סקר-שמירת כשרות בפסח.... - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-שמירת כשרות בפסח....

מוחמד היהודי

האם תשמרו כשרות בפסח?  

429 הצבעות

1. 1. האם תשמרו כשרות בפסח?

• כן,ברור..
    • לא,אני אוכל הכל בפסח..

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

זה לא שייך כי זה לא באמת משנה אם אתה רוצה להיות בהודו או אוהב חיות, כי זאת לא הנקודה.

ולא ענית לי על השאלות שלי.

זה כן שייך כי אתה נותן דבר בלי קשר למציאות.למה שלא ניתן מקרים כמו שאתה תהפוך למקלשייק גדול?

תן דוגמאות רלוונטיות.אתה לא יכול להגיד נגיד הייתי רוצה נשיא אם זה בכלל לא מה שהייתי עושה.אמרתי לך כל עוד אני במדינה דמוקרטית ששומרת על זכויות אדם אני מתכוון לעשות מה שאני רואה לנכון.אמרתי שאני הולך לשחוט פרה בהודו? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פועל על אותה אנלוגיה, שאתה לא ממש מתכוון לכבד את המקום בו אתה חיי.

החוק נגד מכירת חמץ הוא הוגן, הוא אוסר על חנויות ממכר (או יותר נכון הצגת) חמץ במקומות בהם יש רוב יהודי, אתה עדיין יכול להשיג לחם במקומות בהם אין רוב יהודי ואם אתה עצלן מידי זאת בעיה שלך. זה חוק דמוקרטי ואין לו שום קשר לפגיעה בזכויות האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק נגד מכירת חמץ הוא הוגן, הוא אוסר על חנויות ממכר (או יותר נכון הצגת) חמץ במקומות בהם יש רוב יהודי, אתה עדיין יכול להשיג לחם במקומות בהם אין רוב יהודי ואם אתה עצלן מידי זאת בעיה שלך. זה חוק דמוקרטי ואין לו שום קשר לפגיעה בזכויות האדם.

אין לך דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלך? וגם אם לא, עדיף שתסביר את הטיעון שלך לקיר, כי הוא לא עונה לך דברים מפגרים בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה של הדתיים לראות לחם בפסח? זה הורג אותם?

לא רוצה איתם שום קשר, כשאני בבית כנסת אני מכבד את המקום, וגם כשאני במקומות קדושים, אבל הם? בגלל שהם לא אוכלים לחם - אסור למכור לחם. בגלל שהם לא נוסעים בשבת - אין תחבורה בשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified, אף אחד לא כופה עליך לא לקנות לחם, ואף אחד לא כופה על אף אחד לא למכור לחם בפסח.

מקומות שמעוניינים בתעודת הכשר- מעיפים את הלחם מהמדפים בפסח. אף אחד לא כופה עליהם לרצות בתעודת הכשר.

רוצה לחם? סע למאפיה במנשיע, עושים ומוכרים לחם חופשי גם בפסח.

RK, אתה מוזמן להפסיק לנסות להסביר לו, כמו שמיני אמר, מקיר תקבל תשובות הגיוניות יותר.

edeNF- המדינה הזו נבנתה בשביל יהודים. היא מדינת היהודים, על העיקרון הזה היא הוקמה, ובגלל זה נלחמנו אלפי שנים

לא טוב לך? אתה מוזמן ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה נבנתה בשביל יהודים - אני יהודי. זה שאני לא שומר מצוות זו החלטה שלי.

אני לא מבין מה הבעיה של הדתיים, זה לא שאם ימכרו לחם יפסיקו למכור מצות, ימכרו את שניהם, וכל אחד יקנה מה שהוא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה נבנתה בשביל יהודים - אני יהודי. זה שאני לא שומר מצוות זו החלטה שלי.

אני לא מבין מה הבעיה של הדתיים, זה לא שאם ימכרו לחם יפסיקו למכור מצות, ימכרו את שניהם, וכל אחד יקנה מה שהוא רוצה

מי בדיוק יבטל לך תחוק הזה?

רוצה לבטל תחוקים הללו?תצטרף לשינוי אתה וחבריך תנתק את העם מהערכים ומהיסודות שעליו הוא נבנה ותקבל עוד מדינה כמו כולם ומי יודע מה יקרה אחר כך

במקרה הזה הייתי ממליץ לך קצת לחשוב למה בעצם אחמדינג'אד אומר שלא היה שואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי כבר- אדם ששומר לא יוכל לקנות במקום שמוכר לחם (תעודת כשרות בטח לא יהיה לו)

ולכן זה יהיה מקום רק לאוכלי לחם - האם זו אינה כפייה דתית?

אני גם חושב לריב- כתגיעו לגיל שאפשר להתביע תתבטאו - לא סתם לא נותנים לקטינים להצביע - הם אימפולסיביים מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר?

חופש מדת

שיוויון

כן אין לו שום קשר.כמה דתימוס פרמטיבוס אפשר להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה פה כפייה דתית?

אף אחד לא מחייב אותכם לאכול כשר,לא חסרות גם מסעדות של אוכל לא כשר.

סתם להאשים את הדתיים

מסורתי,שומר תמיד

אנחנו רוצים לאכול קשר וללכת עפ"י החוקים ה"פרמיטיבים" האלו,אנחנו לא שואלים אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...