אין כניסה לקטינים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין כניסה לקטינים

Merrymoon

Recommended Posts

בוא, פה גדול. אני אטפל בך.

נמאס כבר מכל הערסים והצפונים ואחרים שחושבים שאנשים שונים מהם, הינם נחותים וצרייך "לטפל" בהם. מה אתם? מעין scene Nazis או משהו?

מה הפריקים האלו עשו לך? צחקו על ה-faux ונעלי הפילה שלך?

"מה זאת אומרת? Panic! At the Disco זה לא מטאל אמיתי?" :lol:

בואו נחזור לעניינינו.

מחזק.

נראה לי שאתה זה שרוצה להתבלט ולמשוך תשומת לב כשאתה מחליט שצרייך להכות אנשים שלא עשו לך מאומה.

הם בסה"כ אנשים שלא רוצים שהחברה תיראה כמו ביצים באינקובטור (אינקובטור של Fox ו-Kenvelo) והם מבטאים את עצמם בהופעה. מה קשה להבין?

לדעתם, "כולם" עושים יותר מדיי רעש מכלום. לדעתם, "כולם" שטחיים ורצים אחרי אופנות חולפות בעוד שהם (הפריקים) נאמנים לדרך החיים שלהם (או לפחות עד סוף גיל ההתבגרות). לדעתם, הם אינדיבידואלים יצירתיים בעוד ש"כולם" הם עדר.

אני לא מסמפטת את כל הפריקים, אני דיי סולדת מהיפיים ואימואים, אבל אני נוטה להסכים איתם על הדברים הנ"ל.

נשמע לי שאתה מקנא בהם... ::)

מחזק2.

זהו, למכר אחד שלי יש חבר בשוודיה שהוא פאנקיסט בשנות ה-40 לחייו והבנאדם פרופסור ומרצה באוניברסיטה לביולוגיה ואיכות הסביבה.

מה שבטוח, כשהוא מעביר הרצאה, כללללללל תשומת הלב מופנית אליו ורק אליו. :lol:

שוודיה, גרמניה, רוסיה. את מקושרת לכל העולם.

שמעי 80% מהפריקים סתם מתסתתרים מאחורי הבגדים השחורים המגעילים שלהם והם בכלל לא מאמינים במה שהם עושים.

הם תופסים פוזות ליד החברים שלהם אבל כשהם לבד הם פחדנים.

הם חושבים את עצמם הכי טובים ואת זה אני בעיקר שונא אצלהם. זה למה בכיתה חצי מהילדים יורדים עליהם.

ראיתי כמה פעמים איך הם צוחקים על ילדים אחרים ומילא זה היה בלי שהם ידעו, הם צוחקים על אנשים בפנים.!

ותאמיני לי עדיף ערסים - הם עושים קצת שמח. :yelclap:

שטויות. ואני באופן אישי מעדיף שירדו עלי בפנים ולא מאחורי הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פריקים מעוררים הכי סלידה פה כי כת הערסים השתלטה על התרבות הישראלית,והיא מהווה את הרוב.

קחו את הערסים לחו"ל הם יעוררו יותר סלידה

גם בחול זה ככה (בארצות הברית לפחות) רק ששם הערסים מתורגמים לניגס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פריקים" היחידים שמעוררים בי סלידה הם ה"ערסו-פאנקים" שהרסו את סצינת הפאנק בארץ. כבר שנתיים שאני עובדת על להביא להקות לארץ, והיום המפיק האחרון שהיה מתעסק בדברים הללו פרש, בגלל שבהופעה האחרונה של SALEM, היו כמה ערסו-פאנקים שהסתובבו בחוץ ועשו ברדק ופתחו למישהו את הראש עם בקבוק. הרבה מאד אנשים בקהילה התאמצו המון זמן להביא להקות ולעשות הופעות אבל יש אנשים שפשוט לא מגיע להם, מיעוט קטן ומחורבן שהורס לכוווווווווולם. עכשיו כנראה נצתרך להשקיע כסף מהכיס שלנו כדי לכסות הוצאות אם אנחנו רוצים הופעה, כי אף מפיק כבר לא דורך רגל בהופעה שעלולה למשוך ערסו-פאנקים. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז רוסים כאלו גדולים ושיכורים שאין להם זין לשטויות ודופקים מכות בכל מי שמעז לקפוץ מעל הפופיק. אבל אי אפשר. גם אם הקהל מתחיל להשתולל וגם אם הוא חוטף מהמאבטחים, כך או כך המפיקים של המסיבה/הופעה או האחראים עליה זוכים לבירור בתחנת המשטרה שעלול לפגוע במוניטין שלהם, לפחות, או שיטילו עליהם קנסות ויקחו את הרשיון.

