ישראל מתכננת לרכוש 100 מטוסי F-35!!! - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מתכננת לרכוש 100 מטוסי F-35!!!

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

קראתי אתמול בעיתון מעריב שישראל מתכננת לקנות 100 מטוסי F-35, הם המטוסי הקרב הכי מתקדמים שיש בעולם.

כל מטוס עולה, תקישבו טוב טוב:כ- 47 מיליון דולר ליחידה!!!

מצטער שאין לי קישור לכך כי לא מצאתי, אם מישהו מכם יימצא אני אשמח אם הוא יישתף אותכם בכתבה.

מה אתם אומרים? האם צריכה לרכוש 100 כאלה בניגוד למצב הכלכלי?

F-35:

f-35c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כסף קטן לעומת הפיקאסו "לביא" שעלות יצורו עלה יותר מ (אתה יושב?) 2 מיליארד דולר וסיים את דרכו בתור מוצג במוזיאון.

:lol:

פיקאסו?הזבל האורגני ההוא?

2 מליארד זה לא עלות יחידה.המטוס הצבאי היקר ביותר הוא הB2 שעולה 2.2 מליארד דולר.

אם מישהו אפילו חושב שישראל תקבל F35 ב10-15 השנים הקרובות גר על הירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, היא צריכה לרכוש 100 מטוסי f35 לדעתי. בעיקר לאור המצב הבטחוני הקשה וכושר ההרתעה הצה"לי הנמוך(כנראה בצדק).

התקציב השנתי של צה"ל הוא כמעט 10 מיליארד דולר אם אני לא טועה. הוספת 100 מטוסי f35 בהשקעה חד פעמית של 5 מיליארד דולר הופכת את צה"ל אבסולוטית לצבא פי 4 יותר טוב ויותר מרתיע. מלחמה תעלה הרבה יותר.

בנוסף, 100 מטוסי f35 יאפשרו לישראל לתקוף מדינות רחוקות ביעילות, לדוגמא איראן.

שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טכנאי מסוקים בצבא ואחד הדברים שעולים לי בראש זה הביזבוז הגדול שיש עם כל המכונות האלו.

תחשבו כמה הדבר הזה עולה, כמה עולה לתחזק אותו + כח אדם. ורוב הזמן הוא יהיה בתוך דת"ק.

אני מציע לחשוב טוב לפני שקונים דברים כאלו, ובכמה כח ההרתעה שלנו יתחזק מול לוחמי גרילה של החמאס והחיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה ברור לחלוטין שנקנה את המטוס. חיל האוויר מלווה את המטוס מתחילתו לכל אורך השלבים השונים ואני משער שגם הפעם תהייה גירסא ישראלית שונה במקצת (F-35I?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטוס הזה יכול להמריא ולנחות אנכית :D ואפילו לעצור באוויר !

והוא מכין גם אחלה שקשוקה..

מה בדיוק אתה מנסה לטעון בתגובה שלך?

כי לקנות את המטוס בגלל ה"יכולות" האלה יהיה די מטומטם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום 100 כאלה, לקנות 2 נושאות קלות כמו שיש לבריטים, 20 מטוסי F35 בגרסאת STOVL, ובכסף שנשאר לקנות 4 מטוסי B52 וכמה MOABים.

ישראל לא צריכה נושאות , מה היא כבר תעשה עם נושאות מטוסים? יש אותה גישה למקומות מהיבשה בישראל למדינות העויינות לגבינו כמו שתהיה לה בגישה מהים עם נושאות , ויש יתרונות ברורים כשזה על היבשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...