סקר-שמירת כשרות בפסח.... - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-שמירת כשרות בפסח....

מוחמד היהודי

האם תשמרו כשרות בפסח?  

429 הצבעות

1. 1. האם תשמרו כשרות בפסח?

• כן,ברור..
    • לא,אני אוכל הכל בפסח..

Recommended Posts

יאאלה, אני לא מאמין לתוצאות הסקר! הייתי בטוח שרק משהו כמו 15% ישמרו כשרות.

כל הכבוד לכל שומרי הכשרות! חזקו ואמצו!!!

אני חייב לומר, אל תאכלו חרוסת קנוייה!! רק חרוסת ביתית תמנית של סבא / דודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, Classified, נמאס לי, הצלחת להוציא את הצד המרוקאי שבי.

אינעל ראבק תפסיק להתלונן כבר יא בכיין עם מנטליות של ילד בן 3!!!!!!!!!

אף אחד לא מטיף לך דת, אין כפיה דתית במקצוע שנקרא תנ"ך, ואתה מחרטט כל כך הרבה שפשוט מגיעה לך איזו זאפטה עצבנית לפנים.

לא לומדים קוראן בבתי הספר? אה באמת? ומה זה המקצוע "תולדות ותרבות האיסלאם"? מאיזה ספר בדיוק הם לומדים? ספר הזוהר אולי?

וגם אצלנו בבי"ס לפחות, מי שלא נכנס למגמה אלא לוקח צירוף מקצועות חייב ללמוד ערבית ובתוך זה גם קצת תרבות האיסלאם.

הספר שהם משתמשים בו- לא אחר מאשר הקוראן. טענתך הופרכה, יצאת אידיוט (בפעם ה 10000000000 על גבי הפורום הזה)

אם כל כך לא טוב לך פה, תפסיק להתבכיין ועוף מפה. במקום להגיד משהו לבית הספר בו אתה לומד לגבי המקצוע הזה שאתה כל כך מתנגד אליו, מה שאתה עושה זה להתבכיין בפורום.

לא רוצה להיות יהודי? מתעב את היהדות? אז בבקשה צא ממדינת היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מטיף לך דת, אין כפיה דתית במקצוע שנקרא תנ"ך, ואתה מחרטט כל כך הרבה שפשוט מגיעה לך איזו זאפטה עצבנית לפנים.

לא לומדים קוראן בבתי הספר? אה באמת? ומה זה המקצוע "תולדות ותרבות האיסלאם"? מאיזה ספר בדיוק הם לומדים? ספר הזוהר אולי?

וגם אצלנו בבי"ס לפחות, מי שלא נכנס למגמה אלא לוקח צירוף מקצועות חייב ללמוד ערבית ובתוך זה גם קצת תרבות האיסלאם.

הספר שהם משתמשים בו- לא אחר מאשר הקוראן. טענתך הופרכה, יצאת אידיוט (בפעם ה 10000000000 על גבי הפורום הזה)

אם כל כך לא טוב לך פה, תפסיק להתבכיין ועוף מפה. במקום להגיד משהו לבית הספר בו אתה לומד לגבי המקצוע הזה שאתה כל כך מתנגד אליו, מה שאתה עושה זה להתבכיין בפורום.

כל מילה קודש!!! בעיקר המשפט האחרון!

יש כלכך הרבה אנשים פה ( במדינה ) שצריכים לקבל מברק מהממשלה שזה מה שכתוב שם + כרטיס טיסה לאיזה מדינה שיבחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אין לי בעיה עם נוצרים או מוסלמים במדינה, שיהיו פה בכיף (חוץ מאלו שרוצים להתפוצץ עלי וכו')

רק מי שמתלונן, מתבכיין בלי סוף, ומתעב את הדת שעבורה קיימת המדינה- שיעוף מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולזה נאמר אחד מעדות המזרח.לא קשה לראות את הפרמטיביות שלך מקילומטרים.

תחזור למרוקו עדיף ותשאיר את למתורבתים.תראה מה כל "החבר'ה" שלך עשו למדינה רק נזק.

