מחשב חדש...לחכות או לא לחכות??!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש...לחכות או לא לחכות??!!

nutty

Recommended Posts

:hi:

אבא שלי מסכים לקנות מחשב חדש

הוא רוצה שאני אכין מפרט של המחשב החדש, ואז נתפשר....

יש לכם מפרט טוב ???

המחשב מיועד למשחקים ומוסיקה ועבודה ואינטרנט והכל.......

אבא שלי רוצה שקודם אני ארשום מה אני רוצה ורק אחרי זה נשנה את הדברים בהתאם לתקציב ולמוצרים שיש...

הבעיה היחידה היא שהוא לא רוצה עכבר אופטי, בטענה שזה יכול להזיק (הלייזר)...

ועוד משהו: האם כדאי לחכות למעבד החדש של אינטל??? (intel 4 northwood)

בבקשה תעזרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה צחוק הקרן אינפרא אדום מהי כבר יכולה לעשות לי יש

עכבר אופטי של GENIUS והא לא עושה שום דבר (הוא לא נושך :lol:)

והעכברים הכי טובים היום הם אופטים אז לא צריך לדבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

בוא נגיד ככה... מהירות המעבד שלך בשיתוף עם כל הכרטיסים בפנים (מעל 1.5 ג'יגהרץ אני משער...) היא זאת שיכולה לסרטן ולא העכבר.

:)

כמובן שאני מקצין כי לא אצל כולנו, המחשב נמצא בצמוד לגוף...

אני מקווה שאבא לא קורא את זה אחרת הוא עלול עוד לוותר על קניית המחשב.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם מדברים אליו כאילו הוא מבין. הוא בטח לא יודע מזה זה .

1. בקשר לעכבר האופטי, כמו שאמרו פה זה לא לייזר. קרן אינפרה אדום, זה לא כמו הלייזר שיש בעטים המעצבנים האלה (זה מסוכן, וחבל שילדים קטנים לא מבינים את זה).

2. יש היום פנטיום 4, שמיוצר על ידי אינטל כמו שאתה יודע. יש היום גם חברה מתחברה באינטל, שקוראים לה . היא מייצרת מעבדים יותר זולים במחיר, אבל יותר מהירים מהמעבדים של אינטל באותה מהירות שעון. כרגע המעבד הכי חזק שיש לAMD נקרא Athlon XP 1900+ שעובד במהירות שעון של 1.6GHz אבל מעשית היא מגיע לביצועים של פנטיום 4 2GHz. בנוסף המעבדים של באים עם זכרונות DDR מהירים. לכן מי שמבין בחומרה היום בדרך כלל קונה , מי שקונה זה מי שיש לו עודף כסף, ואינטל בדרך כלל מנצחים את AMD (אם בכלל, אבל זה קורה) רק במעבדים הכי הכי חזקים שלהם שעולים בדרך כלל 500 דולר רק על המעבד כך שמעשית אף אחד לא קונה אותם.

אחרי שתגיד לנו את התקציב שלך אפשר יהיה לתת לך מפרט, או שתסתכל במפרטים המוכנים של האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה איפרה אדום אתם לא הייתים רואים את זה (אתם יודעם עין האדם רואה רק בטווח האור הנראה) זה כן דיודת ליזר אבל לא מסוכנת כלל

זה לא , והאור האדום שאתה רואה למטה זה לא האינפרא אדום, אלא רק אור שמאיר את המשטח.

אגב, למי שאמר שאבא שלו מפחד מהלייזר, תגיד לו שזה אינפרא אדום כמו שיש לו בכל שלט רחוק בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם מדברים אליו כאילו הוא מבין. הוא בטח לא יודע מזה זה .

1. בקשר לעכבר האופטי, כמו שאמרו פה זה לא . קרן אינפרה אדום, זה לא כמו הלייזר שיש בעטים המעצבנים האלה (זה מסוכן, וחבל שילדים קטנים לא מבינים את זה).

אחרי שתגיד לנו את התקציב שלך אפשר יהיה לתת לך מפרט, או שתסתכל במפרטים המוכנים של האתר.

אני יודע כבד שזה לא לייזר!!!! אבל, אבא שלי מתעקש לקחת עכבר רגיל! :(

ובקשר לAMD - בטח שאני יודע מי זה ומה המצב בשוק היום!!!!!!!!! >:(

השאלה שלי היא אם לחכות למעבד החדש של - אם הוא יהיה יותר טוב מפנטיום 4?????!!!!!!

ועוד משהו - בשביל מה להוציא על XP 2000 עוד כ-800 ש"ח כדי לקבל 270 MHZ יותר מאשר XP 1600???!!! הרי, 1600 זה בעצם 1.4 ו-2000 זה בעצם 1.67.... והמחיר לא מוצדק...

אבא שלי אמר לי להכין רשימה של הדברים שאני רוצה ורק אז הוא יגיד את התקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו - בשביל מה להוציא על XP 2000 עוד כ-800 ש"ח כדי לקבל 270 MHZ יותר מאשר XP 1600???!!! הרי, XP 1600 זה בעצם 1.4 ו-2000 זה בעצם 1.67.... והמחיר לא מוצדק...

נו ברור...

המעבד המומלץ הוא 1600/1700, ולא יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...