Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם משהו שחשבתי עליו עכשיו: באונליין, כשאחד השחקנים נוטש את המשחק, לא עדיף שבמקום שהשותף שלו יקבל את כל מה שהיה לו, מחשב ישחק במקומו? הרי זה די קשה לשחק בתור 2 שחקנים ולא ממש קל לנהל 2 חזיתות... את הקושי של המחשב(brutal/hard/medium) יקבעו ע"פ הINCOME RATE PER MIN והkill/death של השחקן עד אותו רגע. לא היה עדיף ככה? מעניין אותי לשמוע מה אתם חושבים. אני כמובן מעדיף את האופציה שבה המחשב משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מבריק! :xyxthumbs:

אני כל-כך מסכים איתך, הרי אי אפשר לנהל 2 בסיסים במקביל. ככה שאתה רק מקבל עוד עומס עליך.

הבעיה הזאת מטרידה הרבה אנשים ואתה לא הראשון שמתלונן עליה.

הרעיון שהצעת מציע סיכוי, ואולי די טוב, להתמודד כנגד 2 היריבים.

אני חושב באמת שכדאי שתשלח אימייל ל-EA ותבקש את דעתם בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך אגוז הרעיון שלך לא בר ביצוע בגלל שהשחקן שיוצא כבר לא מחובר ולכן אי אפשר לתת למחשב שלו לבצע את ההרצה של הAI.

מה אם לבין הזוג שלו אין מחשב מספיק חזק ע"מ להריץ גם את הAI שיחליף את השחקן האנושי.

בקיצור, אי אפשר באמצע משחק להפיל על מישהו להריץ עוד ובנוסף אני לא חושב שהAI יודע להתחיל מאמצע משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך אגוז הרעיון שלך לא בר ביצוע בגלל שהשחקן שיוצא כבר לא מחובר ולכן אי אפשר לתת למחשב שלו לבצע את ההרצה של הAI.

מה אם לבין הזוג שלו אין מחשב מספיק חזק ע"מ להריץ גם את הAI שיחליף את השחקן האנושי.

בקיצור, אי אפשר באמצע משחק להפיל על מישהו להריץ עוד ובנוסף אני לא חושב שהAI יודע להתחיל מאמצע משחק.

טכנית אפשר לפתור את זה די בקלות: המחשב של השחקן שיש לו מחשב הכי חזק יקבל עליו להפעיל את הAI(אפשר לבדוק בקלות כי כשנרשמים לEA יש סקר על המחשב שלך) או שמחשב כלשהו של EA יכנס למשחק ויחליף את זה שיצא...

ואני די בטוח שAI יכול להתחיל מאמצע משחק. אחרת היתה בעיה גדולה עוד יותר. 2 זוגות של מחשב+בן אדם ואחד השחקנים יוצא באמצע? אני משער שהמחשב מקבל את השחקן שלו. אם לא - אז זו באמת יכולה להיות בעיה. אבל למה לנו לעשות לעצמנו כאב ראש? שEA יפתרו את זה.

רעיון מבריק! :xyxthumbs:

אני כל-כך מסכים איתך, הרי אי אפשר לנהל 2 בסיסים במקביל. ככה שאתה רק מקבל עוד עומס עליך.

הבעיה הזאת מטרידה הרבה אנשים ואתה לא הראשון שמתלונן עליה.

הרעיון שהצעת מציע סיכוי, ואולי די טוב, להתמודד כנגד 2 היריבים.

אני חושב באמת שכדאי שתשלח אימייל ל-EA ותבקש את דעתם בעניין.

אני באמת חושב שאני אבדוק אם כבר כתבו על זה משהו בפורומים של EA, בנתיים נקווה לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה =

האם אפשרי לשחק דרך המאצ'י? אבל למשל אחד שיש לו מקורי ואחד שלא, זה אפשרי לשחק יחד?

כן, זו אמנם לא המטרה של התוכנה, אך בהחלט ניתן לשחק גם עם עותק לא מקורי של המשחק.

ויותר בפירוט:

התוכנה מדמה בין השחקנים (למרות שהחיבור הוא באינטרנט).

כך שאם יצא לך לשחק ברשת בבית- אתה כבר יודע שמשחק תומך גם בעותק לא מקורי.

דרך המאצ'י השחקנים נפגשים ב-C&C במסך הרשת, כל עוד הם מחוברים לתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן להחיות קצת את הקהילה...

ובזאת אני גאה להכריז- על ארגון משחק בערב!

כל המעוניינים להגיב, השעה המתוכננת 21:00.

כרגע משתתפים בפשע:

1) אני (G-Man)

2) ניר (Skeleton)

3) דביר (Terjen) *יאחר קצת

4) אריק (Kidney_StonE) *אם ברק יחליטו להפסיק להתעלל בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...