סקר-שמירת כשרות בפסח.... - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-שמירת כשרות בפסח....

מוחמד היהודי

האם תשמרו כשרות בפסח?  

429 הצבעות

1. 1. האם תשמרו כשרות בפסח?

• כן,ברור..
    • לא,אני אוכל הכל בפסח..

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שהם קיימים! מה לא שיחקת באובליביון?

המלך גיא על כאלה מילים צריך להכניס אותך לכלא

עריכה: איי איי איי... רק בHWZONE נושא על שמירת כשרות בפסח יכול להתדרדר לדיון על חדי קרן :lol:, אין, זה הפורום הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות בן אדם טוב שעוזר לאנשים זה מובן מאליו ואלמנטרי ביותר בעולם החרדי. לא כזה אתגר גדול, כי זה הערך הבסיסי ביותר. ה"מצוות המצוצות מהאצבע", מבחינת האוכלוסייה הדתית, מהוות מנהגים שנותנים קצת יותר עומק לאורח החיים של האדם, אם הוא טורח לעצור שנייה ולנסות להבין במה מדובר.

אל תתקוף אוכלוסייה שלמה בכזה אופן בוטה וגס, כשאין לך ממש בסיס לכך. זה שלך המצוות לא אומרות כלום לא אומר שהן באמת חסרות משמעות, אין לך מושג על האופן שבו הן מעשירות את חייו של האדם הדתי - שמחפש קצת יותר משמעות לחייו ממה שיש לעולם החומרני להציע לו.

אתה רשאי להתנגד לכפייה הדתית (שמלבד השירות בצבא היא לא מורגשת בכלל), אבל להתבטא באופן כ"כ גס, בוטה ושטחי - זה כבר לא מקובל לצערי.

לא מורגשת כלל? איפה אתה חי?

מה לגבי יום כיפור? נסיעות בשבת?(להזכיר מה קרה בפעם האחרונה שהעבירו שנאי של חברת חשמל בשבת כדי לא ליצור פקקי ענק?) לימוד תנ"ך ותושב"ע וכו' בבתי ספר? חוקי ההגירה והאזרחות בארץ?

להמשיך?

אף אחד לא מכריח כלום

תאמין לי שכל אחד במדינה הזאת חופשי לעשות מה שהוא רוצה

הלוואי.

"בורות היא מבורכת"

מטריקס לא זוכר איזה סרט

אלברט איינשטיין; "מרבה טיפשות' date=' מרבה אושר." (כנראה שהוא ידע על מה הוא מדבר)

אם אתה לא מאמין באלוקים מאיפה אתה יודע שאין קשר בינו לבין אהבה?

לגבי הספר...אתה מוזמן לכתוב.

[/quote']

פשוט ביותר. אלוהים לא קיים=לא יכול להיווצר בינו לבין משהו אחר, אין עם מה ליצור קשר.

אבל... אבל... אבל... הם קיימים!! :'(

נכון, גם אבק פיות. לומר את האמת, אתמול עפתי לביקור קצר בארץ לעולם-לא אצל ידידיתי הטובה טינקרבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי יום כיפור? נסיעות בשבת?(להזכיר מה קרה בפעם האחרונה שהעבירו שנאי של חברת חשמל בשבת כדי לא ליצור פקקי ענק?) לימוד תנ"ך ותושב"ע וכו' בבתי ספר? חוקי ההגירה והאזרחות בארץ?

להמשיך?

הלוואי.

פשוט ביותר. אלוהים לא קיים=לא יכול להיווצר בינו לבין משהו אחר, אין עם מה ליצור קשר.

אוי אוי הנה עוד חרטטן. :bash:

בסדר בסדר אתה צודק אתה הכי טוב רק תעזור אותי בשקט. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב אתה אותנו בשקט עם הדת שלך.

תעזוב?

מי מחזיק אותך? מי בכלל רוצה לגעת בך? :screwy:

ומאחר ואתה פה סימן שהרמה מתחילה להידרדר

וזה ה- Q שלי לעזוב. דיון נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד הפגיעה (המאוד מרגיזה לדעתי) באוכלוסייה הלא יהודית מבחינת הליכי קבורה ונישואין, כל שאר ההיבטים שהצגת זניחים מאוד.

זה כזה אסון גדול שאין בשבת? זו כפייה כ"כ נוראה עד שהיא משנה לך את אורח החיים וגורמת לך להרגיש מדוכא, רפוס, כאוב ועצוב, מסכנון שלי?

Boo Fucking Hoo.

ובאמת רחמיי על כל התלמידים המסכנים שנאלצים ללמוד תנ"ך ותושב"ע. שנייה, הנה אני מזיל דמעה. הנה. עכשיו.

הכפייה הדתית שבאמת ראויה לציון היא זו שחלה על אלו שאינם יהודים, כמו העולים הנוצרים שנדרשים להיקבר כמו כלבים בחלקה נפרדת. אבל הדיון לא עוסק בהם, אלא בחילוניים היהודים ש"זכויותיהם נרמסות". עוד שנייה אני בוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שייתקלו בחברה מהנח"ל החרדי

מה שאתה מתאר זו אנרכיה (לאורך כל טיעוניך)

ומאחורי המקלדת אתה חושב שאתה ממש גיבור גדול - אבל ממליץ לך להיזהר היו מקרים כאלה שלא הסתיימו בטוב

איומים שכאלה רק יובילו לבאן שלך מהפורום

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=232006.msg2035090#msg2035090

ממליץ לך לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...