Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

אני מניח שלא שמת לב לדיון הדביק על משחקי רשת ב C&C3

בכל אופן, אני אישית מאוד נהנה , גם מהסינגל ובעיקר מהרשת, תקרא את הדיון הזה מתחילתו ועד סופו , ותראה שאתה יכול לקנות את המשחק גם אונליין

זה בטח יוצא יותר זול מלקנות אותו בחנות בארץ.

אני קניתי אישית בפריק (חפש בגוגל פריק משחקי מחשב - התוצאה הראשונה).

משחק הרשת דרך המשחק, אמנם די מקרטע לי אישית (מבחינת לאג והתנתקויות)

אבל :

א. אני בטוח שזה ייפתר, ואני בטוח שזה לא משהו שקורה לכולם (קשור אולי לניתוב דרך ספקית האינטרנט)

ב. יש דרכים לעקוף את זה - לשחק דרך האמאצ'י.

בקיצור, ממליץ לקנות, אם אתה בקטע של C&C או משחקי REAL TIME STRATEGY. זה משחק נהדר ברשת,

עם המון טקיטקות (מעבר להסתערות הממותות הידועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחזק את ההמלצה על משחק האון-ליין.

סיימתי את המשימות של ה-GDI ומאז אני משחק איתם כל הזמן באון-ליין- פשוט ממכר.

אם היית משחק בעבר ב-Red Alert באינטרנט אתה בטוח תאהב את העבודה שעשו כאן במשחקי האון-ליין ובמערכת הדירוג.

* דרך אגב, לי אישית המשחק עובד חלק ללא תקיעות/התנתקויות מול שחקנים בעולם. רק לעיתים כאשר יש חיבור עם סמל אדום (כלומר חיבור גרוע) המשחק עובד קצת קטוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לשחק נגד חבר שלי און ליין (בעזרת hamachi).. וזה כותב לי שהסריאל שלי כבר בשימוש כשאני מנסה להתחבר אליו...

מה עושים? SpEcToR סתכל בפרטי

אחד ממכם קונה מקורי :smile1: ואז משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אין לנו מקורי.. אבל מה הבעיה אני לא מבין..? אפשר להחליף איכשהו סריאל לסריאל אחר?

אני מנסה דרך HAMACHI

דוגמא: מה אם אני נגיד באמת משחק LAN.. שני מחשבים בבית.. אני מתיקן את אותה גרסא.. עם אותו סריאל =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה גירסה ואותו סריאל= אי אפשר לשחק גם ברשת.

אני אגיד שטיפלתי בזה שאני כן אוכל לשחק ברשת עם עותק יחיד.

* לגבי העניין של און-ליין: יש שרתים עם חדרים פנימיים וצ'אט. אין אופציה להכניס IP להתחברות ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהו שכנעתם אותי אני קונה את המשחק :D אני רק מקווה שלא ימאס לי מהרשת, נקווה גם כן שיהיו כמה שיותר שחקנים רציניים ולא כאלה שישר פורשים אחרי תבוסה או התחלה לא טובה..., והבנתי גם שיש voice option - אפשרות לשוחח בעזרת מיקרופון..זה מאוד יועיל

+עוד משחק שאני לא יכול לחכות שיצא זה graw 2 נקווה שיהיה מוצלח יותר מ graw שאגב יש לו גם אפשרות לרשת ודי כיף שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא תשקיע אפילו שקל תצטער אפילו פחות

ממש לא נכון, כי אז הוא מפסיד את חווית האון-ליין שלדעתי זה החלק העיקרי במשחק.

אתה נהנה מהמשימות של הצדדים השונים עם המשחק המאולץ של הדמויות בסרטוני המעבר, אבל מתי שהוא זה נגמר וגם את המחשב ב-Skirmish אתה כבר מחסל בצעדים מחושבים... ככה שאם אתה קורא לעצמך "מכור" של המשחק אתה בטח תרצה לשחק מול שחקן אנושי מאתגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...