Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי

אולי תוכלו לעזור לי בהגדרות משחק רשת c&c 3 kain edition...(אם זה לא יתאים לפה אני אנסה בפורום רשתות)

אני מנסה לשחק עם חבר דרך ביננו

החיבור עצמו נעשה בצורה חלקה ובלי בעיות,

הצרות מתחילות במשחק עצמו

באופציה למשחק lan יש אפשרות לבחור ביו כמה ip כשלכל אחד מאיתנו יש אופציות שונות ולאו דווקא זהות

קורה למשל שהמארח לא רואה את האורח אבל האורח כן רואה את המארח או שהאורח לא מצליח להכנס למשחק ומקבל timed out

ניסנו המון (המון!) אבל לא הולך...(פעם אחת כן הצלחנו אבל מרוב התלהבות שיחקנו עד אמצע הלילה ולמחרת אף אחד מאיתנו לא זכר את ההגדרות שכן עובדות)

+

ישנה אופציה של send delay למה זה?

כל עזרה בענין הנ"ל תתקבל בברכה,

(לשנינו מחשב יחיד חיבור ישיר ובלי רואטר וכו')

(*כן המשחקים מקוריים ולא אנחנו לא משחקים דרך השרת של ea -רק אם לא תהיה ברירה כאמור, ענין ה זו מסורת ארוכה ונוחה בשבילנו)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל לא...

vpn עובד מעולה יש מדריך בפורום להגדרות-ממש קל ומהיר.

אתה ממש מצחיק אתה יודע?

מה כל כך עובד מעולה בזה אם אתם לא מצליחים לעשות משחק כמו 2 בני אדם ?

עם ההמצ'אי הכל עובד מושלם, מהיר וללא תקלות. גם אם יש לך לא מקורי, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מצחיק אתה יודע?

מה כל כך עובד מעולה בזה אם אתם לא מצליחים לעשות משחק כמו 2 בני אדם ?

עם ההמצ'אי הכל עובד מושלם, מהיר וללא תקלות. גם אם יש לך לא מקורי, אגב.

מה הסיפור שלך? ולמה אתה מספים את הת'רד? אם אין לך משהו מועיל להגיד לך תריץ את המונה שלך במקום אחר

עובד מעולה הכוונה שזה עובד בכל המשחקים וכשלעצמו חיבור ישיר זה עדיף על תוכנות צד שלישי

אבל ב c&c 3 יש בעיות בהגדרות במשחק עצמו לא בחיבור ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה מפריע לכם לנסות את ההאמצ'אי? זה לא מבזבז לכם משהו. זה שזה תוכנת צד שלישי לא אומרת שזה לוקח לכם תעבורת אינטרנט/מקום במחשב(לוקחת כן אבל בצורה כל כך מינורית שגם על 512 מגה לא מרגישים את זה).

וממש אכפת לי מהמונה שלי :kopfpatsch: ולפי דעתי מה שאמרתי היה מאוד מועיל. זה שאתה לא השכלת להבין מזה שומדבר זאת בעיה שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה מפריע לכם לנסות את ההאמצ'אי? זה לא מבזבז לכם משהו. זה שזה תוכנת צד שלישי לא אומרת שזה לוקח לכם תעבורת אינטרנט/מקום במחשב(לוקחת כן אבל בצורה כל כך מינורית שגם על 512 מגה לא מרגישים את זה).

וממש אכפת לי מהמונה שלי :kopfpatsch: ולפי דעתי מה שאמרתי היה מאוד מועיל. זה שאתה לא השכלת להבין מזה שומדבר זאת בעיה שלך..

:kopfpatsch:

אז מה מפריע לך להוציא 200 שקל על משחק שאתה אוהב ולשחק כמו בנאדם ברשת בלי שום תוכנה שמבזבז לך תשניות בחיים :screwy: ;d...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אתה זה העולם שדפוק, שחרר אותי ואת התובנות שלך ואל תגיב להודעות שלי אתה מסיט את הדיון ואני מעונין בתשובה ממי שמבין בנושא, חלאס!

חזרה לרשת

למי שנתקל בבעיה ב c&c 3 במשחק בחיבור ישיר(כבל או vpn) ויודע איך לפתור או מכיר טוב את ההגדרות במשחק עצמו

אשמח לעזרה בענין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אז מה מפריע לך להוציא 200 שקל על משחק שאתה אוהב ולשחק כמו בנאדם ברשת בלי שום תוכנה שמבזבז לך תשניות בחיים :screwy: ;d...

מה זה קשור?

אני בכלל לא משחק במשחק הזה. אני גם לא ממש אוהב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...