מישהו ראה שלוחות (ABIT (KT266A הובאו לארץ !? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה שלוחות (ABIT (KT266A הובאו לארץ !?

guy94

Recommended Posts

לגבי הלוחות של SHUTTLE, הדגם האחרון שיצא להם עם הKT266A דווקא קיבל ביקורות חיוביות מאוד, גם בזכות הפיטשרים שלו לאוברקלוק. בנוסף לכך אני גם קראתי בפורומים בחו"ל שהרבה אנשים מרוצים ממנו ומוציאים ממנו תוצאות יפות מאוד של אוברקלוק. וכן, הלוח של SOYO הוא טוב מאוד.

כשעשיתי את החלוקה לא התייחסתי למה שיש בארץ, אלא באופן כללי לכל מה שיש בחו"ל. לגבי הלוח של ASUS, יש לי לוח שלהם עם KT133A ואני מאוד מאוכזב מבחינת האופציות שיש לו לאוברקלוקינג, בעיקר שלידו יש לי את הABIT.

אני לא יודע איך הלוחות האחרונים של חברת SHUTTLE,אבל הדגמים הקודמים שלהם

ממש גרועים.!!! אני חושב שחברת אסוס עשו לוחות טובים מאוד,יש להם דיי הרבה פיטשרים.

אני לא ניסיתי לעשות O/C,ללוח שלי,אני גם לא מעוניין לעשות O/C.יש לי מחשב שהוא מספיק "חזק".

בעניין שהלוחות של ,שהם יותר טובים ל O/C,אין ספק בזה,אני חושב שהלוח של ,הוא מצויין

ל O/C. ושוב אני מרשה לעצמי להוסיף לדיון שלנו את הלוח של חברת IWLL,שהוא ממש טוב ל O/C

יש לו פיטשרים ממש מדהימים!!! הוא לוח יציב מאוד.

אז עם אתה מחפש לוח טוב,למה שלא תיקנה את הלוח של IWLL?,שהוא מספק לך ממש את כל מה

שאתה מחפש.

בעיניין הביוסים של הלוחות:

הביוס של לוחות ,הוא הכי נוח מבחינות בוט,ועד מכל מיני

בחינות,אולי הביוס של לוחות ,לא הכי טוב ל O/C אבל הפשרות הזו

לא תמיד עושה את לוח ל-ההלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע איך הלוחות האחרונים של חברת SHUTTLE,אבל הדגמים הקודמים שלהם

ממש גרועים.!!! אני חושב שחברת אסוס עשו לוחות טובים מאוד,יש להם דיי הרבה פיטשרים.

אני לא ניסיתי לעשות O/C,ללוח שלי,אני גם לא מעוניין לעשות O/C.יש לי מחשב שהוא מספיק "חזק".

טוב, אז תתחיל לקרא REVIEWים על הלוחות האלה ותקרא קצת בפורומים בחו"ל מה דעתם של אנשים על הלוחות האלה, יש אנשים שהחליפו לוחות של MSI שבמקרה לא היו תקינים בלוח של SHUTTLE והם הרבה יותר מרוצים ממנו.

נכון, אסוס עושה לוחות טובים עם הרבה פיטשרים, אבל לא מספיק פיטשרים ולדעתי הBIOSים שלהם הם יותר מדי סיסי כאלה, שמתאימים ליפה נפש בלי הרבה הבנה במחשבים.

ולגבי הO/C, O/C לא עושים כי אתה צריך, אלא עושים כדי לקבל עוד ביצועים ממה שיש לך כבר, אוברקלוקינג זה לא רק בשביל הביצועים ההכרחים אלא לביצועי האקסטרה שאתה יכול להוציא המכסף שאתה השקעת בחלקים שלך. אם תסדר לעצמך מהירות אפיק של 145 או 150 כלומר 290 או 300 DDR BUS אתה תראה איזה שיפור ביצועים אדיר יהיה לך. הבעיה שעם לוחות אסוס אי-אפשר ללכת גבוה מאוד עם מהירות האפיק, כי אין הרבה שליטה על הVIO, יש רק ג'מפר שאפשר לבחור איתו 3.3 ו3.45 וה3.45 מספיק בדיוק עד למשהו כמו 145 מהירות אפיק במקרה הטוב. בלוח של אתה יכול להגיע עם הVIO עד 3.9 בקפיצות של 0.5 וזה מאפשר לך לעבוד במהירות אפיק של 150 גם בלי שום בעיה ואפילו צפונה מכך, בעיקר כשיש לך KT266A.

