אין כניסה לקטינים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין כניסה לקטינים

Merrymoon

Recommended Posts

אלכוהול זה לא דבר נוראי? יש אנשים שיגידו אותו הדבר על חשיש. ההבדל הוא שאלכוהול וסיגריות הם רווחיים יותר מן הסמים, בגלל זה הם נשארים חוקיים למרות הפוטנציאל לפגוע בגוף ובנפש.

תראה, גם בגרמניה למשל, חושבים שאם קטינים שותים קצת בירה זה לא סיפור. מגיל 16 מותר לך לרכוש בירה עד 10 או 11 בלילה, אם אינני טועה, זה גם משתנה ממחוז למחוז. אבל מצד שני, לא כל הורה יסכים שילדו הקטין ישתה וכל עוד הילד נמצא תחת אחריות הוריו, יש להם כל הסיבות לחשוש שהילד ישתה שלא במידה ויקרה לו משהו. רק לפני כמה זמן היתה כתבה בעיתון על מישהי בת 15 שהתאשפזה עם הרעלת אלכוהול וכמעט מתה (כי ה"חבר" בן ה-26 שלה, שהשקה אותה, לא רצה להביא אותה למיון כשהתעלפה וסחב אותה אליו הביתה. נדמה לי שגם היה דיון כאן על זה).

אף אחד לא ילך למתנ"סים? אני חולקת עליך. אני מאמינה שילדים "טובים" ילכו. יש היצע, יש דרישה. כך זה עובד. יבואו ילדים שבאמת רוצים רק לבוא, לרקוד ולהינות ממוזיקה ומחברת אחד של השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלכוהול זה לא דבר נוראי? יש אנשים שיגידו אותו הדבר על חשיש. ההבדל הוא שאלכוהול וסיגריות הם רווחיים יותר מן הסמים, בגלל זה הם נשארים חוקיים למרות הפוטנציאל לפגוע בגוף ובנפש.

אין שום דבר נורא בחשיש או מריחואנה...אם כבר - זה יותר טוב מאלכוהול

אם כבר - זה צריך להיות חוקי ולא אלכוהול שגורם להרבה יותר נזק מכל הבחינות.

domiel, מה זאת תפייסת העולם המעוותת הזאת?

גם חבר מבוגר שתבקש ממנו שיקנה לך אלכוהול יחשב כמשדל קטינים.

כזה זילזול בחיי אדם בכל נושא שהוא, כל פעם מחדש מעלים את רעיון עונש המוות. פשוט טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה על זה כתבה לא מזמן בYNET (לפני שבועיים בערך) שעישון מריחואנה עדיפה מעישון סיגריות ובטח ובטח מאלכוהול (לפי WHO).

זהו אני עובר.

בהחלט. עדיפה בכל מובן שהוא.

אין overdose, אין האנגאובר, אתה לא מתמכר לזה, ה-"high" מזה יותר חזק ואתה פשוט בנאדם טוב יותר כשאתה על ירוק\חום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתמכר אפשר לכל דבר. גם לסקס, גם לשוקולד, גם לאנשים. סביר יותר להתמכר לחשיש/מריחואנה. בארץ, רבים מן המשתמשים מחששים על בסיס קבוע ומפתחים סיבולת. אחרים פשוט לא מסוגלים לנהל אורך חיים תקין. לעומת זאת, תסעו להולנד והמסטולים היחידים שתראו שם ברחוב זה תיירים. המקומיים ברובם אחראים מספיק כדי להשתמש בזה בצורה בוגרת, אלא שממשלות רבות לא חושבות שאפשר לסמוך כך על תושביהן.

אני מעדיפה אלכוהול במידה. עם סיגריות אני מפסיקה לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתמכר אמנם אפשר לכל דבר, אבל החוכמה היא לדעת איך לגרום למשהו לא להפוך לדרך חיים, למשל עישון (מכל סוג), זה נחמד מידי פעם אבל אסור אסור אסור לגרום לזה להשתלט על החיים.

