ישראל מתכננת לרכוש 100 מטוסי F-35!!! - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מתכננת לרכוש 100 מטוסי F-35!!!

Born2Kill

Recommended Posts

קודם שיסכימו למכור אותו לצה"ל ואחרי זה עד שייצרו אותו ויעבירו אז כן משהו כזה.

בינתיים השכנים שלנו סעודיה,טורקיה ולוב מצטיידים במטוסי הקרב מהדור של F35 ויכול להיות שהרוסים כשישלימו את הפיתוח של המטוס הדור הבא שלהם ימכרו אותו לסוריה ואיראן.

אסור לתת למדינות ערב כאלה שהם כל כך מתקדמים, אחרי זה זה יהיה לרעתנו :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי הוא שיחק BF2 אז הוא היה על F-35 והיה על המקום וריסס ערבים חחחחח :lol: :lol:

אבל תכלס מה תעשה עם 100 מטוסים כאלה' date=' קודם הכלכלה יותר חשובה, סתם רוצה להוציא כסף כדי לעשות פ-ו-ז-ה!!!

[/quote']

המטוס הזה באמת יכול לעצור באוויר , ותחשבו לבד למה זה טוב ... תדלוק ? והמראה ונחיתה אנכית מקלה על הטייסים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל תדלוק אווירי לא צריך לעצור.

גם אם נקנה את F35 לא נקנה את הגירסא שממריאה אנכית, נקנה רגילה.

והמראה ונחיתה אנכית מקלה על הטייסים ...

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאסיפייד כל מה שאתה אומר זה בולשיט.

מדיניות מכירת הנשק של ארה"ב לישראל לא השתנתה לרעה בשנים האחרונות (לפחות מאז היא אישרה לישראל קניית ה-F15I המתקדם, דבר שהיא לא נתנה כמעט לאף חיל אוויר אחר בעולם, רק בגירסאות "קלות") לכן אני מאמין לחלוטין שנצטייד ב-F35 באיזשהו שלב (לפי בטאון חיל האוויר שעסק בנושא ההצטיידות לא תהייה לפני 2012).

כך גם לגבי ה-F22.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

נבהיר כמה דברים.הF22 הוא בלעדי לצבא האמרקני.את הF35 מוכרים כרגע ל4-6 מדינות בערך וישראל לא נמצאת בינהם לרגע זה.

אחד התנאים למכירת הF35 הוא החתמת על איסור שינויו ואי נתינת קוד המקור שלו.

הF15I הוא סך הכל F15E עם כמה מכשירים שהחליפו-לא עניין גדול.אם תבדוק את מכירת הF16 והF15 למדינות שונות תראה שיש המון מדינות עם בגרסאות המקבילות לI ואף עולות עליהן.

באיזשהו שלב?כמובן השאלה באיזה.לרגע זה אין העניין אפילו לא עומד על הפרק מבחינת ארה"ב.כשהוא יעמוד וייצור למשלוח לצה"ל יעברו כמה עשרות שנים לדעתי 10-20.

עכשיו אני רוצה ממך רשימה של אילו דברים אמרתי שהם בולשיט כי אני יודע שלספק אותה לא תוכל דמגוג.

והמראה ונחיתה אנכית הופכים את המטוס ליותר נוח לעבודה בתנאים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך מקורות במשרד הביטחון האמריקאי אחרת אני לא ממש מבין איך אתה יכול לאמר את כל הדברים האלה בכזה ביטחון.

אתה לא יכול לדעת מה הולך בפגישות בין בכירי חיל האוויר שלנו לבין החבר'ה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=211255&highlight=F22

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=151479&highlight=F22

" גם האף-22 הוא מטוס שאנחנו בוחנים, שכן מדובר במטוס מליגה אחרת שמשנה את תמונת הקרב, אולם יש ברשותנו רק מידע מועט לגביו".
[br]פורסם בתאריך: 31.03.2007 בשעה 13:15:50

עכשיו אני רוצה ממך רשימה של אילו דברים אמרתי שהם בולשיט כי אני יודע שלספק אותה לא תוכל דמגוג.

אתה אמרת שהראפטור עולה 200-300 מליון דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך מקורות במשרד הביטחון האמריקאי אחרת אני לא ממש מבין איך אתה יכול לאמר את כל הדברים האלה בכזה ביטחון.

אתה לא יכול לדעת מה הולך בפגישות בין בכירי חיל האוויר שלנו לבין החבר'ה שם.

כן יש.מה שכיף בארה"ב זה שזכות הציבור לדעת מאוד מפותחת שם את כל הפרטיים מפרסמים.לא מפרסמים רק דברים שיש עליהם סיווג גבוה מאוד ודברים כמו אלו אין להם.

אתה אמרת שהראפטור עולה 200-300 מליון דולר.

נכון טעות שלי זה100 ומשהו התבלבלי עם האירופאיים שלהם המטוסים יקרים משמעותית יותר מהרפטור ונכנסים לטווח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ייאומן כמה שאתה איך לומר חושב שמסתירים הכל מכולם.

בארה"ב מתפרסמים רוב הדברים בסיגנון הזה.זו עובדה ואתה יכול למצוא מספיק פרטים ממקורות אמינים לחלוטין אם תחפש תיחפש מספיק.

לרגע זה שום מדינה בעולם לא מקבלת את הF22 שהוא מטוס הקרב הטוב בעולם ובלעדי לצבא ארה"ב.ואחיו הקטן F35 נמכר למספר קטן מאוד של מדינות שאושרו,השתתפו כספית וטכנולוגית בפרוייקט ואלו שחתמו על כל ההסכמיים הרלוונטים אליו.

מה שקרה כאן וזה דבר ממש לא חדש הוא שמפקד חיל האוויר או דרג בכיר אחר הביא את רצונו במטוס זה הכל.

לא מבין על מה המהומה זה כמו שאלוף יגיד שהוא היה רוצה נוסעת זה אותו משקל.הדבר הזה כבר קרה לפני יותר מחצי שנה אם אני לא טועה ועד עכשיו שום דבר לא זז בקשר לעסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו יותר מקום לפצצות אויר קרקע, הF22 ישתמש בעיקר בטילי האוויר אויר שלו לתקיפת מטרות קרקעיות, בעוד שהF35 יכול לשאת הרבה יותר פצצות אויר קרקע יעודיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...