לבנאדם הספציפי הזה לא היה אכפת כל כך כסף. מצידו שההכנסות יכסו את מחיר ההוצאות על המועדון ואירוח הלהקה וגמרנו, אבל הערסו-פאנקים הדפוקים האלו הוכיחו שפשוט לא מגיע להם. אם דבר כזה היה קורה בחו"ל, כל שאר הפריקים היו דופקים בהם מכות כדי שישבו בשקט ולא יהרסו לכולם, או שגם יתנו להם מכות וגם ינדו אותם כי שם לאף אחד אין זין שיהיו בבונים כאלו בסצינה שימשכו אש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir, בכל רגע פנוי את גם מתגאה בכך שאת מזיינת גברים מכות וגם חברים שלך לא בדיוק "מפרידים" כשיש קטטה - אבל אחרכך את בוכה על האלימות במדינה ובגלל שכמו שהגדרת יש "ערסו-פאנקים" עושים בעיות בהופעות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד ל"ערסו-פאנקים" אני לא מתחילה בד"כ את הקטטות ומגיבה באלימות רק כאמצעי הגנה עצמית או לחליפין שמישהו אמר משהו על התחת שלי.

מתי אמרתי משהו על חברים שלי וקטטות? רוב החברים שלי הם דיי אנשים דיי רגילים והם לא מגיעים בכלל למצבים הללו, חוץ מחברים בחו"ל אבל גם הם לא מתחילים עם אנשים סתם (חוץ מעם חיילים צרפתים וניאו-נאצים). אני מתעצבנת שאנשים בסצינה בארץ בוכים שאף להקה לא באה לארץ ואז כבר כשמישהו מתאמץ להביא אחת, או לארגן הופעה של להקה מקומית, תמיד יש את הקקות שישבו בחוץ כי הם בזבזו את הכסף לוודקה במקום לכניסה, והם יעשו בלאגן כי לא מכניסים אותם חינם (הם חושבים שמגיע להם...) ויניסו כל מפיק ובעל מועדון מהעסק. בחו"ל לא ראיתי שטויות כאלו. אם מישהו היה עושה דבר כזה היו פשוט מנדים אותו מהסצינה והוא היה חוטף בעצמו, כי אף אחד לא רוצה להיות מזוהה עם פושטק.

אני לא בוכה, למעשה אתמול פגשתי "בנאדם" שטען שהוא עשה את זה וגרמתי לו לבכות... לא שזה יתקן את הנזק שהוא גרם אבל לבאר הזה הוא כבר לא יחזור. לא מבינה מה הבעיה שלך? מפריע לך שיש בחורה שיכולה לפעמים גם לעמוד בעד עצמה? אתה מרגיש מאויים? מה אתה מחפש לריב איתי כל היום? אין לי בולבול גדול שתוכל לקנא בו אז מה הבעיה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בוכה, למעשה אתמול פגשתי "בנאדם" שטען שהוא עשה את זה וגרמתי לו לבכות... לא שזה יתקן את הנזק שהוא גרם אבל לבאר הזה הוא כבר לא יחזור. לא מבינה מה הבעיה שלך? מפריע לך שיש בחורה שיכולה לפעמים גם לעמוד בעד עצמה? אתה מרגיש מאויים? מה אתה מחפש לריב איתי כל היום? אין לי בולבול גדול שתוכל לקנא בו אז מה הבעיה שלך?

הא? אני באמת לא מבין מה הקשר בין מה שאמרת למה שאני אמרתי.

בהחלט מרגיש מאויים, בעיקר מהעובדה שאת חוזרת על המושג "קינאת פין" בכל הודעה של בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

"מרגיש מאויים"?!

כאילו, אתה חולם על זה שדריה תבוא אליך איזה לילה, תחתוך אך את הפין ותנסה להדביק אותו לעצמה?!

:lol: :lol:

על מה הדיון עכשו? (סתם לידע כללי...)

כי על מעצר המוני של קטינים הוא כבר לא... (או שכן... די איבדתי את הכיוון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מתפלא מאוד שהקול הנשי כאן בת'רד לא יוצא בעד ההצעה, הרי ידוע שמועדונים זה מקום שמכיל מדיי שבוע שרצים ומני טיפוסים שמחפשים את אותן בנות צעירות וחלשות כדיי לנצלן, במיוחד בצפון שם היה את הסיפור בשימוש בסם האונס.

בה"כ הולכים למועדון גם ככה מגיל 16-17 ... שיתאפקו שנתיים לא יזיק.