Pika007 גם לי אין בעיה עם אנשים דתיים כל עוד הם לא פוגעים בזכויות בני אדם.אתה פוגע אז תעוף לי מכדור הארץ שלי.

תקשיב לי טוב, אתה לא יהודי.

אמא שלך עלתה מלוב, לכן אתה צפון אפריקאי.

אני לא רואה בך יהודי ומעולם לא אראה.

ואתה בא לפה, למדינה שלי ותוקף אותה!

אתה בכלל לא יהודי, אני כן.

אתה בא לכאן, חי על חשבוני ו-80% מהאוכלוסייה שלך

עוסקת כל היום בדקירות.

בוא נראה את משפחות הפשע הראשיות בישראל, אוקיי?

כולם חוץ מרוזנשטיין(שהוא לא רוסי אגב) שייכים לעליות של צפון אפריקה:

אבוטבול, אלפרון, ג'רבי והרשימה עוד ממשיכה וממשיכה.

ואני יהודי טהור, צריך לעמוד מנגד כאשר העלייה שלכם תוקפת פיזית את המדינה שלי

עם סכינאות, אלימות ואינטליגנציה ששואפת למינימום האפשרי.

אז מה אם אתם דור שני או שלישי במדינה הזאת? זה נותן לך את הזכות לדקור אנשים במועדונים?

בושה וחרפה, אני היחיד שרואה שהגזע הטהור שצריך להיות בארץ הוא אשכנזים ורוסים ולא מזרחיים כמו ריקוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אין לי בעיה עם נוצרים או מוסלמים במדינה, שיהיו פה בכיף (חוץ מאלו שרוצים להתפוצץ עלי וכו')

רק מי שמתלונן, מתבכיין בלי סוף, ומתעב את הדת שעבורה קיימת המדינה- שיעוף מפה.

המדינה לא קיימת בשביל הדת.

המדינה קיימת בשביל היהדות מבחינת הגזע שלנו ומבחינת המורשת הציונית.

מבחינת הדת, היא נמצאת בסדר העדיפות הכי אחרון לשמה המדינה הזאת הוקמה.

אף אחד לא צריך לעוף מהמדינה כי אין לך מושג בהיסטוריה ואזחרות.

לגבי ציטוט שלי ש Classified הדביק פה, אני רוצה להבהיר דבר מאוד חשוב:

א. זה נלקח בכלל מדיון אחר, שבו ניסיתי להעביר למישהו כמה זה לא בסדר להכליל עדה שלמה.

ב. הוא לא ציטט את החלק בו אני מסביר שמה שרשמתי היה להדגמה של אדם מפגר.

ג. ההודעה שהוא ציטט אינה משקפת את דעותיי כלפי המגזר המזרחי לגמרי.

ד. בנושא הכשרות אני דווקא לא מסכים איתו.

לא חסר חנויות שמוכרות מאכלים לא כשרים בכל ימות השנה, כולל פסח.

ויום כיפור זה רק יום אחד, הדבר לא כזה ביג דיל מבחינתי.

תאמין לי שאם ממש תרצה לקנות לחם, לא תעבוד קשה, רק תגיע לסניף "טיב טעם" הקרוב...

תאמין לי שלא רק לחם הם מוכרים שם.

אמנם יש בארץ בעיתיות בכך שדת ומדינה אינם מפורדים, אך בנוגע ספציפי לנושא הכשרות,

אני דווקא רואה שיש חופש מוחלט בנושא אכילה כשרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאלה, אני לא מאמין לתוצאות הסקר! הייתי בטוח שרק משהו כמו 15% ישמרו כשרות.

כל הכבוד לכל שומרי הכשרות! חזקו ואמצו!!!

אני חייב לומר, אל תאכלו חרוסת קנוייה!! רק חרוסת ביתית תמנית של סבא / דודה :D

רוב האנשים פה הם מתחת לגיל 18 כלומר אם ההורים שומרים אז גם הם יצתרכו לשמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולזה נאמר אחד מעדות המזרח.לא קשה לראות את הפרמטיביות שלך מקילומטרים.

