מחשב חדש...לחכות או לא לחכות??!! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש...לחכות או לא לחכות??!!

nutty

Recommended Posts

אורח ^Rockford

למי מיועד המחשב? לך או לאבא שלך?

כי זה מוזר, אתה בא אליו עם מפרט והוא שולל חלק מהרכיבים.

זה המפרט שלך זו הבעיה שלך.

אלא אם כן גם הוא יבלה על המחשב אז זה כבר משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי מיועד המחשב? לך או לאבא שלך?

כי זה מוזר, אתה בא אליו עם מפרט והוא שולל חלק מהרכיבים.

זה המפרט שלך זו הבעיה שלך.

אלא אם כן גם הוא יבלה על המחשב אז זה כבר משהו אחר...

איך לעזאזל הגעת לזה שהוא "שולל" חלק מהרכיבים??? >:

אני נותן לו מפרט שאני רוצה ואח"כ משנים את הפריטים בהתאם לתקציב...אבל לא למה שהוא רוצה!!!

ולא, אבא שלי לא יבלה על המחשב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

פשוט מאוד. אתה רוצה עכבר אופטי, הוא לא מוכן ללכת עליו... למה? בגלל סיבות "בריאותיות" מוזרות ביותר ולא בגלל התקציב.

עכבר אופטי ממוצע (OEM) לא עולה יותר מ150 שקל, ולדעתי, אתה לא צריך להתפשר בכל מה שנוגע לעכברים.

חשבתי שתתמקחו על דברים רציניים יותר כמו לוח-אם או מעבד וכרטיס מסך...

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהיא דיודת אבל רוחב הפס שלה (תדר שונה) בכדי להקטין את הנזק לקרנית העיין אבל למרות זאת רצוי מאוד לא להביט על הדפ"א (דיודה פולטת אור) באופן ישיר בכדי למנוע סיכוי לנזק בראייה.

ולעיניין המחשב תבדוק הרבה לגבי כל רכיב באתרים בחו"ל ובארץ לפני שאתה קונה כדי לא להתאכזב ואל תתיחס לגורם הזמן לחכות או לא כי אים גורם הזמן הוא השיקול אפשר גם לחכות כל החיים כי כל יום משתנה הטכנולוגיה.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.......... תראה, אתה שואל אם שווה לחכות לפנטיום 4 2.2 אבל אתה אומר שלא שווה AMD XP 2000+ כי זה יקר מידי. שתדע שהפנטיום 4 החדש יהיה מאוד יקר, הרבה יותר. היחידי שיוכל להתחרות נגד הפנטיום 4 2.2 זה XP 2000+. כמובן שגם האחרים יעברו אותו בהרבה מבחנים, אבל אם אתה רוצה מעבד הכי הכי שיש אז זה או שתחכה לפנטיום 4 2.2GHz נורת'ווד (שיעלה הרבה) או שתקנה את XP 2000+ שגם יעלה הרבה, אבל פחות. כעקרון, אם פעם לא עדיף לקנות את המעבד הכי טוב אלה אם יש לך תקציב. אתה מאוד מגביל אותנו, מצב אחד זה יקר מידי לשלם על XP 2000+ ומצד שני אתה שואל על פנטיום 4 2.2 שיעלה הון. לא אמרת תקציב, זה סתם מסבך את העיניינים. בעקרון עדיף לך לקנות עכשיו כי אם אתה לא רוטשילד לא תוכל להרשות לעצמך את הפנטיום 4 החדש, שבמילא לא ייתן ביצועים גבוהים בהרבה מקודמיו. אם אתה רוצה מפרט, תסתכל פה:

http://www.hwzone.co.il/?file=specs

בנו את הפינה הזאת באתר במיוחד בשביל מה שאתה צריך. תבחר שם את השימוש "משחקים" וזה כבר כולל את כל שאר הדבר (מוזיקה, , וכו'). אתה תמצא שם את המפרט שמתאים לך, חוץ מהעכבר. העכברים שם הם כמעט תמיד נראה לי אופטיים, תבקש מהחנות עכבר לא אופטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...