אני מודה, התחלתי לעשן מתוך סקרנות, הייתי נגד זה עד גיל 16-17 כבר לא זוכר ואז אמרתי "מעניין למה אנשים מתמכרים לזה" והתחלתי לעשן.

עכשיו הבנתי, שזה עומד להשתלט לי על החיים, זרקתי את זה, לפחות לזמן מה.

אותו דבר עם האלכוהול, זה סתם מרדים אותי, אני לא באמת מרגיש כיף עם זה, היה אסור לי לשתות תקופה ממושכת מסיבות לא רלוונטיות, אבל התחלתי לשתות, גם מתוך סקרנות חוזרת כזאת. וגם עם זה אני מפסיק עכשיו כי... פשוט זה לא כדאי, במיוחד בשבילי כרגע.

הדבר האחר מצד שני, דווקא עושה ראש סבבה, ופעם בחודש לא ממש מזיק.

ולנקודה, אני לא רוצה שהילדים שלי יעשנו, ישתו וכו', אבל אני יודע שזה יקרה מתישהו. (קודם שיהיו לי ילדים...).

יש דבר אחד שכן אני אעשה, יעשה מה שאבא שלי עשה לי, נתן לי סיגריה בגיל 13 וגרם לי לא לעשן עד גיל בערך 17. בגיל הזה אתה כבר יותר מבין מה אתה עושה והורדת כמה שנים קריטיות של עישון.

לא על הכל אפשר לשלוט, אבל על כמויות תמיד אפשר (בכל דבר), לפחות אלה עם חוט השדרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

domiel, מה זאת תפייסת העולם המעוותת הזאת?

גם חבר מבוגר שתבקש ממנו שיקנה לך אלכוהול יחשב כמשדל קטינים.

אני לא מבקש מאף אחד שיקנה לי אלכוהול, אם אני רוצה אני לוקח מהבר של המשפחה, וההורים שלי יודעים שאני אחראי מספיק לשמור על עצמי ובגלל זה הם לא נועלים את האלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתמכר אמנם אפשר לכל דבר, אבל החוכמה היא לדעת איך לגרום למשהו לא להפוך לדרך חיים, למשל עישון (מכל סוג), זה נחמד מידי פעם אבל אסור אסור אסור לגרום לזה להשתלט על החיים.

אני מודה, התחלתי לעשן מתוך סקרנות, הייתי נגד זה עד גיל 16-17 כבר לא זוכר ואז אמרתי "מעניין למה אנשים מתמכרים לזה" והתחלתי לעשן.

עכשיו הבנתי, שזה עומד להשתלט לי על החיים, זרקתי את זה, לפחות לזמן מה.

אותו דבר עם האלכוהול, זה סתם מרדים אותי, אני לא באמת מרגיש כיף עם זה, היה אסור לי לשתות תקופה ממושכת מסיבות לא רלוונטיות, אבל התחלתי לשתות, גם מתוך סקרנות חוזרת כזאת. וגם עם זה אני מפסיק עכשיו כי... פשוט זה לא כדאי, במיוחד בשבילי כרגע.

הדבר האחר מצד שני, דווקא עושה ראש סבבה, ופעם בחודש לא ממש מזיק.

ולנקודה, אני לא רוצה שהילדים שלי יעשנו, ישתו וכו', אבל אני יודע שזה יקרה מתישהו. (קודם שיהיו לי ילדים...).

יש דבר אחד שכן אני אעשה, יעשה מה שאבא שלי עשה לי, נתן לי סיגריה בגיל 13 וגרם לי לא לעשן עד גיל בערך 17. בגיל הזה אתה כבר יותר מבין מה אתה עושה והורדת כמה שנים קריטיות של עישון.

לא על הכל אפשר לשלוט, אבל על כמויות תמיד אפשר (בכל דבר), לפחות אלה עם חוט השדרה...

משהו עם שכל... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...