תחזור למרוקו עדיף ותשאיר את למתורבתים.תראה מה כל "החבר'ה" שלך עשו למדינה רק נזק.

Pika007 גם לי אין בעיה עם אנשים דתיים כל עוד הם לא פוגעים בזכויות בני אדם.אתה פוגע אז תעוף לי מכדור הארץ שלי.

כל מה שחסר לנו זה שתצא עכשיו בקריאות זיג הייל ותנסה להקים רייך חדש, זה נראה שאתה כבר בחצי הדרך.

אתה עושה הכללות בכזו פשטות שזה מדהים. מעניין איך אתה "רואה פרימטיביות של אנשים מקילומטרים", מצחיק. אתה לא מכיר אותי, לא יודע מי אני ומה אני, ובטח שלא מודע לרמה שלי. אם אתה מנסה להסיק משהו מהודעות של אנשים בפורומים, אני מציע לך, כמו שאחד האנשים פה אמר- "תתאשפז"

ומה זה "החבר'ה שלי"? אתה כל כך עיוור שקשה לך לראות שהשטות הזו של "עארסים" כבר מזמן לא "בלעדית" לעדות המזרח? חסרים רוסים/אירופאים/אמריקאים ושאר ירקות שאימצו לעצמם את תרבות העארס המצוי?

ומי בדיוק הבטיח לך שאני עארס, מסתובב עם עארסים, או בכלל סובל אותם?

כל עדה הביאה איתה טוב ורע. רק שאתה שוכח שלמטבע יש 2 צדדים.

הרוסים למשל, הביאו איתם מדענים בחסד עליון, פיזיקאים, מתמטיקאים, ועוד, אבל גם פיתחו את הפשע המאורגן בארץ לרמות חדשות. וככה מכל צד.

ורגע, אם אני בן אדם, במקרה בן אחת מעדות המזרח, מה אתה בדיוק? הוהנהיים? אתה איזשהו יצור עליון?

אתה בנאדם, פשוט ממקום אחר. אתה חושב שאתה יותר טוב? הפתעה: אתה טועה.

אגב, אני יליד הארץ, את המדינה הזו אני אוהב ומוכן לתרום לה, לא כמוך שמתבכיין על כמה רע לו פה ושטויות. אז למה בדיוק שאני אחזור למרוקו? בלי ה "פרימטיבים" האלו לא הייתה לך מדינה, מי בדיוק נראה לך שמשרת בגבעתי/גולני/כל היחידות שאוכלות חרא ונדפקות בחזית עם ימ"ח ריק? סמל רוזנר? לא, סמל פדידה. איפה רוזנר? במשרד שותה קפה, בד"כ. אתה כפוי טובה, אטום, גזען, עיוור, ובעל תסביך עליונות נוראי ולא מוסבר.

נראה לי שהטינה שאתה נוטר לעדות המזרח היא כי איזה עארס בכתה ג' הרביץ לך שהיית קטן. תתגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יישר כוח!! :xyxthumbs:

(חח גם אני מרוקאי)

והבנאדם גיזען מתוך שיעמום ישבתי לקרוא את הדיון והוא פשוט מטומטם...ואם כבר מישהו צריך לחזור לאנשהו זה הוא...

כול כך לא טוב לך פה?! עוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שחסר לנו זה שתצא עכשיו בקריאות זיג הייל ותנסה להקים רייך חדש, זה נראה שאתה כבר בחצי הדרך.

אתה עושה הכללות בכזו פשטות שזה מדהים. מעניין איך אתה "רואה פרימטיביות של אנשים מקילומטרים", מצחיק. אתה לא מכיר אותי, לא יודע מי אני ומה אני, ובטח שלא מודע לרמה שלי. אם אתה מנסה להסיק משהו מהודעות של אנשים בפורומים, אני מציע לך, כמו שאחד האנשים פה אמר- "תתאשפז"

ומה זה "החבר'ה שלי"? אתה כל כך עיוור שקשה לך לראות שהשטות הזו של "עארסים" כבר מזמן לא "בלעדית" לעדות המזרח? חסרים רוסים/אירופאים/אמריקאים ושאר ירקות שאימצו לעצמם את תרבות העארס המצוי?