בעניין שהלוחות של ,שהם יותר טובים ל O/C,אין ספק בזה,אני חושב שהלוח של ,הוא מצויין

ל O/C. ושוב אני מרשה לעצמי להוסיף לדיון שלנו את הלוח של חברת IWLL,שהוא ממש טוב ל O/C

יש לו פיטשרים ממש מדהימים!!! הוא לוח יציב מאוד.

אז עם אתה מחפש לוח טוב,למה שלא תיקנה את הלוח של IWLL?,שהוא מספק לך ממש את כל מה

שאתה מחפש.

טוב אני רואה שיש הסכמה בעניין של הלוחות של . לגבי IWILL, אין לי שום בעיה איתם חוץ מהלוחות שהם עושים שמבוססים על צ'יפסטים של ALI, שאתה יצרנית הצ'יפסט הזאתי אני ממש לא אהב. את SIS אני מעריך, ALI הם פשוט גרועים, בעיקר כשזה נוגע לתמיכה טכנית ושחרור דרייברים, וזה מה שדי דופק את IWILL. לי באופן כללי לא היית בעיה לגוון כל פעם ביצרן הלוח שאני קונה, פשוט בארץ אין מגוון גדול ולא כל הלוחות זמינים בצורה סדירה, ואם אתה קונה לוח שהוא כבשה שחורה ממקום כמו פלונטר כשאתה מחזיר אותו בגלל תקלה הם עושים לך פרצוף עקום כאילו זה בגלל היצרן של הלוח, למרות שזה לא.

IWILL היא חברה בינונית, שעושה לוחות די טובים, ואני אהב לתת צ'אנס לחברות כאלה שלא דורשות הרבה כסף על לוחות שיש להם פיטשרים שמאוד קרובים ללוחות יקרים. לדוגמא אני יעדיף לקנות לוח של EPOX מאשר ABIT, בטווח המחירים של חו"ל כי הוא יותר זול, ונותן את אותם פיטשרים בדיוק ואפילו יותר מאשר ABIT.

בעיניין הביוסים של הלוחות:

הביוס של לוחות ,הוא הכי נוח מבחינות בוט,ועד מכל מיני

בחינות,אולי הביוס של לוחות ,לא הכי טוב ל O/C אבל הפשרות הזו

לא תמיד עושה את לוח ל-ההלוח.

כמו שאמרתי Too Gay...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לסיום,כי זה מתחיל הימרח אני ידרג את הלוחות לפי הרמה שלהם.

1 ABIT/EPOX

2 ASUS/SHUTTLE

3 SOYO/GIGABYTE

4 MSI/WILL

בחרתי את הסדר מהטוב,למעלה.

לגרוע... מה אתה אומר על הסדר?

;)

SHUTTLE באותו מקום עם , הגענו לימים טובים בשביל שאטל...

אני הייתי מדרג את זה כך:

1.ABIT/EPOX <- מה לעשות פשוט הכי טובים.

2. SHUTTLE <- יש להם אפשרויות הרבה יותר טובות משל .

3.MSI/SOYO <- הם בערך אותו דבר, למרות שהMSI קצת יותר טוב.

4.ASUS<- כמו שכבר הסברתי לעיל: הביוס שלהם הוא סיסי מדי.

5.GIGABYTE<- אין להם כמעט פיטשרים לאוברקלוק.

הסדר שלי הולך לפי יציבות באוברקלוק/יכולת אוברקלוק של הלוחות. את IWILL העדפתי שלא לכלול, כי אני לא מספיק מכיר את הלוחות שלהם ואין לגביהם מספיק מידע. במקום האחרון אחרון הייתי שם את - כי להם בכלל אי יכולות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHUTTLE באותו מקום עם אסוס, הגענו לימים טובים בשביל שאטל...

אני הייתי מדרג את זה כך:

2. SHUTTLE <- יש להם אפשרויות אוברקלוק הרבה יותר טובות משל אסוס.

3.MSI/SOYO <- הם בערך אותו דבר, למרות שהMSI קצת יותר טוב.

4.ASUS<- כמו שכבר הסברתי לעיל: הביוס שלהם הוא סיסי מדי.

5.GIGABYTE<- אין להם כמעט פיטשרים לאוברקלוק.

