אין כניסה לקטינים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין כניסה לקטינים

Merrymoon

Recommended Posts

בוא, פה גדול. אני אטפל בך.

נמאס כבר מכל הערסים והצפונים ואחרים שחושבים שאנשים שונים מהם, הינם נחותים וצרייך "לטפל" בהם. מה אתם? מעין scene Nazis או משהו?

מה הפריקים האלו עשו לך? צחקו על ה-faux ונעלי הפילה שלך?

"מה זאת אומרת? Panic! At the Disco זה לא מטאל אמיתי?" :lol:

בואו נחזור לעניינינו.

לכי לישון.

לא חושב שכל מי ששונה ממני צריך לטפל בו אבל בפריקים - כן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שאתה זה שרוצה להתבלט ולמשוך תשומת לב כשאתה מחליט שצרייך להכות אנשים שלא עשו לך מאומה.

הם בסה"כ אנשים שלא רוצים שהחברה תיראה כמו ביצים באינקובטור (אינקובטור של Fox ו-Kenvelo) והם מבטאים את עצמם בהופעה. מה קשה להבין?

לדעתם, "כולם" עושים יותר מדיי רעש מכלום. לדעתם, "כולם" שטחיים ורצים אחרי אופנות חולפות בעוד שהם (הפריקים) נאמנים לדרך החיים שלהם (או לפחות עד סוף גיל ההתבגרות). לדעתם, הם אינדיבידואלים יצירתיים בעוד ש"כולם" הם עדר.

אני לא מסמפטת את כל הפריקים, אני דיי סולדת מהיפיים ואימואים, אבל אני נוטה להסכים איתם על הדברים הנ"ל.

נשמע לי שאתה מקנא בהם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהייתי בלונדון וישבה לידי וליד חבר שלי בחורה עם פאנק ושבעים עגילים ושרשראות ביניהם (מהאף לאוזן לאנלאיודעאיפה)

וחבר שלי מתחיל לדבר איתה ואני חושב - מה יש לו לדבר

ומסתבר שהיא בחורה סבבה - עם תואר שני בפיזיקה והכל והיא בדרך לאיזה הופעה - היה לי נורא מוזר

מאז אני משתדל לא לשפוט על סמך מראה חיצוני (חוץ ממכוערות - כמובן :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, למכר אחד שלי יש חבר בשוודיה שהוא פאנקיסט בשנות ה-40 לחייו והבנאדם פרופסור ומרצה באוניברסיטה לביולוגיה ואיכות הסביבה.

מה שבטוח, כשהוא מעביר הרצאה, כללללללל תשומת הלב מופנית אליו ורק אליו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה זה שרוצה להתבלט ולמשוך תשומת לב כשאתה מחליט שצרייך להכות אנשים שלא עשו לך מאומה.

הם בסה"כ אנשים שלא רוצים שהחברה תיראה כמו ביצים באינקובטור (אינקובטור של Fox ו-Kenvelo) והם מבטאים את עצמם בהופעה. מה קשה להבין?

לדעתם, "כולם" עושים יותר מדיי רעש מכלום. לדעתם, "כולם" שטחיים ורצים אחרי אופנות חולפות בעוד שהם (הפריקים) נאמנים לדרך החיים שלהם (או לפחות עד סוף גיל ההתבגרות). לדעתם, הם אינדיבידואלים יצירתיים בעוד ש"כולם" הם עדר.

אני לא מסמפטת את כל הפריקים, אני דיי סולדת מהיפיים ואימואים, אבל אני נוטה להסכים איתם על הדברים הנ"ל.

נשמע לי שאתה מקנא בהם... ::)

שמעי 80% מהפריקים סתם מתסתתרים מאחורי הבגדים השחורים המגעילים שלהם והם בכלל לא מאמינים במה שהם עושים.

הם תופסים פוזות ליד החברים שלהם אבל כשהם לבד הם פחדנים.

הם חושבים את עצמם הכי טובים ואת זה אני בעיקר שונא אצלהם. זה למה בכיתה חצי מהילדים יורדים עליהם.

ראיתי כמה פעמים איך הם צוחקים על ילדים אחרים ומילא זה היה בלי שהם ידעו, הם צוחקים על אנשים בפנים.!

ותאמיני לי עדיף ערסים - הם עושים קצת שמח. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעי 80% מהערסים סתם מתסתתרים מאחורי הבגדים הצמודים המגעילים שלהם והם בכלל לא מאמינים במה שהם עושים.

הם חושבים את עצמם הכי טובים ואת זה אני בעיקר שונא אצלהם. זה למה נאור ציון וחצי מדינה יורדים עליהם.

ראיתי כמה פעמים איך הם צוחקים על ילדים אחרים ומילא זה היה בלי שהם ידעו, הם צוחקים על אנשים בפנים.!

ותאמיני לי עדיף פריקים - הם עושים קצת שמח. :yelclap:

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעי 80% מהפריקים סתם מתסתתרים מאחורי הבגדים השחורים המגעילים שלהם והם בכלל לא מאמינים במה שהם עושים.

הם חושבים את עצמם הכי טובים ואת זה אני בעיקר שונא אצלהם. זה למה בכיתה חצי מהילדים יורדים עליהם.

ותאמיני לי עדיף ערסים - הם עושים קצת שמח. :yelclap:

אתה הפחדן, אתה צוחק עליהם מאחורי הגב בעוד שהם צוחקים על אנשים בפנים.

אם יש לך משהו לומר על בן אדם תגיד את זה לו ולא לשום בן אדם אחר, למה להחביא את זה? כי אתה מפחד מהתוצאות של מה שתגיד?

יש פריקים שסתם תופסים פוזה, אבל לפחות כל פריק הוא בן אדם אינדיבדואלי ואין לו אופי שזהה בכל צורה לאופי שהנורמה מכתיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, למכר אחד שלי יש חבר בשוודיה שהוא פאנקיסט בשנות ה-40 לחייו והבנאדם פרופסור ומרצה באוניברסיטה לביולוגיה ואיכות הסביבה.

מה שבטוח, כשהוא מעביר הרצאה, כללללללל תשומת הלב מופנית אליו ורק אליו. :lol:

סתם, מזכיר לי מישהו שלמדנו עליו בקורס בטיחות מידע

http://en.wikipedia.org/wiki/Diffie

במקרה הזה יותר בכיוון של ילד פרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הפחדן, אתה צוחק עליהם מאחורי הגב בעוד שהם צוחקים על אנשים בפנים.

אם יש לך משהו לומר על בן אדם תגיד את זה לו ולא לשום בן אדם אחר, למה להחביא את זה? כי אתה מפחד מהתוצאות של מה שתגיד?

יש פריקים שסתם תופסים פוזה, אבל לפחות כל פריק הוא בן אדם אינדיבדואלי ואין לו אופי שזהה בכל צורה לאופי שהנורמה מכתיבה.

אתה רואה אותי פה איפשהו צוחק עליהם מאחורי הגב ?

אני לא מפחד להגיד לפריקים בפנים מה שאני חושב עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...