Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

Firehawks

כוחות קרקע לא עוזרים בשלב הזה. תבנה אותם רק בשביל להגן על הבסיס שלך בזמן שאתה בונה 8 Firehawks.

תשלח את המטוסים לתקוף את המבנה הראשי ונגמר הסיפור.

עוד מישהו שם לב שרוב המשימות ממש קלות ברגע שמבינים איזה יחידה צריך לבנות ע"מ להביס את האוייב?

מישהו שמשחק בNOD יכול להסביר לי את המשפט הבא:?

תודה גבר!

עד שאני מספיק לבנות שני בסיסי תעופה ישמידו לי את כל הבסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גבר!

עד שאני מספיק לבנות שני בסיסי תעופה ישמידו לי את כל הבסיס...

אז כוחות ההגנה שלך לא מספיקים.

תבנה כמה תותחי SONIC והרבה AA GUNS ותשדרג את הממוטות.

שים לב שיש לאוייב ספינות שתוקפות מהאוויר מטווח כזה שהתותחים שלך לא מגיעים אליהן. פה בדיוק מגיעה הקטע של להתקדם עם הממוטות עד לספינות, ואז לסגת בחזרה לבסיס לתיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להעלות לי את השמירה של השלב אחרי קוראטיה

אני מעלה לך שמירה של הסוף של קרואטיה (לא נשאר הרבה כדי לעבור את השלב ויש לך שם הרבה ממוטות ;D).

אני יערוך את ההודעה כשזה יסיים.

עריכה:

http://rapidshare.com/files/25084898/Saved_Game_9.CNC3Campaign

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כוחות ההגנה שלך לא מספיקים.

תבנה כמה תותחי SONIC והרבה AA GUNS ותשדרג את הממוטות.

שים לב שיש לאוייב ספינות שתוקפות מהאוויר מטווח כזה שהתותחים שלך לא מגיעים אליהן. פה בדיוק מגיעה הקטע של להתקדם עם הממוטות עד לספינות, ואז לסגת בחזרה לבסיס לתיקונים.

האמת שבכלל לא חשבתי לכיוון של ממוטות ,אני אנסה עכשיו...תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FireHawks עם השידרוג שהם יכולים להגיע ישר לכל מקום על המפה + Ion Cannon = שליטה מוחלטת :D

השתמשתי בטקטיקה הזאת במשימה בBern, זה היה כ"כ מספק... :smile1:

אני עכשיו במשימה האחרונה(נדמה לי) באוסטרליה עם NOD(וסיימתי את הקמפיין של הGDI) ויש לי שאלה אליכם:

במשחקי C&C הקודמים, לכל צד (NOD/GDI או Soviets/Aliies) היה קו עלילה משלו שהיה מאוד שונה מן השני רק עם מספר קטן חופף של אירועים(למשל בטיבריאן סאן - איחוד כל הפלגים של NOD תחת קיין התרחש בשני הקמפיינים) ובעיקר הסוף היה מאוד שונה(הסוף של כל צד היה שהוא יוצא מנצח).

לעומת זאת, ממה שאני רואה עד עכשיו, בC&C 3 שני הסיפורים הם פשוט... שני צדדים של אותו מטבע, במקום שתי מטבעות שונים... ובינתיים, נראה שהסיפור של NOD די מלא בחורים... אני כובש את כל צפון מזרח ארה"ב ואז משום מה אני "ממתין" 5 שבועות וGDI תוקפים את הבסיסים הכי שמורים שלי באזורים הצהובים! הא? אני משער שהם כבשו קודם מחדש את האזורים הכחולים שלהם, למה לעזאזל לא נתנו לי להגן עליהם? במקום זה נותנים לי הודעה של "Five Weeks Later" - אחלה -_-

נוסטרדמוס - הורדתי את השמירה שלך ופתרתי את הבעיה שלך.

Shoot The Circled Tank ;)

shoottankel6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס - הורדתי את השמירה שלך ופתרתי את הבעיה שלך.

Shoot The Circled Tank ;)

shoottankel6.th.jpg

תסתכל במגרש החניה שהוא מראה לך שעדיין צריך לנקות ותוודא שאין שם אפילו טנק/גיפ אחד שעדיין קיים.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור שזאת הבעיה, אבל הוא אמר שהוא ממש לא מוצא את מה שנשאר לו להרוס והוא התחיל אפילו להרוס את החומות( :smile1:) אז פתרתי לו תבעיה באופן הכי טוב שאפשר, חוץ מלבוא אליו הביתה ולעשות את המשימה בעצמי :smile1:

Vertigo Bombers זה מגניב.

מגניב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...