"אל תשליכיני לעת זיקנה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אל תשליכיני לעת זיקנה"

rk666

Recommended Posts

המדינה הזאת, שאמורה להיות "אור לגויים" בינתיים מתנהגת יותר כמו "עורלה גויים".

הרופאים פה כל כך מזלזלים בזקנים אומרים "הכל בסדר", זאת ועוד שהכל לא בסדר, איך הגענו למצב כזה שרוצים שהזקנים שתכלס בנו את המדינה הזאת נזרקים לכלבים? ערכים יהודים עלק, הפכנו לאסקימוסים.

אני מדבר על אינספור כתבות שהתפרסמו בעבר ועכשיו אני רואה את זה מהצד, איך הגענו לדבר כזה? איך הדרדרנו לזילות בחיי אדם?

זה לא חייב להיות ככה, זה מצער אותי עד ייאוש, המצב במדינה על הפנים, ולא לא בגלל ה"גויים" אלא דווקא בגלל היהודים ה"כשרים".

כשר כשר אבל מסריח.

תיהיו בריאים ותנסו לא להיות זקנים

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח את הנכים. עכשיו בגלל מחסור במקומות חניה לנכים, משרד התחבורה, ברוב גאונותו, החליט לקחת תוי חניה של נכים מן הנכים שהוא לא רואה בהם "נכים מספיק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון מטומטם לשלול תווי חנייה לאלה שאינם נכים מספיק.

בכל מקרה גם בניצולי שואה לא מטפלים ומי שלא הצליח להוכיח שהיה בשואה נשאר עם קצבת זקנים של 1300 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירוקרטיה וחוסר בביקורת עצמית של שרותי הרווחה.

מינויים של אחשל דודשל

באמת לא חסר סיבות...

עד שאתה לא דופק על הראש של הפקידה לא תוציא ממנה שום דבר, כי השיקול שלה זה לתייק מסמך או לתת לזקן להרקב... ואם יש צעקות אז השיקול הוא של לחטוף מכות מול תיוק... ומה לעשות שלא לכל הזקנים יש כוח לצעוק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושימו לב שמדי כמה שנים, מעלים את גיל הפנסיה.

אני מתחילה לחשוש שביום בו אני אזדקן, לא תהיה כלל פנסיה. :-\

למה לא תהייה?

תהיה פנסייה, אבל היא תהייה לאנשים בגיל 167 ומעלה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל המוזיאונים, גם "יד ושם" מקבל תקצוב ממשרד התרבות, אלא ש"יד ושם" הוא קודש הקודשים של כל המוזיאונים בארץ ותמיד יוזרמו אליו סכומי עתק וכל כמה שנים הם יביאו אמן פלצן אחר שייצור שם "פסל" ש"ינציח" את השואה (או חוסר הכשרון שלו) ויקבל על כך הרבה הרבה כסף שהניצולים היו צריכים לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושימו לב שמדי כמה שנים, מעלים את גיל הפנסיה.

אני מתחילה לחשוש שביום בו אני אזדקן, לא תהיה כלל פנסיה. :-\

צריך להפקיד משהו לקרן פנסייה על מנת שתהיה לך פנסייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל חשוב שכדאי שתזכרו טוב טוב: אם אתם רוצים לחיות בכבוד, כדי שאתם ויקיריכם תגדלו ותזדקנו בכבוד מינימאלי, אתם צריכים לעבוד קשה. כי ואורח חיים נורמאלי בארץ הזו עולים הרבה מאוד כסף.

והיום הזה יגיע, תסמכו עליי(למרות שאני לא מאחל זאת לאף אחד, זו המציאות לצערי), אותו יום בו תבינו שההורים שלכם לא יכולים להזדקן בכבוד בארץ בלי שתדאגו להם, או אותו יום בו תתחילו לשים לב איך שהסבא והסבתא ילכו ויתפוגגו לכם מול העיניים, אלא אם כן למשפחה שלכם יש מספיק כסף כדי לעבור את כל מחסומי השחיתות והבירוקרטיה בדרך לטיפול נאות בקשישי המשפחה.

ורוב הסיכויים שקשישי המשפחה יזדקקו לטיפול, וטיפול יקר - טיפול שלא תמיד נמצא בסל התרופות, לא תמיד מסופק ע"י ביטוח לאומי, ולא תמיד מכוסה ע"י פנסיה וקצבאות. הסיבה לכך היא שבחברה שלנו אין כבוד לזקנים או לזולת באופן כללי, והחיים בחברה שלנו גובים מחיר בריאותי ונפשי לא קטן גם מהצעירים והבריאים ביותר, ולכן על אחת כמה וכמה לגבי זקנינו.

כסף אולי לא הדבר החשוב ביותר, אבל בישראל הוא הדבר השני החשוב ביותר. כי בחברה הדקדנטית שלנו, זה האמצעי היחיד שבאמת יכול לשמור על יקיריכם בחיים בצורה מכובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...