לדוגמא מצויינת למשחק קצת ישן שהיה בזמנו חזק מאוד:

http://www23.tomshardware.com/graphics.html?modelx=33&model1=608&model2=606&chart=196

הגדרות מינימליות (רזולוציה יחסית סבירה...) ובכל זאת ה8800 פשוט כרטיס שמראה תפתאטיות שלו שוב.... תגידו שהוא ייראה ביצועים בDX10 אבל גם במשחקים של DX10 הוא לא יחזיק משו ובטח ובטח שלא יחזיק משו בעוד חצי שנה ועוד שנה בכלל כבר משחקים שייצאו יהיו כבדים עליו.... אני לא חוזה עתידות אבל לעניות דעתי זה מה שיהיה ורק ימים יגידו... נראה תבאנצ'ים מCRYSIS ומהמשחק הזה OFFSET מUNREAL3 אלו יהיו באנצ'ים שיוכיחו לכם באמת כמה בולשיט זה כל הסדרה 8 ביחסית לATI... יוווו נוו כבר יאללהההההההההההה תפסיקו לעכב את זה STOP DELAY THE REALEASE FOR THE R600 CHIP CARD PLEASE AMD PLEASE PLEASSSEEEEEEEEE FUCKING PLEASE!

אני דווקא רואה שהוא מספר 1 על המתחרים

http://www23.tomshardware.com/graphics.html?modelx=33&model1=608&model2=606&chart=198

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא רואה שהוא מספר 1 על המתחרים

http://www23.tomshardware.com/graphics.html?modelx=33&model1=608&model2=606&chart=198

אין לו מתחרים ! ! ! !

כרגע אין שום כרטיס שמתחרה עם אין לכם מה להשוות אותו בכלל לכרטיסים הקיימים... בגלל זה אני אומר שזה כרטיס ראשוני מסוגו (DX10) ולהיות ראשון זה לא תמיד טוב... נחכה ונראה....

תיהיה בטוח שאני כן יודע שקונים כרטיס מסך ב3K בשביל לשחק על משחק במינימום 50FPS בלי קשר לפילטרים ורזולוציה... למשחקים הקיימים המשחק הזה מסוגל יותר מ50FPS על רזולוציות גבוהות נכון אבל נראה איך הוא ייתמודד עם CRYSIS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מתחרים ! ! ! !

כרגע אין שום כרטיס שמתחרה עם אין לכם מה להשוות אותו בכלל לכרטיסים הקיימים... בגלל זה אני אומר שזה כרטיס ראשוני מסוגו (DX10) ולהיות ראשון זה לא תמיד טוב... נחכה ונראה....

תיהיה בטוח שאני כן יודע שקונים כרטיס מסך ב3K בשביל לשחק על משחק במינימום 50FPS בלי קשר לפילטרים ורזולוציה... למשחקים הקיימים המשחק הזה מסוגל יותר מ50FPS על רזולוציות גבוהות נכון אבל נראה איך הוא ייתמודד עם CRYSIS...

בדיוק נתת כבר את התשובה, זה יהיה באמת CRYSIS במיוחד לפנבויס של נוידיה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מתחרים ! ! ! !

אין שום בעייה להיות ראשונים , אם למיקרוסופט אין בעייה

ATI היו הראשונים עם כרטיס מסך ל-DX9 ראדון 9700 והוא היה מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...