ומי בדיוק הבטיח לך שאני עארס, מסתובב עם עארסים, או בכלל סובל אותם?

כל עדה הביאה איתה טוב ורע. רק שאתה שוכח שלמטבע יש 2 צדדים.

הרוסים למשל, הביאו איתם מדענים בחסד עליון, פיזיקאים, מתמטיקאים, ועוד, אבל גם פיתחו את הפשע המאורגן בארץ לרמות חדשות. וככה מכל צד.

ורגע, אם אני בן אדם, במקרה בן אחת מעדות המזרח, מה אתה בדיוק? הוהנהיים? אתה איזשהו יצור עליון?

אתה בנאדם, פשוט ממקום אחר. אתה חושב שאתה יותר טוב? הפתעה: אתה טועה.

אגב, אני יליד הארץ, את המדינה הזו אני אוהב ומוכן לתרום לה, לא כמוך שמתבכיין על כמה רע לו פה ושטויות. אז למה בדיוק שאני אחזור למרוקו? בלי ה "פרימטיבים" האלו לא הייתה לך מדינה, מי בדיוק נראה לך שמשרת בגבעתי/גולני/כל היחידות שאוכלות חרא ונדפקות בחזית עם ימ"ח ריק? סמל רוזנר? לא, סמל פדידה. איפה רוזנר? במשרד שותה קפה, בד"כ. אתה כפוי טובה, אטום, גזען, עיוור, ובעל תסביך עליונות נוראי ולא מוסבר.

נראה לי שהטינה שאתה נוטר לעדות המזרח היא כי איזה עארס בכתה ג' הרביץ לך שהיית קטן. תתגבר.

א. פשע מאורגן היה בארץ גם לפני העלייה הרוסית.

על משפחת ג'רבי שמעת? אלרפון? אבוטבול?...אני לא בא להגיד שמרוקאים פושעים יותר מרוסים או להיפך.

יש גם את רוזנשטיין, אמנם הוא אכשנזי, אבל לא רוסי.

אז אין לך במה להאשים את העלייה הרוסית בפיתוח התחום הזה בישראל, כי הוא היה קיים גם קודם(רמות חדשות? אלו רמות בדיוק?)

ב. בתור מישהו ששירת חלק מהשירות שלו ביחידה קרבית, אני חייב לציין שראיתי הרבה יותר סמל בוריס, אנדריי ודימיטרי מסמ"ל פדידה, אוחנה או אבוטבול.

אז מה שאני בא להגיד זה שוב, אל תכליל. כי כמו שאמרת, יש לכל דבר 2 צדדים וחרא בא מכל הצבעים.

ג. תשמע, לסמל רוזנר יש קומבינות כי אבא שלו שירת באותו יחידה עם האלוף בצה"ל שעכשיו אחראי על רוזנר.

אבל אבא של פדידה היה נהג :) אז למי יהיו יותר קומבינות? לרוזנר או לפדידה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזו יחידה קרבית, אתה מוזמן להסתכל על מה שהולך בצנחנים S:

ולא אמרתי חס וחסה שהעליה הרוסית יצרה את הפשע המאורגן, אבל בהחלט פיתחה אותו. (שים לב שלא שכחתי לציין טוב מאוד את הצדדים הטובים שהביאה העליה הזו איתה)

בכל מקרה, זו ממש לא הנקודה, הנקודה שלי הייתה שהאידיוט צריך לקבל את העובדה שכל עדה מביאה איתה טוב ורע, ושלא יתחיל עם הגזענות שלו להאשים מקום אחד, זו מנטליות אידיוטית, הוא כבר גובל במדיניות נאצית. מה שחסר זה שיתחיל לנסות לרכז את בני עדות המזרח במחנות.

ועוד יותר מעצבן אותי שמשום מה נכנס לו לראש שהוא איזה יצור עליון ויותר טוב מאחרים.

חוץ מזה, על מי היה לצחוק אם לא היה לנו אסי wעknin

P:?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...