אין כניסה לקטינים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין כניסה לקטינים

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב-ד-י-ו-ק :yelclap:

מנבחרינו הבחירים (לא נאה לח"כ במעמדו להיות עם קטינים בפאבים - שחס וחלילה לא יכפה את עצמו על קטינה בטעות אלא רק על מישהי מעל 18)

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=832612&contrassID=4&subContrassID=0&sbSubContrassID=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי פעם אחת בחיי למועדון ואני מחלק אותה ל3 חלקים:

פעם ראשונה.

פעם אחרונה.

ופעם אחת יותר מדיי.

ומאז לא הייתי במועדון שוב, אני לא מוצא שום חסך נעורים אצל מי שלא יוצא למועדון או פאב, יש המון אלטרנטיבות רק להיות יצירתיים.

יש אנשים כמוני כמוכם שאין להם כסף לפאב או מועדון, מה הם לא מבלים ? כולים משתכרים ומסתובבים ברחוב ?

מועדון הוא מקום המוני ומסוכן, כמעט בכל מועדון בכל אירוע יש מקרה של קטטה ולא צריך כדיי לגרום לחבלה רצינית.

לגבי פאסים כשאני חושב על זה, לא אסורה כניסה של קטינים בכל מקרה ? גם ככה החוק אוסר על מכירת משקאות לקטינים אז מה יש לחפש שם ?

לגבי הרשיון ... הכל אפשר, בזמן הצבא, אחרי הצבא... לא אכפת לי כל עוד אני לא אראה יותר בני 17 בהונדה שחורה מזגזגים על 180 קמ"ש באיילון (יש כמוהם כמו מגיפה).

מי שרוצה לעבוד, שיסע בתחבורה ציבורית, אני בן 23 ואין לי משלי אז מה ? לא מגביל אותי בכלל, רק קצת פחות נח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי חצי ממה שאתה אומר

(שזה בסדר כי זה מראה שאתה כותב מהלב)

די מסכים לגבי הילדים עם ההונדה

ואין שום פסול בזה שאין לך רכב

אבל לדעתי אין צורך לאסור את זה בחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם זה אומר שכמה ילדים טובים יוכלו לצאת ביום שישי בלי שאמא שלהם תקבור אותם ביום ראשון ? גם אז לא צריך לאסור את זה ?

אז למה לבן 17 אסור לשתות? הרי שנה אחרי זה הוא נושא ומגן על המולדת ובלה בלה ...

או לעשן סיגריה ? למי הוא מפריע ?

חברה מתוקנת מציבה לעצמה גבולות במקרים שישנה מתירנות יתר שגורמת לאי סדר.

באותו אופן אני הייתי רוצה שיגבילו תנועת קטינים בשעות הלילה (בארה"ב הנאורה זה נקרא שוטטות וההורה שלך יחטוף קנס אם אתה קטין ואתה מסתובב בחוץ בלילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 30

ואם הילדים שלי ישוטטו לבד בלילה אני אכנס לכלא ולא אקבל קנס ואולי גם ייקחו לי אותם :kopfpatsch:

אבל אם כל מה שאני קורא פה לאחרונה נראה לי שהם הולכים ישר למנזר (או לישיבה - לפי ההעדפות הדתיות שלכם - אין לי חשק לריב על נושא הדת וזה לא המקום)

יש בעייה באמת קשה עם המתירנות בחברה כיום והיא מאוד קשה לפתרון ומקיפה את כל שכבות הגיל והחברה

אם לא תטופל במהרה אז יהיה לנו רע ומר

באמת עדיף חוק נגד שוטטות

אבל יותר טוב להשקיע בחינוך (הורה לילד בן 17 שאין לו מילה או השפעה מה הילד עושה בלילות צריך לשנות את הגישה שלו לגבי התפקיד שלו - אם לא מאוחר מדי)

ורק אז באכיפה וענישה

ליוני - לא אתה תחטוף - ההורים שלך יחטפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^צודק.