הסדר שלי הולך לפי יציבות באוברקלוק/יכולת אוברקלוק של הלוחות. את IWILL העדפתי שלא לכלול, כי אני לא מספיק מכיר את הלוחות שלהם ואין לגביהם מספיק מידע. במקום האחרון אחרון הייתי שם את - כי להם בכלל אי יכולות .

אתה סידרת אותם לפי סדר יציבות ב O/C,אתה צריך להבין שלא כל האנשים עשים O/C.

אז אני ידרג את זה קצת אחרת...

2.ASUS/SOYO

3.MSI/SHUTTLE

4.GIGABYTE<- אין להם כמעט פיטשרים,ולא הכי יציבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרמטרים שלכם לגבי טיב הלוח מוטעה, זה יותר מתאים לפורום ולא לחומרה.

אתם מטעים בזה שאת המסקנות שלכם (בהחלט יכולות להשפיע) הצגתם כאן.

השיקול שלכם היה צריך להיות יחס עלות תועלת לתפקוד רגיל של המחשב תוך התחשבות

ביציבות בלבד.

פיצ'רים אינם אינדיקציה לאיכות ויציבות הלוח ברמה התפקודית השוטפת.

אוברקולוקינג מחוץ למשוואה!

את המסקנות לגבי מקומו בפורום המתאים.

למען המשתמשים הממוצעים (לא פריקים) יש לערוך את החישוב מחדש,

ולהתייחס ליציבות בנפרד.

פיצ'רים בנפרד.

תגובות בבקשה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרמטרים שלכם לגבי טיב הלוח מוטעה, זה יותר מתאים לפורום ולא לחומרה.

אתם מטעים בזה שאת המסקנות שלכם (בהחלט יכולות להשפיע) הצגתם כאן.

השיקול שלכם היה צריך להיות יחס עלות תועלת לתפקוד רגיל של המחשב תוך התחשבות

ביציבות בלבד.

פיצ'רים אינם אינדיקציה לאיכות ויציבות הלוח ברמה התפקודית השוטפת.

אוברקולוקינג מחוץ למשוואה!

את המסקנות לגבי מקומו בפורום המתאים.

למען המשתמשים הממוצעים (לא פריקים) יש לערוך את החישוב מחדש,

ולהתייחס ליציבות בנפרד.

פיצ'רים בנפרד.

תגובות בבקשה. ;D

טוב אז אני יסדר את סדר הלוחות אחרת...

1. GIGABYTE

2. ASUS

3. EPOX

4. ABIT

הסדר שלי ניקבע לפי עלות יחס ומחיר,אני אישית לא מסכים

שרק לפי זה הלוח צריך להיקבע. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדר שלי ניקבע לפי עלות יחס ומחיר,אני אישית לא מסכים

מה יש כאן לא להסכים?

למשתמש המצוי כמו גם הפריק (ללא אוברקלוקינג) יציבות הלוח מאד חשובה לעבודה השוטפת (שוב מבלי להתחשב ב-O/C)

ניתן לדרג בנפרד.

וניתן לדרג בנפרד ובמקביל ע"פ הפיצ'רים.

הרוב הגדול והמכריע (לא הפריקים המושבעים) לא זקוק לכל אותם פיצ'רים, ועבורם תוכנן הלוח של ג'יגה בייט.

אגב ג'יגה בייט, לא מצאתי בביקורות הבדלים משמעותיים ביחס ללוחות אחרים, לרוב אלו הבדלים הנתינים להשוואה

רק ע"י ובעזרת התוכנות המיועדות לכך. וזה נכון לגבי כל הלוחות.

כבר דובר כאן על ג'יגה בייט ואסוס, והומלץ על ג'יגה בייט עבור מי שלא זקוק ל-O/C ולכל הפיצ'רים באסוס שחלקם

לא יהיו בשימוש.

אי אפשר ולא ראוי להכניס לוח כמו ג'יגה בייט באותה קטגוריה של לוחות של , איפוקס, אביט, וכו'.

יש לדעת להפריד ולברור מי מבין הלוחות מתאים להגדרה שבחרתם.

לסיכום: יש להפריד בין לחות ל-O/C לבין פיצ'רים לבין שאר הפרמטרים.

לאחר קריאת התגובה שמתי לב שאני נראה כמו פרסומת לג'יגה בייט ;D

ובכן, התשובה היא כמובן לא!. פשוט זה הלוח היחיד שהוא ערום מכל תוספות מיותרות, לדעתי כך צריך להיות.

לאפשר לוח "מלא" לעומת לוח "ריק" של אותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...