לא שמפריע לי אישית שיש קטינים במועדונים הם פשוט הרבה יותר חשופים לפגיעות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנוע חופש מקטינים לא יתקן את הבעיה. במקום זה צריך לחנך טוב יותר, כמו כל דבר אחר בחיים.

באותה הצורה אפשר למנוע מקטינים לשחק במחשב, לגלוש באינטרנט, לראות ובכלל לצאת מהבית - מי יודע עם אילו סכנות הם יאלצו להתמודד?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מתפלא מאוד שהקול הנשי כאן בת'רד לא יוצא בעד ההצעה, הרי ידוע שמועדונים זה מקום שמכיל מדיי שבוע שרצים ומני טיפוסים שמחפשים את אותן בנות צעירות וחלשות כדיי לנצלן, במיוחד בצפון שם היה את הסיפור בשימוש בסם האונס.

בה"כ הולכים למועדון גם ככה מגיל 16-17 ... שיתאפקו שנתיים לא יזיק.

לא שמפריע לי אישית שיש קטינים במועדונים הם פשוט הרבה יותר חשופים לפגיעות ככה.

זה לא שבגיל 18 מפתחים חסינות לסם. לא רק קטינות נאנסו בעזרת הסם הזה, אלא גם בגירות. תחשוב רגע... אם היה לה שכל לבקש שהברמן יפתח לה את הבקבוק מול העיניים / ימזוג, במקום לחשוב "יאללה, הטיפוס הזה שרק עכשיו הכרתי, יקנה לי שתיה, איזה כיף לי", זה יכל להמנע. מצד שני, גם אם הדלת לא נעולה זה לא אומר שמותר לבוא ולשדוד, נכון? העבריינים האמיתיים הם אלו שמכניסים סמים למועדון, מוכרים אלכוהול לקטינים או משדלים אותם לשתות/להשתמש בסמים - לא הקטינים.

ילדים לא יפסיקו לנסות להתפלח למועדונים. גם אם ישימו עוצר כמו בארה"ב זה לא יעזור. אני אפילו חוששת שזה יגרור תגובת נגד חריפה. אם אתה רוצה, אתה מוזמן לנעול את הילדים שלך על סורג ובריח (כשיהיו, אם יהיו, רחמים עליהם) אבל לא כולם יכולים/רוצים לעשות זאת. אני, הלוואי עליי ילדים חננות שישבו ישחקו D&D בשישי בערב, אבל רוב הילדים לא כך ולא תוכל לשנות את זה. מה כן, אם תנועות נוער ומתנ"סים יארגנו מסיבות משלהם בסופי שבוע, עם השגחה, בלי אלכוהול ואבטחה כשירה, זה יכול להוות פתרון, גם אם חלקי.

ואל תתלבש "על הקול הנשי", בינתיים לא אני נשמעת כאילו יש לי מחזור. הטיעונים שלך שווי ערך לאלו של ה"מומחים" שטוענים שמשחקי מחשב כמו הופכים ילדים לאלימים. זה כמו לטעון שמי שהיה משחק PACMAN לפני 20 שנה, אוכל כל מה שנקלע בדרכו. משחקי מחשב נועדו לשרוף זמן, לא מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הייתי למשל בheavy metal monsters לא היו הערסים האלה לכל מי שלא היה כסף(או כרטיס) נשאר בחוץ בשקט ואלה שעשו בעיות היה מאבטח שהעיף אותם משמה...

לא היה שום פציעות או משהו כזה (החרימו חגורות ניטים למיניהם ואפילו מפתח ברגים) והכל היה נחמד

בהופעה שהקהל היה מתקרב מידי לבמה היו 3-4 מאבטחים שפשוט דחפו אותנו בחזרה אחורה(הפכנו את זה למשחק.. המאבטח אשכרה חייך כל פעם שהוא זרק אותנו אחורה)

--

לסיכום- היה נחמד לא היו פציעות (אפילו בפוגו שמישהו נפל ישר היו קופצים 4-5 אנשים ועוזרים לו לקום (חס וחלילה שמישהו ידרוך עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יתנו עונש מוות לכל בן אדם שתופסים שהוא משדל אנשים לקחת סמים או נותן לקטינים אלכוהול זה יסדר את כל הבעיה.

לא יהיה בן אדם אחד שינסה לעשות את זה.

אף אחד לא ילך למסיבות של מתנסים, ואלכוהול זה לא דבר נוראי, גם לקטינים, אני למשל שותה אבל במידה מסויימת. (אני אף פעם לא השתכרתי מבלי שרציתי וגם את זה עשיתי רק איזה פעם אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...