ב-ד-י-ו-ק :yelclap:

מנבחרינו הבחירים (לא נאה לח"כ במעמדו להיות עם קטינים בפאבים - שחס וחלילה לא יכפה את עצמו על קטינה בטעות אלא רק על מישהי מעל 18)

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=832612&contrassID=4&subContrassID=0&sbSubContrassID=0

אוי ואבוי, כמה סוטים ושלוחי רסן יושבים בממשלה הדפוקה הזאת?! :o

שקודם ירסנו את עצמם, אחרי זה יגידו שהנוער אלים.

אתם יודעים איך אני עושה תמיד השוואה למדינות אחרות... באירופה, מותר לשתות מגיל 16, אבל רק בירה. גם לעשן מותר מגיל 16. כעקרון, אם ילד בן 14 ישתה, לא יעשו לו כלום וגם לא להורים שלו, כל עוד הוא לא היה מתפרע, ודווקא לא תראו שם הרבה ילדים בגיל הזה מורידים בקבוק וודקה, כמו בחצר שלי למשל. נכון, הם לא ישתו 2-3 בירות וילכו לישון (הקיבולת שלהם גדולה יותר משל נוסטרדמוס), הם ישתו 5-6, אבל הסיכויי שהם יעשו בלאגן הוא מאד נמוך. לפעמים הם שרים ועושים קצת רעש אבל לא יותר מזה, כי הם יודעים שלשוטרים שם אין שום בעיה להעיף בהם מכות רצח ואחרי זה גם להטיל קנס על ההורים. אני חושבת שזה גם עניין תרבותי. שם בירה ויין זה דבר שבשגרה, מאד זול ונגיש, ואף אחד לא עושה מזה סיפור. פה זה כמו סם ואנשים מגיבים אליו כמו לסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא כמעט ורק בתרבות לדעתי, אני לא חושב שיש בעיה עם בני נוער ששותים, נוהגים (לא ביחד), הולכים למועדנים או סתם מסתובבים בלילה.

אני חושב שאדם אלים וטיפש ישאר אלים וטיפש גם אם הוא לא ישתה.

חברה מתוקנת מציבה לעצמה גבולות במקרים שישנה מתירנות יתר שגורמת לאי סדר.

הולנד נחשבת למדינה שיש בה מתירנות יתר ופעם אחרונה שבדקתי, לא היה שם כאוס.

לדעתי צריך לשים שוטרים ליד מועדנים שיוכלו לטפל מיד התפרעויות וכך יוכלו למנוע דקירות ולעצור מיד את מי שמתפרע. צריך גם לתת להם סמכות לבדוק את רמת האלכוהול של מי שיוצא משם ולבדוק אם יש לו מפתחות לאוטו ולקחת את המפתחות משיכורים שבכוונתם לנהוג. (הם יוכלו לקבל אותם בחזרה למחורת בתחנת המשטרה הקרובה). אבל כל זה קיים רק בעולם מושלם או במדינה מתוקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שוטרים ליד מועדונים ולכל שוטר יש היום רשות לבצע בדיקת אלכוהול לנהג שהוא חושד שהוא שיכור. לגבי לקיחת המפתחות של הרכב - אולי שישבור גם את הידיים כדי לוודא שלא תוכל להעביר הילוכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שוטרים ליד מועדונים ולכל שוטר יש היום רשות לבצע בדיקת אלכוהול לנהג שהוא חושד שהוא שיכור. לגבי לקיחת המפתחות של הרכב - אולי שישבור גם את הידיים כדי לוודא שלא תוכל להעביר הילוכים?

- הם מאוד רוצים לקחת את האוטו, זה מכניס להם המון כסף (גרירה, , קנס ...).

- החוק כיום אומר, כי מי שמתנגד לבדיקת נשיפה נחשב כאילו הוא שיכור (החוק שונה), ולכן אין רשות לבדיקה אלא היא חובה.

והמרציאנו הזה בהחלט אידיוט :kopfpatsch: מזמן כבר אמרנו שלחברי כנסת אין בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...