סקר-שמירת כשרות בפסח.... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-שמירת כשרות בפסח....

מוחמד היהודי

האם תשמרו כשרות בפסח?  

429 הצבעות

1. 1. האם תשמרו כשרות בפסח?

• כן,ברור..
    • לא,אני אוכל הכל בפסח..

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא תבין מה זה יהדות, ושמירת תורה ומצוות, עד שאתה לא "בעסק" ממש. כמובן שזה תהליך מאוד הדרגתי וכו'. לראות בן אדם (עם כל הכבוד) שכותב שיש לנו מה ללמוד מהנוצרים, אישית נפגעתי. מהות החג זה לזכור את יציאת מצרים חחח, להנות ולהיות עם המשפחה זה בא כחלק מהחג אבל לא המהות

:lol:

אני מאמין שהוא התכוון לכתוב משהו בסגנון שיש מנהגים יהודיים שעושים סבל למקיימים אותם בניגוד לנצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה היה חוסר במצות, אתם יודעים למה?

כי דודינו הערבים קונים מצות כי אוהבים אותם, כדבריהם - יאעני אנחנא בחאבו אל מיצת כדיר מליהוד.

ומי שלא יודע לאכול, לא יודע גם איך לאכול מצה.

היהודים בדרך כלל מבעוסים בחלק שיש להם בחיים. תמיד חושבים שרע להם יותר מעמים אחרים.

עעעם-מזוכיסט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם חבר שלי שמגדיר את עצמו "כופר גאה", אמר לי:

"הא לחמא ענייה? זין! אצלנו אומרים: הא!! לחמנייה!" :smile1:

עריכה: נזכרתי שהוא גם נהג לומר שהוא שומר על אכילת אוכל כשר, אבל רק ביום כיפור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת חזיר עם חזרת על פרוסת לחם שחור בפסח. ניאם-ניאם טעים :xyxthumbs:

ואם ברצינות, אני יכול להסתדר בפסח בלי לחם ואת החזיר אני לא כל כך אוהב אבל עוד יותר אני לא אוהב כשקבוצת דפקטים :screwy:חרדים מנסה להכתיב לי מה מותר ומה אסור לאכול. פרופ' הר-סגור אמר נכון " דינוזאורים שחורים ". מנסים להכריח את כולם לחיות על פי הכללים הדבילים שלהם. לחם בפסח, חזיר בשבת וגם ביום כיפור אני משחק קצת עם המחשב ושילכו כל הדוסים הנכבדים לה**ין. :hat: הרבה יותר חשוב להיות בן אדם טוב, אחד שעוזר לאנשים, מאשר אחד ששומר "מצוות" מצוצות מהאצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...